Intervijas

3 jūnijs

Horoskopi

Auns
21. marts
- 20. aprīlis

Ja vēlies mierīgi sadzīvot ar apkārtējiem, tad noteikti atturies no vēlmes pamācīt līdzgaitniekus pareizai dzīvei. Vēlamāk pievērst uzmanību paša nebūšanām, izrādīt centienus sakārtot mīlas lauciņā notiekošo. Tev šonedēļ daudz labāk padosies individuālas aktivitātes nevis kolektīvs darbs. Sevišķi labi spēsi apliecināt tie Auni, kuri saistīti ar dzīves radošo pusi, strādā reklāmas, mārketinga lauciņā.

Trešdiena
Diena
12 .. 14 C
Vakars
12 .. 14 C
Vējš
2 .. 4 m/s
Ceturtdiena
Nakts
8 .. 10 C
Rīts
14 .. 16 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Kultūra | 30. septembris 2019 | 15:18

Festivāls aicina uz Staņislava Volodjko dziesmu diska prezentāciju

Publicitātes foto

Sestdien, 2019.gada 5.oktobrī plkst.14.00 IX Starptautiskā tautas kultūras festivāla “Baltkrievu gadatirgus Daugavpilī” ietvaros Daugavpils Baltkrievu kultūras centrā (BKC) notiks mūzikas diska prezentācija ar dzejnieka Staņislava Volodjko dziesmu vārdiem solista Sergeja Šabodalova izpildījumā (Visaginas, Lietuva).

Sergejs Šabodalovs – baltkrievu biedrības “Krok” ansambļa “Svitanak” solists, Lietuvas baltkrievu sabiedrisko organizāciju apvienības valdes loceklis. Aktīvi piedalās baltkrievu svētku Lietuvā organizēšanā, kā arī pats tos vada; bieži uzstājas kultūras projektos Lietuvā, Baltkrievijā, Latvijā.

S.Šabodalovs ir sens Baltkrievu nama draugs, kā arī bieži ciemojas Daugavpilī; ik gadu piedalās starptautiskajā tautas kultūras festivālā “Baltkrievu gadatirgus Daugavpilī”.

Festivāla otrajā dienā, Baltkrievu kultūras centrā, notiks mūzikas diska “«Пусть счастливы все будут на земле» prezentācija. Tajā ir iekļautas 16 dziesmas baltkrievu valodā ar Baltkrievijas Rakstnieku savienības locekļa Staņislava Volodjko vārdiem, kā arī viņa tulkojumiem.
Dziesmas par Baltkrieviju, dzimto vietu, mīlestību, joku dziesmas – koncertā, katrs varēs dzirdēt to, kas ir tuvs un dārgs sirdij. Brīnišķīga un spēcīga balss, joki un reprīzes, kā arī mākslinieka šarms neatstās vienaldzīgu nevienu.

Sirsnīgi aicinām uz koncertu, kurš notiks 5.oktobrī plkst. 14.00 Baltkrievu kultūras centrā (Alejas ielā 68-1A).

Pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana.
Ieeja bezmaksas.
 

Baltkrievu kultūras centrs

Pievienot komentāru