Intervijas

3 jūnijs

Horoskopi

Lauva
23. jūlijs
- 23. augusts

Zvaigznes iesaka nedaudz kritiskāk izvērtēt sadarbības partneru piedāvājumus, tā kā tie var izrādīties ne līdz galam pārdomāti, slēpt sevī zemūdens akmeņus. Pareizāk rīkosies tie Lauvas zīmes pārstāvji, kuri pieturēsies pie labi zināmām, pārbaudītām vērtībām un atturēsies no nevajadzīgiem eksperimentiem. Finansiālajā plānā nav izslēgti negaidīti pavērsieni, proti, vari saskarties gan ar pēkšņiem izdevumiem, gan tikt pat negaidītām iespējām papildus nopelnīt.

Trešdiena
Diena
12 .. 14 C
Vakars
12 .. 14 C
Vējš
2 .. 4 m/s
Ceturtdiena
Nakts
8 .. 10 C
Rīts
14 .. 16 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 17. septembris 2019 | 19:57

Notika Reģionālās slimnīcas personāla apmācības

SIA „Daugavpils reģionālā slimnīca” sadarbībā ar vadošo partneri Kauņas Republikānisko slimnīcu īstenojot projektu Nr.LLI-396 „Slimnīcu sadarbība, izveidojot efektīvu ķirurģisko pakalpojumu pārvaldību pārrobežu reģionā” (Hospitals for CBC) laika posmā no š.g.23.jūlija līdz 30.augustam Daugavpils reģionālajā slimnīcā organizēja slimnīcas personāla apmācības.

Vienpadsmit apmācību ciklus un praktiskās nodarbības vadīja Daugavpils universitātes docents, Dr.psych. Vitālijs Raščevsks.

Apmācību laikā tika apskatīti dažādi aktuāli temati, piemēram: profesionālās izdegšanas sekas, kā sevi pasargāt no izdegšanas darbā, emocionālās izdegšanas profilakse, emocionālā inteliģence, sadarbība kolektīvā, komunikācijas veidi un stili, laika plānošana, līderība, stratēģiskā plānošana, problēmu risināšana u.c. temati. Apmācību laikā tika organizētas dažādas praktiskās nodarbības dažādu metožu apgūšanai, tanī skaitā, stresa mazināšanai ikdienas dzīvē. Savu profesionālo kvalifikāciju paaugstināja 223 slimnīcas darbinieki. Īpašu vērību izpelnījās tādi cikli kā ķermeniski orientētā stresa terapija, kura laikā tika apgūti arī praktiski paņēmieni stresa mazināšanai. Emocionālā pašregulācija - kā tikt galā ar savu emocionālo spriedzi neietekmējot citu cilvēku psihi un kā pārvaldīt savas emocijas. Dalībnieki aktīvi iesaistījās apmācību ciklā, uzdeva jautājumus, diskutēja un piedalījās praktiskajās nodarbībās.

Informācija par projektu pieejama šādos saitos:

Saite uz projektu: https://latlit.eu/lli-396-hospital-cooperation-in-creating-an-effective-surgical-services-management-in-the-cross-border-region-hospitals-for-cbc/

Programmas tīmekļa vietne: www.latlit.eu

Oficiālā ES tīmekļa vietne: www.europa.eu

Par informācijas saturu pilnībā atbild SIA ”DRS”, un nekādos apstākļos nav uzskatāms par Eiropas Savienības oficiālo nostāju.

Sagatavoja projekta vadītāja L.Drozde, livija.drozde@daugavpils.lv

Daugavpils
 

Pievienot komentāru