Intervijas

18 oktobris

Vārda dienas:
Erlends, Rolands, Rolanda, Ronalds

Horoskopi

Svari
24. septembris
- 23. oktobris

Ik pa brīdi var pārņemt sajūta, ka tevī īsti neviens neieklausās vai pat apzināti ignorē. Taču šajā sakarā nevajadzētu pārāk pārdzīvot, tev gluži vienkārši būs tieksme visu nedaudz pārspīlēt, uztvert pārlieku saasināti. Zvaigznes iesaka rast uzticamu cilvēku, kuram izsūdzēt savas nebūšanas, no kura smelties morālu iedrošinājumu, uzmundrinājumu. Šonedēļ labākus rezultātus uzrādīs tie Svari, kuri nodarbojas ar starpniecības pakalpojumiem, nekustamo īpašumu.

Piektdiena
Nakts
9 .. 11 C
Rīts
10 .. 12 C
Diena
15 .. 17 C
Vakars
11 .. 13 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sabiedrība | 19. septembris 2019 | 18:22

Daugavpils ir gatava jaunajai apkures sezonai

Rudenim atnākot gaisa temperatūra turpina pazemināties, un tas nozīmē, ka tuvākajā laikā Daugavpilī var uzsākties pieslēgšana centralizētai apkures sistēmai. 17. septembrī Daugavpils domes preses konferencē tika sniegts ziņojums par AS «Daugavpils Siltumtīkli» gatavību jaunajai apkures sezonai. Uzņēmuma valdes locekle Oļesja Duškeviča pastāstīja par pabeigtiem un tiekošajiem remontiem, hidrauliskajām pārbaudēm un apkures tarifu jaunajā sezonā.

Uzņēmums "Daugavpils Siltumtīkli" turpina savu ēku modernizāciju un darba apstākļu uzlabošanu. Šogad tika veikts Kalkūnu katlumājas katla kapitālais remonts, pirmajā siltumelektrostacijā tika uzstādīts jauns gāzes katls ar jaudu 20 MW, savukārt trešās SES teritorijā veiktas vairākas pārbaudes un aprēķini, kuri ir nepieciešami, lai nākotnē šeit būtu uzbūvēta jauna 36 MW jaudīga katlu māja, kas darbosies ar šķeldu. Šogad šajā vietā jāizrok un jādemontē četras vecās tvertnes.

Patlaban apkures tarifs Daugavpilī ir viszemākajā līmenī starp Latvijas lielajām pilsētām - 44,59 eiro / MWh. No 1. oktobra šis skaitlis nedaudz palielināsies un sastādīs 48,44 eiro / MWh. Šajā pozīcijā tam jāpaliek līdz apkures sezonas beigām.

Šobrīd Daugavpilī jau ir sākusies agrīnā atsevišķu māju pieslēgšana apkurei. Pēc izstrādātas kārtības pieslēgšana notiek pēc tam, kad triju dienu laikā vidējā gaisa temperatūra turēsies zem +8 grādu sliekšņa. Noteiktu siltuma pieslēgšanas dienu agrāk var pieprasīt mājas pilnvarota persona, vai, ja tādas personas nav, par to var izlemt mājas iemītnieku kopsapulce ar sastādītu protokolu (50% “par” plus viena balss).

Uzņēmums “Daugavpils siltumtīkli” atgādina par nepieciešamību dzēst esošos parādus par siltumu un atgādina – katrs siltumapgādes parāda gadījums tiek izskatīts individuāli, piemērojot atbilstošo atmaksas formu.

Sižetu sagatavoja Domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru