Intervijas

18 oktobris

Vārda dienas:
Erlends, Rolands, Rolanda, Ronalds

Horoskopi

Vērsis
21. aprīlis
- 20. maijs

VĒRSIS Nevajadzētu ļaut neuzmanībai vai paviršībai radīt liekus kavēkļus. Jo īpaši piesardzīgam vajadzētu būt finansiālajos jautājumos. Saskarsmē ar apkārtējiem būsi draudzīgs un dzīvespriecīgs, kas vairos iespējas gūt jaunus paziņas, domubiedrus. Kopumā nedēļa vairāk piemērota radošu ieceru īstenošanai, kontaktu dibināšanai, dažādu kursu, semināru apmeklēšanai. Brīvdienās alksi pēc otrās pusītes sabiedrības.

Piektdiena
Nakts
9 .. 11 C
Rīts
10 .. 12 C
Diena
15 .. 17 C
Vakars
11 .. 13 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Kultūra | 25. septembris 2019 | 21:15

Daugavpili apmeklēja vēstnieki no 27 valstīm

25. septembrī Daugavpili Latgales reģionālās vizītes ietvaros apmeklēja 27 Latvijā akreditētie ārvalstu vēstnieki. Viņu vidū bija gan diplomāti no kaimiņvalstīm, ar kurām jau ir izveidojusies cieša sadarbība, gan viesi no attālām pasaules malām: Japānas, Kosovas, Taizemes un citām valstīm.

Latvijas Ārlietu ministrija ik gadu rīko šādas vizītes, lai ārvalstu diplomāti varētu labāk iepazīt dažādus valsts reģionus.

Daugavpilī delegācijas vizīte sākās ar elektroiekārtu ražošanas uzņēmuma „SMD Baltic” apmeklējumu, pēc tam Marka Rotko mākslas centrā viesi tikās ar Domes priekšsēdētāju Andreju Elksniņu. Uzrunājot klātesošos, viņš pastāstīja par vairākiem projektiem, kas veiksmīgi tiek īstenoti kopā ar ārvalstu partneriem, un uzsvēra, ka Daugavpils vienmēr ir atvērta sadarbībai un jaunām idejām. Pēc prezentācijas un iepazīšanās ar pilsētas vadību, viesi devās apskatīt Marka Rotko mākslas centru.

Delegācijas dalībnieku vidū bija arī Norvēģijas vēstnieks Kristians Ēdegors, kurš pirms nedēļas apmeklēja Daugavpili sakarā ar Inovāciju centra izveidi uz Zinoo centra bāzes. Viņš norādīja, ka tas nebūt nav vienīgais projekts, kas mūsu pilsētā tiek īstenots sadarbībā ar Norvēģijas Karalisti.

Izvērtējot vizītes rezultātus, Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas valsts sekretārs Andris Pelšs norādīja, ka vēstnieki ir guvuši patiesi pozitīvus iespaidus ne vien par reģiona kultūras dzīvi, bet arī par tā ekonomisko potenciālu. Iespējams, jau tuvākajā nākotnē būs uzsākti jauni sadarbības projekti.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa

Daugavpils
 

Pievienot komentāru