Intervijas

18 oktobris

Vārda dienas:
Erlends, Rolands, Rolanda, Ronalds

Horoskopi

Skorpions
24. oktobris
- 22. novembris

Pie apvāršņa var parādīties, kāda ļoti simpātiska pretējā dzimuma būtne, kura tā vien piesaistīs tavu uzmanību. Precētajiem Skorpioniem vajadzētu būt godprātīgiem, nekrist kārdinājumā. Savukārt brīviem zīmes pārstāvji, pie vēlēšanās, spēs piedzīvot patiesi krāšņu romānu. Darba lietās viss ritēs savu gaitu, attiecīgi nekādi lielie uztraukumi, pavērsieni nav gaidāmi. Lai profesionālajā plānā viss būtu patiesi labvēlīgi, centies uzturēt harmoniskākas attiecības ar kolēģiem.

Piektdiena
Nakts
9 .. 11 C
Rīts
10 .. 12 C
Diena
15 .. 17 C
Vakars
11 .. 13 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Kultūra | 30. septembris 2019 | 13:37

Baltkrievu namā tiks atklāta Veltas Loces gleznu izstāde

BKC

Sestdien, 2019.gada 5.oktobrī, plkst. 13.00, IX Starptautiskā tautas kultūras festivāla “Baltkrievu gadatirgus Daugavpilī” ietvaros, Baltkrievu kultūras centrā (BKC) tiks atklāta Daugavpilī pazīstamas mākslinieces, BKC mākslas studijas “Koloritnij mir” vadītājas Veltas Loces gleznu personālizstāde “Vobrazi milaja rodnaga kraju…” .

Velta Loce – gleznotājs autodidakts. Pirmo reizi otu rokās paņēma 2010.gadā, kopš tā laika ir tapušas vairāk kā 200 gleznas; darbojas ļoti aktīvi, produktīvi ar entuziasmu, par ko liecina vairāk nekā 30 organizētas personālizstādes.

V.Loces pirmā personālizstāde notika 2010.gadā Baltkrievu kultūras centrā, un tas nav nejauši – viņas saknes pa mātes līniju ir no Braslavas rajona, bet bērnība tika pavadīta Baltkrievijas laukos. Šis biogrāfijas fakts, protams, atstāja nospiedumu uz mākslinieces radošo darbu; daudzi darbi tika veltīti Mazās dzimtenes tēmai, kas ar sarkanu diegu stiepsies izstādes atklāšanas pasākumā.

Veltas Loces gleznas elpo ar mieru un mājīgumu, pievērš uzmanību parastajām lietām, pievelc ar apbrīnojamu līniju, krāsu, gaismas un ēnas spēles harmoniju. Tās ir gaišas, piesātinātas ar mīlestību pret apkārtējo pasauli, apbrīnu par tās skaistumu un nevainojamu.

Veltas Loces izstāde būs apskatāma Baltkrievu kultūras centrā (Alejas iela 68-1A, Daugapvils) līdz 2019.gada 30.novembrim.

Pasākumos tiks veikta fotografēšana un filmēšana.

Ieeja bezmaksas.

 

Baltkrievu kultūras centrs

Pievienot komentāru