Intervijas

26 maijs

Vārda dienas:
Eduards, Edvards, Varis

Horoskopi

Vēzis
22. jūnijs
- 22. jūlijs

Nedēļas sākumā svarīgi pēc iespējas precīzāk ievērot augstākstāvošo norādes, neizrādīt neapmierinātību ar priekšniecības lēmumiem. Iespējams, tiksi mudināts apgūt jaunas iemaņas, lai varētu uzņemties atbildīgākus pienākumus. Sākot ar nedēļas vidu, var pieaugt interese par garīgajām lietām, reliģiju. Nav izslēgts, kāds Vēža zīmes pārstāvis nolems apmeklēt astrologu vai gaišreģi. Nedēļas izskaņā tavu prātu pilnībā nodarbinās mājas dzīvē notiekošais.

Pirmdiena
Diena
15 .. 17 C
Vakars
11 .. 13 C
Vējš
.. 2 m/s
Otrdiena
Nakts
6 .. 8 C
Rīts
13 .. 15 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Latvija | 27. septembris 2019 | 21:24

Brīvdienās bieži līs

Brīvdienās laiks Latvijā pasliktināsies - gaidāms lietus un nedaudz spēkā pieņemsies vējš, liecina prognozes.

Sestdienas naktī Baltiju no rietumiem sasniegs atmosfēras fronte, tādēļ Kurzemē debesis apmāksies un sāks līt, pārējā valstī vēl debesis saglabāsies lielākoties skaidras. Minimālā gaisa temperatūra šī iemesla dēļ arī diezgan atšķirīga - no 0..-1 grāda valsts austrumos līdz +9..+10 grādiem piekrastē Kurzemē.

Sestdienas gaitā debesis apmāksies arī pārējā valstī, gaidāms lietus, savukārt Kurzemē pēcpusdienā lietus mākoņi izklīdīs un uzspīdēs saule. Gaisa temperatūra sasniegs +10..+14 grādus, bet vietām Kurzemē pēcpusdienā līdz +15..+17 grādiem.

Svētdien gan naktī, gan dienā visā valstī ik pa laikam gaidāms īslaicīgs lietus, bet spīdēs arī saule, temperatūra naktī +8..+13 grādi, maksimālā dienā - +12..+15 grādi.

Sestdien dienvidaustrumu vēju nomainīs dienvidrietumu vējš, tas būs mēreni stiprs, bet naktī uz svētdienu daudzviet norims, tādēļ veidosies migla.

Nākamās nedēļas sākumā temperatūra dienās lēni pazemināsies, bet, tā kā būs vējains un bieži līs, naktīs gan sals nav gaidāms. Pastāv iespēja, ka otrdien vai trešdien vēja brāzmas piekrastē pārsniegs 20 metrus sekundē.

LSM
 

Pievienot komentāru