Intervijas

6 jūnijs

Vārda dienas:
Ardis, Ingrīda

Horoskopi

Lauva
23. jūlijs
- 23. augusts

Zvaigznes iesaka nedaudz kritiskāk izvērtēt sadarbības partneru piedāvājumus, tā kā tie var izrādīties ne līdz galam pārdomāti, slēpt sevī zemūdens akmeņus. Pareizāk rīkosies tie Lauvas zīmes pārstāvji, kuri pieturēsies pie labi zināmām, pārbaudītām vērtībām un atturēsies no nevajadzīgiem eksperimentiem. Finansiālajā plānā nav izslēgti negaidīti pavērsieni, proti, vari saskarties gan ar pēkšņiem izdevumiem, gan tikt pat negaidītām iespējām papildus nopelnīt.

Sestdiena
Diena
20 .. 22 C
Vakars
16 .. 18 C
Vējš
5 .. 7 m/s
Svētdiena
Nakts
14 .. 16 C
Rīts
19 .. 21 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Politika | 11. septembris 2019 | 19:01

Pašvaldību savienības vadītājs Daugavpils pārmetumus sauc par pārpratumu

Daugavpils pārmetumi Latvijas Pašvaldību savienībai (LSP) par nespēju aizstāvēt visas pašvaldības, kā dēļ pilsēta plāno pamest LPS, ir pārpratums, ko LPS vadītājs Gints Kaminskis plāno pārrunāt ar Daugavpils mēru Andreju Elksniņu (“Saskaņa”).

Kaminskis LTV raidījumā “Rīta panorāma” sacīja, ka trešdien viņam plānota tikšanās ar Elksniņu, un viņš uzsvērs, ka LPS ir svarīgi, lai organizācijā būtu katra pašvaldība, “pašvaldības nosaukums jau liek atrasties asociācijā, tā notiek visā Eiropā”.

Kaminskis arī noraidīja pārmetumus, ka LPS nerūpējas par reģionālo attīstību un reģionālo atšķirību mazināšanu, un plāno izskaidrot Elksniņam LPS pozīcijas un visas neskaidrības.

KONTEKSTS:

Daugavpils dome plāno lemt par izstāšanos no LPS, jo neredz ieguvumus no dalības tajā, bet katru gadu maksā LPS 70 000 līdz 80 000 eiro. Elksniņš medijiem pauda pārliecību, ka LPS pārstāv un apkalpo šauras intereses, nevis visu pašvaldību vai Latgales prioritātes. Elksniņš uzsvēra, ka situācijā, kad kuluāros cīņa par valsts finansējumu notiek pēc principa "katrs pats par sevi", darīs to atklāti pats.

LSM

Publicitātes foto

Pievienot komentāru