Intervijas

28 septembris

Vārda dienas:
Lana, Sergejs, Svetlana

Horoskopi

Mežāzis
22. decembris
- 20. janvāris

Šis tev būs interesants un veiksmīgs periods. Tavs noskaņojums ik pa brīdi kļūs patiesi radošs, inovatīvs. Arī profesionālie panākumi un atzinība no priekšniecības puses tev būs turpat vai garantēta. Saskarsmē ar līdzgaitniekiem valdīs harmonija, sevišķi jau attiecībās ar kolēģiem. Mīlas lauciņā nav izslēgtas nelielas domstarpības ar mīļoto, taču tās būs viegli atrisināmas, ja vien būsi pietiekoši piekāpīgs, pretimnākošs. Nedēļas nogale piemērota nelielam izbraucienam pie dabas.

Svētdiena
Diena
20 .. 22 C
Vakars
16 .. 18 C
Vējš
6 .. 8 m/s
Pirmdiena
Nakts
13 .. 15 C
Rīts
12 .. 14 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Notikumi | 15. septembris 2019 | 20:43

Rēzeknes novadā likvidē nelikumīga alkohola ražotni

LRPP

Cīnoties ar nelikumīgu akcizēto preču apriti, Valsts policija regulāri veic dažādus preventīvus un operatīvus pasākumus. Šonedēļ šādus pasākumus sekmīgi realizēja VP LRP Rēzeknes iecirkņa likumsargi, likvidējot Rēzeknes novadā nelegālā alkohola ražošanas un glabāšanas vietu, ka arī konfiscējot ievērojamu daudzumu nelegālo alkoholisko dzērienu.

VP Rēzeknes iecirkņa likumsargi ieguva informāciju, ka Rēzeknes novada Čornajas pagastā kāds vīrietis, savā dzīvesvietā, iespējams, nodarbojas ar nelikumīgu alkoholisko dzērienu ražošanu un glabāšanu. Minētās informācijas pārbaudei, policisti ieradās noradītajā adresē, lai iepriekš uzsāktā kriminālprocesa ietvaros veiktu nekustamā īpašuma apskati. Kratīšanas laikā policisti konstatēja, ka vienā no privātmājas saimniecības telpām ir ierīkota alkohola ražotne, tiek glabāti nelikumīgi alkoholiskie dzērieni, ka arī to izgatavošanai izmantojamās izejvielas.

Kopumā notikuma vietā konfiscēts ap 400 litriem brāgas, 50 litri gatavās produkcijas – kandžas, alkohola ražošanas ierīces un ražošanā izmantojamas izejvielas. Turpat tika aizturēts arī iespējamais vainīgais – 1993.gadā dzimušais vietējais iedzīvotājs. Pēc policijas rīcībā esošās informācijas, saražoto alkoholu vīrietis, visdrīzāk, bija plānojis realizēt nelikumīgās akcizēto preču tirdzniecības vietās – t.s. “točkās”.

Lai precīzi noteiktu konfiscēto vielu skaitu un sastāvu ir nozīmētas nepieciešamās ekspertīzes. Šobrīd likumsargi turpina izmeklēšanu, savukārt iespējamai vainīgai personai par minētiem likumpārkāpumiem draud kriminālatbildība.


 

LRPP

Pievienot komentāru