Intervijas

17 janvāris

Vārda dienas:
Tenis, Dravis

Horoskopi

Auns
21. marts
- 20. aprīlis

Ja vēlies mierīgi sadzīvot ar apkārtējiem, tad noteikti atturies no vēlmes pamācīt līdzgaitniekus pareizai dzīvei. Vēlamāk pievērst uzmanību paša nebūšanām, izrādīt centienus sakārtot mīlas lauciņā notiekošo. Tev šonedēļ daudz labāk padosies individuālas aktivitātes nevis kolektīvs darbs. Sevišķi labi spēsi apliecināt tie Auni, kuri saistīti ar dzīves radošo pusi, strādā reklāmas, mārketinga lauciņā.

Piektdiena
Diena
4 .. 6 C
Vakars
.. 2 C
Vējš
2 .. 4 m/s
Sestdiena
Nakts
-1 .. 1 C
Rīts
-1 .. 1 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Notikumi | 26. septembris 2019 | 21:10

Daugavpilī aizdomās par narkotiku nelikumīgu glabāšanu aiztur vīrieti

Publicitātes foto

Valsts policija savā rīcībā ieguva informāciju par personu, kura, iespējams, ir saistīta ar narkotisko vielu nelikumīgu apriti. Informācijas pārbaudei VP LRP Kriminālpolicijas biroja darbinieki veica virkni operatīvu un izmeklēšanas pasākumu, ka rezultātā aizdomās par saistību ar minēto noziedzīgo nodarījumu aizturēts kāds 1984.gadā dzimušais vīrietis, ka arī konfiscēta aizdomīga viela, kas visdrīzāk ir amfetamīns. Uzsākts kriminālprocess, izmeklēšana turpinās.

VP LRP Kriminālpolicijas birojs savā rīcībā bija ieguvis informāciju par personu, kura, iespējams, ir saistīta ar nelikumīgu narkotisko vielu apriti. Minētās informācijas pārbaudei kriminālpolicisti šodien Daugavpilī aizturēja kādu Krāslavas iedzīvotāju. Apskates laikā vīrieša personīgajās mantās tika konstatēts ap 5 gramiem baltas pulverveida vielas, kas visdrīzāk ir amfetamīns. Lai precīzi noteiktu izņemtās vielas sastāvu un skaitu, kriminālprocesa ietvaros ir nozīmētas nepieciešamās ekspertīzes.

Pašlaik policija turpina izmeklēšanu, savukārt aizturētam vīrietim par minēto likumpārkāpumu draud kriminālatbildība. Jāpiebilst, ka persona jau iepriekš nonāca likumsargu redzeslokā, un ir bijusi sodīta par sevišķi smaga noziedzīga nodarījuma izdarīšanu.
 

LRPP

Pievienot komentāru