Intervijas

18 oktobris

Vārda dienas:
Erlends, Rolands, Rolanda, Ronalds

Horoskopi

Mežāzis
22. decembris
- 20. janvāris

Šis tev būs interesants un veiksmīgs periods. Tavs noskaņojums ik pa brīdi kļūs patiesi radošs, inovatīvs. Arī profesionālie panākumi un atzinība no priekšniecības puses tev būs turpat vai garantēta. Saskarsmē ar līdzgaitniekiem valdīs harmonija, sevišķi jau attiecībās ar kolēģiem. Mīlas lauciņā nav izslēgtas nelielas domstarpības ar mīļoto, taču tās būs viegli atrisināmas, ja vien būsi pietiekoši piekāpīgs, pretimnākošs. Nedēļas nogale piemērota nelielam izbraucienam pie dabas.

Piektdiena
Nakts
9 .. 11 C
Rīts
10 .. 12 C
Diena
15 .. 17 C
Vakars
11 .. 13 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sabiedrība | 20. septembris 2019 | 20:32

Noteikts uzvarētājs tūrisma un izziņas objekta metu konkursā

Daugavpils.lv

Ir iecere izveidot tūrisma un izziņas objektu purvā pie Latgales zoodārza. Tika izsludināts metu konkurss. 12. augustā noslēdzās pieteikumu pieņemšana, iesniegti 5 pieteikumi, bet žūrija vērtēja tikai 3 pieteikumus. 12. septembrī žūrija sniedza galīgo atzinumu.20. septembrī tika atvērtas aploksnes, kur bija norādīti autori. Metu konkursā uzvarēja arhitektu grupa SIA “Trīs arhitektūra” un SIA “Sudraba arhitektūra”. 2. vietu dala apvienība “ZGT” un SIA “Depo projekts”.

Žūrijas locekle, Domes deputāte Inguna Kokina izteica pateicību visiem autoriem par dalību konkursā un profesionālo darbu. Kokinas kundze skaidroja, ka 1. vietas ieguvējs žūriju pārliecināja ar vienkāršību un pietāti pret dabu.

Domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Dukšinskis uzsvēra, ka šis projekts ir jāturpina realizēt jau dabā, jo Daugavpilī ir šī unikālā vieta – purvs pašā pilsētas centrā, kas varētu būt interesants apskates objekts gan pilsētniekiem, gan viesiem.

Konkursa dalībnieku metus būs iespējas apskatīt Daugavpils Domes 1. stāva foajē.

Jāpiebilst, ka šī projekta idejas autori ir Latgales zoodārza darbinieki un tā direktors Mihails Pupiņš, kuram vēl ir daudz ideju zoodārza attīstībai.

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru