Intervijas

13 novembris

Vārda dienas:
Eižens, Jevgeņijs, Jevgeņija

Horoskopi

Auns
21. marts
- 20. aprīlis

Ja vēlies mierīgi sadzīvot ar apkārtējiem, tad noteikti atturies no vēlmes pamācīt līdzgaitniekus pareizai dzīvei. Vēlamāk pievērst uzmanību paša nebūšanām, izrādīt centienus sakārtot mīlas lauciņā notiekošo. Tev šonedēļ daudz labāk padosies individuālas aktivitātes nevis kolektīvs darbs. Sevišķi labi spēsi apliecināt tie Auni, kuri saistīti ar dzīves radošo pusi, strādā reklāmas, mārketinga lauciņā.

Trešdiena
Nakts
6 .. 8 C
Rīts
8 .. 10 C
Diena
11 .. 13 C
Vakars
11 .. 13 C
Vējš
5 .. 7 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Latvija | 12. septembris 2019 | 20:41

Tiesa atzīst «PNB banku» par maksātnespējīgu

Daugavpils.lv

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa atzinusi "PNB banku" par maksātnespējīgu, par tiesas nolēmumu informēja Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK). Par maksātnespējas administratoru apstiprināts Vigo Krastiņš.

ĪSUMĀ:

Starptautiskās institūcijas bija vērtējušas, ka "PNB bankas" naudas līdzekļu – vērtspapīru un īpašumu vērtība – ir mazāka nekā saistības pret klientiem.
Nu tiesa atzina “PNB banku” par maksātnespējīgu, būtībā apstiprinot institūciju vērtējumu.
Par bankas maksātnespējas administratoru apstiprināja Vigo Krastiņu.
Krastiņš gatavs sākt “PNB bankas” maksātnespējas procesu jau rīt, kad plānota tikšanās ar bankas vadību.
“PNB banka” tiesas lēmumu uzskata par nepamatotu un cerībā maksātnespējas procesu apturēt vērsusies ar sūdzību prokuratūrā.
Bankas ieskatā ECB tās aktīvus novērtējusi pārāk zemu, savukārt tiesa – paļāvusies uz starptautiskās institūcijas lēmumu, to nemaz neizvērtējot.

Maksātnespējas lietu izskatīja tiesnese Anita Moļņika.

Vidzemes priekšpilsētas tiesas kancelejas vadītāja Dace Priede informēja, ka “AS „PNB banka” ar šodienas Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesas lēmumu ir pasludināta par maksātnespējīgu” no 12. septembra.

LSM

Pievienot komentāru