Intervijas

3 jūnijs

Horoskopi

Svari
24. septembris
- 23. oktobris

Ik pa brīdi var pārņemt sajūta, ka tevī īsti neviens neieklausās vai pat apzināti ignorē. Taču šajā sakarā nevajadzētu pārāk pārdzīvot, tev gluži vienkārši būs tieksme visu nedaudz pārspīlēt, uztvert pārlieku saasināti. Zvaigznes iesaka rast uzticamu cilvēku, kuram izsūdzēt savas nebūšanas, no kura smelties morālu iedrošinājumu, uzmundrinājumu. Šonedēļ labākus rezultātus uzrādīs tie Svari, kuri nodarbojas ar starpniecības pakalpojumiem, nekustamo īpašumu.

Trešdiena
Diena
12 .. 14 C
Vakars
12 .. 14 C
Vējš
2 .. 4 m/s
Ceturtdiena
Nakts
8 .. 10 C
Rīts
14 .. 16 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Latvija | 20. septembris 2019 | 20:09

Brīvdienās kļūs siltāks

LSM

Brīvdienās laiks Latvijā kļūs siltāks, bet nākamnedēļ atkal aukstāks, turklāt temperatūra būs zemāka nekā šajā darba nedēļā, liecina jaunākās prognozes.

Ievērojami siltāks kļūs Kurzemē un sestdien arī valsts centrālajā daļā, kur temperatūra brīvdienu pēcpusdienā sasniegs +15..+18 grādus, bet pārējā valstī maksimālā temperatūra būs +10..+14 grādi.

Sestdien Vidzemē un Latgalē debesis būs lielākoties mākoņainas un brīžiem līs, bet svētdiena visā valstī būs pārsvarā saulaina.

Sestdien pūtīs rietumu, ziemeļrietumu vējš, kas īslaicīgi pie mums ienesīs siltāku gaisu, bet svētdien vējš iegriezīsies no ziemeļiem, ziemeļaustrumiem un sāksies jauna auksta gaisa ieplūde.

Pašreizējās prognozes rāda, ka visu nākamo darba nedēļu virs Latvijas atradīsies anticiklona centrālā daļa ar arktiskas izcelsmes gaisa masu, tādēļ lietus beidzot rimsies uz ilgāku laiku, vējš būs lēns un mainīga virziena, tādēļ bieži veidosies migla, taču naktis būs sevišķi aukstas. Minimālā gaisa temperatūra naktīs būs -2..+3 grādi, piekrastē mazliet siltāks, bet vietām Vidzemē un Latgalē dažās naktīs termometra stabiņš var noslīdēt līdz -5 grādiem. Salna zāles augstumā gaidāma visā Latvijā. Dienās temperatūra sasniegs +8..+13 grādus.
 

LSM

Pievienot komentāru