Intervijas

3 jūnijs

Horoskopi

Zivis
19. februāris
- 20. marts

Šonedēļ pieaugs tavas analītiskās dotības, saimnieciskās prasmes. Nav izslēgts, tiksi pamanīts no augstākstāvošo puses. Savu neapšaubāmi pierādīs tie Zivs zīmes pārstāvji, kuri saistīti ar zinātnes, tūrisma un loģistikas jomu. Pilnīgi iespējams, aktualizēsies ar nekustamo īpašumu, mantojumiem vai ģimenes biznesu saistītās lietas. Ja esi plānojis veikt kādu lielāku pirkumu, tad zini ka tam piemērotāka būs nedēļas otrā puse. Brīvdienās labprāt pavadīsi laiku vienatnē.

Trešdiena
Diena
12 .. 14 C
Vakars
12 .. 14 C
Vējš
2 .. 4 m/s
Ceturtdiena
Nakts
8 .. 10 C
Rīts
14 .. 16 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Kultūra | 30. septembris 2019 | 13:37

Baltkrievu namā tiks atklāta Veltas Loces gleznu izstāde

BKC

Sestdien, 2019.gada 5.oktobrī, plkst. 13.00, IX Starptautiskā tautas kultūras festivāla “Baltkrievu gadatirgus Daugavpilī” ietvaros, Baltkrievu kultūras centrā (BKC) tiks atklāta Daugavpilī pazīstamas mākslinieces, BKC mākslas studijas “Koloritnij mir” vadītājas Veltas Loces gleznu personālizstāde “Vobrazi milaja rodnaga kraju…” .

Velta Loce – gleznotājs autodidakts. Pirmo reizi otu rokās paņēma 2010.gadā, kopš tā laika ir tapušas vairāk kā 200 gleznas; darbojas ļoti aktīvi, produktīvi ar entuziasmu, par ko liecina vairāk nekā 30 organizētas personālizstādes.

V.Loces pirmā personālizstāde notika 2010.gadā Baltkrievu kultūras centrā, un tas nav nejauši – viņas saknes pa mātes līniju ir no Braslavas rajona, bet bērnība tika pavadīta Baltkrievijas laukos. Šis biogrāfijas fakts, protams, atstāja nospiedumu uz mākslinieces radošo darbu; daudzi darbi tika veltīti Mazās dzimtenes tēmai, kas ar sarkanu diegu stiepsies izstādes atklāšanas pasākumā.

Veltas Loces gleznas elpo ar mieru un mājīgumu, pievērš uzmanību parastajām lietām, pievelc ar apbrīnojamu līniju, krāsu, gaismas un ēnas spēles harmoniju. Tās ir gaišas, piesātinātas ar mīlestību pret apkārtējo pasauli, apbrīnu par tās skaistumu un nevainojamu.

Veltas Loces izstāde būs apskatāma Baltkrievu kultūras centrā (Alejas iela 68-1A, Daugapvils) līdz 2019.gada 30.novembrim.

Pasākumos tiks veikta fotografēšana un filmēšana.

Ieeja bezmaksas.

 

Baltkrievu kultūras centrs

Pievienot komentāru