Intervijas

13 decembris

Vārda dienas:
Lūcija, Veldze

Horoskopi

Lauva
23. jūlijs
- 23. augusts

Zvaigznes iesaka nedaudz kritiskāk izvērtēt sadarbības partneru piedāvājumus, tā kā tie var izrādīties ne līdz galam pārdomāti, slēpt sevī zemūdens akmeņus. Pareizāk rīkosies tie Lauvas zīmes pārstāvji, kuri pieturēsies pie labi zināmām, pārbaudītām vērtībām un atturēsies no nevajadzīgiem eksperimentiem. Finansiālajā plānā nav izslēgti negaidīti pavērsieni, proti, vari saskarties gan ar pēkšņiem izdevumiem, gan tikt pat negaidītām iespējām papildus nopelnīt.

Piektdiena
Diena
.. 2 C
Vakars
.. 2 C
Vējš
5 .. 7 m/s
Sestdiena
Nakts
.. 2 C
Rīts
.. 2 C
Vējš
5 .. 7 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Notikumi | 23. septembris 2019 | 10:13

Daugavpilī izņem nelikumīgu degvielu

Publicitātes foto

Cīnoties ar nelikumīgu akcizēto preču apriti, Valsts policija regulāri veic dažādus preventīvus un operatīvus pasākumus.

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes amatpersonas konfiscēja ievērojamu daudzumu nelegālās degvielas. Tā, trešdien 18.09.2019., VP Latgales reģiona pārvaldes Daugavpils iecirkņa kriminālpolicija veicot operatīvus un izmeklēšanas pasākumus, konfiscēja aptuveni 800 litri šķidruma ar dīzeļdegvielai un benzīnam raksturīgu smaku. Savukārt šodien, 20.09.2019., VP Latgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas birojs veicot operatīvus un izmeklēšanas pasākumus, konfiscēja aptuveni 870 litri šķidruma ar dīzeļdegvielai un benzīnam raksturīgu smaku.

Uzsākts kriminālprocess un pašlaik policija turpina izmeklēšanu, lai noteiktu precīzu konfiscēto šķidrumu daudzumu un sastāvu – nozīmētas nepieciešamās ekspertīzes.

Atgādinām, ka saskaņā ar KL 220.panta 1.daļu, par naftas produktu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvietošanu (pārvadāšanu) vai realizāciju, ja tā izdarīta ievērojamā apmērā, —soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.
 

LRPP

Pievienot komentāru