Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

Jaunumi Sports | 3. oktobris 2019 | 17:33

Daugavpils sportisti saņem apbalvojumu par teicamiem rezultātiem spīdvejā

3.oktobrī Daugavpils pilsētas domē tika apbalvoti spīdveja kluba “Lokomotiv” spīdvejisti par uzrādītajiem augstajiem rezultātiem sacensībās un čempionātos Eiropā.

Sportistus godināja Domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš un Izglītības un kultūras komitejas deputāti.

Andžejs Ļebedevs un Oļegs Mihailovs augustā startēja Eiropas čempionātā spīdvejā pāriem. Oļegs ar Andžeju ieguva 20 punktus, piekāpjoties Krievijas spīdvejistiem, kuri ieguva 26 punktus un Čehijas duetam, kuri savā kontā izcīnīja 22 punktus. Kopvērtējumā mūsu sportisti izcīnīja 3.vietu.

Šajā vasarā Čehijā norisinājās Eiropas spīdveja kauss pāriem U-19, kurā piedalījās daugavpilieši Artjoms Trofimovs un Ernests Matjušonoks. Sacensību noslēgumā izcīnīja sudraba godalgas.

Apbalvots un atzinīgi tika novērtēts arī sportistu treneris Nikolajs Kokins.

Ar Daugavpils Domes lēmumu sportistiem ir piešķirtas naudas balvas.