Intervijas

3 jūnijs

Horoskopi

Dvīņi
21. maijs
- 21. jūnijs

Interesanta un aizraujoša nedēļa. Vienīgais, kas var likt zināmus šķēršļus panākumiem, ir tavs slinkums un nevēlēšanās mainīt kaut ko savā ikdienā. Ja pārvarēsi minēto problēmu, tad ātri vien spēsi sasniegt pavisam citu dzīves kvalitāti. Zvaigznes iesaka mācīties ne tikai no savām, bet arī citu kļūdām, kā arī rūpīgāk ieklausīties dzīves pieredzējušāku tuvinieku padomos. Nedēļa nogalē var rasties iespēja iesaistīties kādā aizraujošā piedzīvojumā.

Trešdiena
Diena
12 .. 14 C
Vakars
12 .. 14 C
Vējš
2 .. 4 m/s
Ceturtdiena
Nakts
8 .. 10 C
Rīts
14 .. 16 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 20. septembris 2019 | 20:32

Noteikts uzvarētājs tūrisma un izziņas objekta metu konkursā

Daugavpils.lv

Ir iecere izveidot tūrisma un izziņas objektu purvā pie Latgales zoodārza. Tika izsludināts metu konkurss. 12. augustā noslēdzās pieteikumu pieņemšana, iesniegti 5 pieteikumi, bet žūrija vērtēja tikai 3 pieteikumus. 12. septembrī žūrija sniedza galīgo atzinumu.20. septembrī tika atvērtas aploksnes, kur bija norādīti autori. Metu konkursā uzvarēja arhitektu grupa SIA “Trīs arhitektūra” un SIA “Sudraba arhitektūra”. 2. vietu dala apvienība “ZGT” un SIA “Depo projekts”.

Žūrijas locekle, Domes deputāte Inguna Kokina izteica pateicību visiem autoriem par dalību konkursā un profesionālo darbu. Kokinas kundze skaidroja, ka 1. vietas ieguvējs žūriju pārliecināja ar vienkāršību un pietāti pret dabu.

Domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Dukšinskis uzsvēra, ka šis projekts ir jāturpina realizēt jau dabā, jo Daugavpilī ir šī unikālā vieta – purvs pašā pilsētas centrā, kas varētu būt interesants apskates objekts gan pilsētniekiem, gan viesiem.

Konkursa dalībnieku metus būs iespējas apskatīt Daugavpils Domes 1. stāva foajē.

Jāpiebilst, ka šī projekta idejas autori ir Latgales zoodārza darbinieki un tā direktors Mihails Pupiņš, kuram vēl ir daudz ideju zoodārza attīstībai.

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru