Intervijas

5 augusts

Vārda dienas:
Arvils, Osvalds

Horoskopi

Strēlnieks
23. novembris
- 21. decembris

Rūpīgāk koncentrējies veicamajiem pienākumiem un netērē laiku otršķirīgām lietām! Komunikācijā ar sadarbības partneriem centies būt nopietnāks un konstruktīvāk pamatot savu skatu punktu, nodrošināties ar pārliecinošu argumentāciju. Ja tev kārtojami ar tieslietām saistīti jautājumi, zvaigznes iesaka pieaicināt zinošu speciālistu, atturēties no kārdinājuma ietaupīt. No darba brīvajā laikā ieteicamas sportiskas aktivitātes, jo tās vislabāk palīdzēs tev atbrīvoties no liekās spriedzes.

Otrdiena
Diena
22 .. 24 C
Vakars
18 .. 20 C
Vējš
4 .. 6 m/s
Trešdiena
Nakts
17 .. 19 C
Rīts
17 .. 19 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Notikumi | 23. septembris 2019 | 10:13

Daugavpilī izņem nelikumīgu degvielu

Publicitātes foto

Cīnoties ar nelikumīgu akcizēto preču apriti, Valsts policija regulāri veic dažādus preventīvus un operatīvus pasākumus.

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes amatpersonas konfiscēja ievērojamu daudzumu nelegālās degvielas. Tā, trešdien 18.09.2019., VP Latgales reģiona pārvaldes Daugavpils iecirkņa kriminālpolicija veicot operatīvus un izmeklēšanas pasākumus, konfiscēja aptuveni 800 litri šķidruma ar dīzeļdegvielai un benzīnam raksturīgu smaku. Savukārt šodien, 20.09.2019., VP Latgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas birojs veicot operatīvus un izmeklēšanas pasākumus, konfiscēja aptuveni 870 litri šķidruma ar dīzeļdegvielai un benzīnam raksturīgu smaku.

Uzsākts kriminālprocess un pašlaik policija turpina izmeklēšanu, lai noteiktu precīzu konfiscēto šķidrumu daudzumu un sastāvu – nozīmētas nepieciešamās ekspertīzes.

Atgādinām, ka saskaņā ar KL 220.panta 1.daļu, par naftas produktu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvietošanu (pārvadāšanu) vai realizāciju, ja tā izdarīta ievērojamā apmērā, —soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.
 

LRPP

Pievienot komentāru