Intervijas

18 oktobris

Vārda dienas:
Erlends, Rolands, Rolanda, Ronalds

Horoskopi

Vērsis
21. aprīlis
- 20. maijs

VĒRSIS Nevajadzētu ļaut neuzmanībai vai paviršībai radīt liekus kavēkļus. Jo īpaši piesardzīgam vajadzētu būt finansiālajos jautājumos. Saskarsmē ar apkārtējiem būsi draudzīgs un dzīvespriecīgs, kas vairos iespējas gūt jaunus paziņas, domubiedrus. Kopumā nedēļa vairāk piemērota radošu ieceru īstenošanai, kontaktu dibināšanai, dažādu kursu, semināru apmeklēšanai. Brīvdienās alksi pēc otrās pusītes sabiedrības.

Piektdiena
Nakts
9 .. 11 C
Rīts
10 .. 12 C
Diena
15 .. 17 C
Vakars
11 .. 13 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Notikumi | 23. septembris 2019 | 10:13

Daugavpilī izņem nelikumīgu degvielu

Publicitātes foto

Cīnoties ar nelikumīgu akcizēto preču apriti, Valsts policija regulāri veic dažādus preventīvus un operatīvus pasākumus.

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes amatpersonas konfiscēja ievērojamu daudzumu nelegālās degvielas. Tā, trešdien 18.09.2019., VP Latgales reģiona pārvaldes Daugavpils iecirkņa kriminālpolicija veicot operatīvus un izmeklēšanas pasākumus, konfiscēja aptuveni 800 litri šķidruma ar dīzeļdegvielai un benzīnam raksturīgu smaku. Savukārt šodien, 20.09.2019., VP Latgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas birojs veicot operatīvus un izmeklēšanas pasākumus, konfiscēja aptuveni 870 litri šķidruma ar dīzeļdegvielai un benzīnam raksturīgu smaku.

Uzsākts kriminālprocess un pašlaik policija turpina izmeklēšanu, lai noteiktu precīzu konfiscēto šķidrumu daudzumu un sastāvu – nozīmētas nepieciešamās ekspertīzes.

Atgādinām, ka saskaņā ar KL 220.panta 1.daļu, par naftas produktu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvietošanu (pārvadāšanu) vai realizāciju, ja tā izdarīta ievērojamā apmērā, —soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.
 

LRPP

Pievienot komentāru