Intervijas

15 septembris

Vārda dienas:
Gunvaldis, Gunvaris, Sandra, Sondra

Horoskopi

Zivis
19. februāris
- 20. marts

Šonedēļ pieaugs tavas analītiskās dotības, saimnieciskās prasmes. Nav izslēgts, tiksi pamanīts no augstākstāvošo puses. Savu neapšaubāmi pierādīs tie Zivs zīmes pārstāvji, kuri saistīti ar zinātnes, tūrisma un loģistikas jomu. Pilnīgi iespējams, aktualizēsies ar nekustamo īpašumu, mantojumiem vai ģimenes biznesu saistītās lietas. Ja esi plānojis veikt kādu lielāku pirkumu, tad zini ka tam piemērotāka būs nedēļas otrā puse. Brīvdienās labprāt pavadīsi laiku vienatnē.

Svētdiena
Nakts
9 .. 11 C
Rīts
10 .. 12 C
Diena
10 .. 12 C
Vakars
13 .. 15 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Latvija | 12. septembris 2019 | 20:41

Tiesa atzīst «PNB banku» par maksātnespējīgu

Daugavpils.lv

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa atzinusi "PNB banku" par maksātnespējīgu, par tiesas nolēmumu informēja Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK). Par maksātnespējas administratoru apstiprināts Vigo Krastiņš.

ĪSUMĀ:

Starptautiskās institūcijas bija vērtējušas, ka "PNB bankas" naudas līdzekļu – vērtspapīru un īpašumu vērtība – ir mazāka nekā saistības pret klientiem.
Nu tiesa atzina “PNB banku” par maksātnespējīgu, būtībā apstiprinot institūciju vērtējumu.
Par bankas maksātnespējas administratoru apstiprināja Vigo Krastiņu.
Krastiņš gatavs sākt “PNB bankas” maksātnespējas procesu jau rīt, kad plānota tikšanās ar bankas vadību.
“PNB banka” tiesas lēmumu uzskata par nepamatotu un cerībā maksātnespējas procesu apturēt vērsusies ar sūdzību prokuratūrā.
Bankas ieskatā ECB tās aktīvus novērtējusi pārāk zemu, savukārt tiesa – paļāvusies uz starptautiskās institūcijas lēmumu, to nemaz neizvērtējot.

Maksātnespējas lietu izskatīja tiesnese Anita Moļņika.

Vidzemes priekšpilsētas tiesas kancelejas vadītāja Dace Priede informēja, ka “AS „PNB banka” ar šodienas Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesas lēmumu ir pasludināta par maksātnespējīgu” no 12. septembra.

LSM

Pievienot komentāru