Intervijas

26 maijs

Vārda dienas:
Eduards, Edvards, Varis

Horoskopi

Lauva
23. jūlijs
- 23. augusts

Zvaigznes iesaka nedaudz kritiskāk izvērtēt sadarbības partneru piedāvājumus, tā kā tie var izrādīties ne līdz galam pārdomāti, slēpt sevī zemūdens akmeņus. Pareizāk rīkosies tie Lauvas zīmes pārstāvji, kuri pieturēsies pie labi zināmām, pārbaudītām vērtībām un atturēsies no nevajadzīgiem eksperimentiem. Finansiālajā plānā nav izslēgti negaidīti pavērsieni, proti, vari saskarties gan ar pēkšņiem izdevumiem, gan tikt pat negaidītām iespējām papildus nopelnīt.

Pirmdiena
Diena
15 .. 17 C
Vakars
11 .. 13 C
Vējš
.. 2 m/s
Otrdiena
Nakts
6 .. 8 C
Rīts
13 .. 15 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 17. septembris 2019 | 19:55

Eiropas Mobilitātes nedēļa 2019 Daugavpilī

Šogad no 16. līdz 22. septembrim Daugavpils pilsētas iedzīvotāji tiek aicināti pieņemt dalību Eiropas Mobilitātes nedēļas pasākumos, kuru mērķis ir veicināt sabiedrības informētību par pozitīvo ietekmi pārvietojoties ar riteni un kājām, ar saukli 'Walk with us!' jeb 'Gudrāks solis!

Eiropas Mobilitātes nedēļas 2019 pasākumi Daugavpilī:

20.septembrī, plkst. 07:30-08:30 riteņbraucēju skaitīšana vairākos Daugavpils ielu krustojumos.

20.septembrī, plkst. 16:00-18:00 Vienības laukumā “Diena bez auto” - velo remontdarbnīca, stafete priekš velo braucējiem un skrējriteņiem, Valsts policijas informācija par drošību uz ceļa, kā arī veselīgas uzkodas un interesanta laika pavadīšana.

21.septembrī, plkst. 11:00-13:00 Daugavpils veloparkā, Esplanādē ģimenes ar bērniem tiek aicinātas aktīvi pavadīt Velo rītu ģimenēm. Daugavpils veloparkā tiks izvietotas dažādas stacijas, kur bērniem un viņu vecākiem būs jāpilda dažādi uzdevumi. Atceramies par bērnu drošību-dalībniekiem jābūt ar aizsargķiverēm. Pasākuma laikā būs arī pieejamas aizsargķiveres.

21.septembrī, plkst. 14:00-18:00 veloparkā startēs velo foto orientēšanās “Daugavpils Fotoreiss 2019”. Velo foto orientēšanās laikā komandām būs jāveic aizrautīgi uzdevumi un jāatrod apsleptie objekti Daugavpils pilsētā.

Vairāk informācijas un pasākuma nolikums: https://ej.uz/fotoreiss2019

Vēl visas nedēļas garumā notiks “Fotokonkurss” – pievienojot vienā no sociālajiem tīkliem (Facebook, Instagram, Twitter) bildi ar lokāciju Daugavpils, kā arī mirkļbirkas #arvelouzdarbu un #GudrāksSolis. Labākie darbi saņems videi draudzīgas pārsteiguma balvas.

Pasākumu organizators:

Tūrisma klubs “Sniegpulkstenīte”

https://www.facebook.com/sniegpulkstenite.lv/

 

Pasākumi tiek rīkoti projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/101 „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā” ietvaros.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru