Intervijas

18 oktobris

Vārda dienas:
Erlends, Rolands, Rolanda, Ronalds

Horoskopi

Jaunava
24. augusts
- 23. septembris

Panākumos lielu nozīmi spēlēs saskanīgas attiecības ar kolēģiem, priekšniecību. Tev var tikt uzticēti jauni pienākumi, kurus uztversi kā sava veida izaicinājumu. Pat, ja nonāksi saspringtākās situācijās, lieliski spēsi noorientēties un pieņemt pareizos lēmumus. Ģimenes lietās var valdīt neliels haoss, nenoteiktība. Lielākoties tas būs pamatojams ar tavu mainīgo garastāvokli un dažkārt pārlieku principiālo nostāju. Zvaigznes iesaka būt draudzīgākam, iejūtīgākam pret partneri.

Piektdiena
Nakts
9 .. 11 C
Rīts
10 .. 12 C
Diena
15 .. 17 C
Vakars
11 .. 13 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Latvija | 20. septembris 2019 | 20:09

Brīvdienās kļūs siltāks

LSM

Brīvdienās laiks Latvijā kļūs siltāks, bet nākamnedēļ atkal aukstāks, turklāt temperatūra būs zemāka nekā šajā darba nedēļā, liecina jaunākās prognozes.

Ievērojami siltāks kļūs Kurzemē un sestdien arī valsts centrālajā daļā, kur temperatūra brīvdienu pēcpusdienā sasniegs +15..+18 grādus, bet pārējā valstī maksimālā temperatūra būs +10..+14 grādi.

Sestdien Vidzemē un Latgalē debesis būs lielākoties mākoņainas un brīžiem līs, bet svētdiena visā valstī būs pārsvarā saulaina.

Sestdien pūtīs rietumu, ziemeļrietumu vējš, kas īslaicīgi pie mums ienesīs siltāku gaisu, bet svētdien vējš iegriezīsies no ziemeļiem, ziemeļaustrumiem un sāksies jauna auksta gaisa ieplūde.

Pašreizējās prognozes rāda, ka visu nākamo darba nedēļu virs Latvijas atradīsies anticiklona centrālā daļa ar arktiskas izcelsmes gaisa masu, tādēļ lietus beidzot rimsies uz ilgāku laiku, vējš būs lēns un mainīga virziena, tādēļ bieži veidosies migla, taču naktis būs sevišķi aukstas. Minimālā gaisa temperatūra naktīs būs -2..+3 grādi, piekrastē mazliet siltāks, bet vietām Vidzemē un Latgalē dažās naktīs termometra stabiņš var noslīdēt līdz -5 grādiem. Salna zāles augstumā gaidāma visā Latvijā. Dienās temperatūra sasniegs +8..+13 grādus.
 

LSM

Pievienot komentāru