Intervijas

18 oktobris

Vārda dienas:
Erlends, Rolands, Rolanda, Ronalds

Horoskopi

Dvīņi
21. maijs
- 21. jūnijs

Interesanta un aizraujoša nedēļa. Vienīgais, kas var likt zināmus šķēršļus panākumiem, ir tavs slinkums un nevēlēšanās mainīt kaut ko savā ikdienā. Ja pārvarēsi minēto problēmu, tad ātri vien spēsi sasniegt pavisam citu dzīves kvalitāti. Zvaigznes iesaka mācīties ne tikai no savām, bet arī citu kļūdām, kā arī rūpīgāk ieklausīties dzīves pieredzējušāku tuvinieku padomos. Nedēļa nogalē var rasties iespēja iesaistīties kādā aizraujošā piedzīvojumā.

Piektdiena
Nakts
9 .. 11 C
Rīts
10 .. 12 C
Diena
15 .. 17 C
Vakars
11 .. 13 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Kultūra | 30. septembris 2019 | 15:18

Festivāls aicina uz Staņislava Volodjko dziesmu diska prezentāciju

Publicitātes foto

Sestdien, 2019.gada 5.oktobrī plkst.14.00 IX Starptautiskā tautas kultūras festivāla “Baltkrievu gadatirgus Daugavpilī” ietvaros Daugavpils Baltkrievu kultūras centrā (BKC) notiks mūzikas diska prezentācija ar dzejnieka Staņislava Volodjko dziesmu vārdiem solista Sergeja Šabodalova izpildījumā (Visaginas, Lietuva).

Sergejs Šabodalovs – baltkrievu biedrības “Krok” ansambļa “Svitanak” solists, Lietuvas baltkrievu sabiedrisko organizāciju apvienības valdes loceklis. Aktīvi piedalās baltkrievu svētku Lietuvā organizēšanā, kā arī pats tos vada; bieži uzstājas kultūras projektos Lietuvā, Baltkrievijā, Latvijā.

S.Šabodalovs ir sens Baltkrievu nama draugs, kā arī bieži ciemojas Daugavpilī; ik gadu piedalās starptautiskajā tautas kultūras festivālā “Baltkrievu gadatirgus Daugavpilī”.

Festivāla otrajā dienā, Baltkrievu kultūras centrā, notiks mūzikas diska “«Пусть счастливы все будут на земле» prezentācija. Tajā ir iekļautas 16 dziesmas baltkrievu valodā ar Baltkrievijas Rakstnieku savienības locekļa Staņislava Volodjko vārdiem, kā arī viņa tulkojumiem.
Dziesmas par Baltkrieviju, dzimto vietu, mīlestību, joku dziesmas – koncertā, katrs varēs dzirdēt to, kas ir tuvs un dārgs sirdij. Brīnišķīga un spēcīga balss, joki un reprīzes, kā arī mākslinieka šarms neatstās vienaldzīgu nevienu.

Sirsnīgi aicinām uz koncertu, kurš notiks 5.oktobrī plkst. 14.00 Baltkrievu kultūras centrā (Alejas ielā 68-1A).

Pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana.
Ieeja bezmaksas.
 

Baltkrievu kultūras centrs

Pievienot komentāru