Intervijas

3 jūnijs

Horoskopi

Ūdensvīrs
21. janvāris
- 18. februāris

Šī nedēļa nav pati piemērotākā, lai uzsāktu jaunus projektus vai dotos ārzemju braucienos. Daudz labāk padosies labi zināmi, ierasti darbi, visdažādāko formalitāšu kārtošana, birokrātiskās lietas. Ja nepieciešams, vari apmeklēt valsts iestādes, pievērsties ar grāmatvedību, dzīves organizatorisko pusi saistītajam. Attiecību jomā tieksies pēc lielākas brīvības, nelabprāt uzņemsies jaunas saistības.

Trešdiena
Diena
12 .. 14 C
Vakars
12 .. 14 C
Vējš
2 .. 4 m/s
Ceturtdiena
Nakts
8 .. 10 C
Rīts
14 .. 16 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 19. septembris 2019 | 18:22

Daugavpils ir gatava jaunajai apkures sezonai

Rudenim atnākot gaisa temperatūra turpina pazemināties, un tas nozīmē, ka tuvākajā laikā Daugavpilī var uzsākties pieslēgšana centralizētai apkures sistēmai. 17. septembrī Daugavpils domes preses konferencē tika sniegts ziņojums par AS «Daugavpils Siltumtīkli» gatavību jaunajai apkures sezonai. Uzņēmuma valdes locekle Oļesja Duškeviča pastāstīja par pabeigtiem un tiekošajiem remontiem, hidrauliskajām pārbaudēm un apkures tarifu jaunajā sezonā.

Uzņēmums "Daugavpils Siltumtīkli" turpina savu ēku modernizāciju un darba apstākļu uzlabošanu. Šogad tika veikts Kalkūnu katlumājas katla kapitālais remonts, pirmajā siltumelektrostacijā tika uzstādīts jauns gāzes katls ar jaudu 20 MW, savukārt trešās SES teritorijā veiktas vairākas pārbaudes un aprēķini, kuri ir nepieciešami, lai nākotnē šeit būtu uzbūvēta jauna 36 MW jaudīga katlu māja, kas darbosies ar šķeldu. Šogad šajā vietā jāizrok un jādemontē četras vecās tvertnes.

Patlaban apkures tarifs Daugavpilī ir viszemākajā līmenī starp Latvijas lielajām pilsētām - 44,59 eiro / MWh. No 1. oktobra šis skaitlis nedaudz palielināsies un sastādīs 48,44 eiro / MWh. Šajā pozīcijā tam jāpaliek līdz apkures sezonas beigām.

Šobrīd Daugavpilī jau ir sākusies agrīnā atsevišķu māju pieslēgšana apkurei. Pēc izstrādātas kārtības pieslēgšana notiek pēc tam, kad triju dienu laikā vidējā gaisa temperatūra turēsies zem +8 grādu sliekšņa. Noteiktu siltuma pieslēgšanas dienu agrāk var pieprasīt mājas pilnvarota persona, vai, ja tādas personas nav, par to var izlemt mājas iemītnieku kopsapulce ar sastādītu protokolu (50% “par” plus viena balss).

Uzņēmums “Daugavpils siltumtīkli” atgādina par nepieciešamību dzēst esošos parādus par siltumu un atgādina – katrs siltumapgādes parāda gadījums tiek izskatīts individuāli, piemērojot atbilstošo atmaksas formu.

Sižetu sagatavoja Domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru