Intervijas

18 oktobris

Vārda dienas:
Erlends, Rolands, Rolanda, Ronalds

Horoskopi

Jaunava
24. augusts
- 23. septembris

Panākumos lielu nozīmi spēlēs saskanīgas attiecības ar kolēģiem, priekšniecību. Tev var tikt uzticēti jauni pienākumi, kurus uztversi kā sava veida izaicinājumu. Pat, ja nonāksi saspringtākās situācijās, lieliski spēsi noorientēties un pieņemt pareizos lēmumus. Ģimenes lietās var valdīt neliels haoss, nenoteiktība. Lielākoties tas būs pamatojams ar tavu mainīgo garastāvokli un dažkārt pārlieku principiālo nostāju. Zvaigznes iesaka būt draudzīgākam, iejūtīgākam pret partneri.

Piektdiena
Nakts
9 .. 11 C
Rīts
10 .. 12 C
Diena
15 .. 17 C
Vakars
11 .. 13 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sabiedrība | 17. septembris 2019 | 19:57

Notika Reģionālās slimnīcas personāla apmācības

SIA „Daugavpils reģionālā slimnīca” sadarbībā ar vadošo partneri Kauņas Republikānisko slimnīcu īstenojot projektu Nr.LLI-396 „Slimnīcu sadarbība, izveidojot efektīvu ķirurģisko pakalpojumu pārvaldību pārrobežu reģionā” (Hospitals for CBC) laika posmā no š.g.23.jūlija līdz 30.augustam Daugavpils reģionālajā slimnīcā organizēja slimnīcas personāla apmācības.

Vienpadsmit apmācību ciklus un praktiskās nodarbības vadīja Daugavpils universitātes docents, Dr.psych. Vitālijs Raščevsks.

Apmācību laikā tika apskatīti dažādi aktuāli temati, piemēram: profesionālās izdegšanas sekas, kā sevi pasargāt no izdegšanas darbā, emocionālās izdegšanas profilakse, emocionālā inteliģence, sadarbība kolektīvā, komunikācijas veidi un stili, laika plānošana, līderība, stratēģiskā plānošana, problēmu risināšana u.c. temati. Apmācību laikā tika organizētas dažādas praktiskās nodarbības dažādu metožu apgūšanai, tanī skaitā, stresa mazināšanai ikdienas dzīvē. Savu profesionālo kvalifikāciju paaugstināja 223 slimnīcas darbinieki. Īpašu vērību izpelnījās tādi cikli kā ķermeniski orientētā stresa terapija, kura laikā tika apgūti arī praktiski paņēmieni stresa mazināšanai. Emocionālā pašregulācija - kā tikt galā ar savu emocionālo spriedzi neietekmējot citu cilvēku psihi un kā pārvaldīt savas emocijas. Dalībnieki aktīvi iesaistījās apmācību ciklā, uzdeva jautājumus, diskutēja un piedalījās praktiskajās nodarbībās.

Informācija par projektu pieejama šādos saitos:

Saite uz projektu: https://latlit.eu/lli-396-hospital-cooperation-in-creating-an-effective-surgical-services-management-in-the-cross-border-region-hospitals-for-cbc/

Programmas tīmekļa vietne: www.latlit.eu

Oficiālā ES tīmekļa vietne: www.europa.eu

Par informācijas saturu pilnībā atbild SIA ”DRS”, un nekādos apstākļos nav uzskatāms par Eiropas Savienības oficiālo nostāju.

Sagatavoja projekta vadītāja L.Drozde, livija.drozde@daugavpils.lv

Daugavpils
 

Pievienot komentāru