Zvaigžņu viesi

Daugavpils teātris uzsāk sadarbību ar J. Kupalas Nacionālo akadēmisko teātri (Minska)

Noslēdzot 2019. gadu, ir panākta savstarpēja vienošanās par turpmāku sadarb ...

Intervijas

18 februāris

Vārda dienas:
Kora, Kintija

Horoskopi

Vērsis
21. aprīlis
- 20. maijs

VĒRSIS Nevajadzētu ļaut neuzmanībai vai paviršībai radīt liekus kavēkļus. Jo īpaši piesardzīgam vajadzētu būt finansiālajos jautājumos. Saskarsmē ar apkārtējiem būsi draudzīgs un dzīvespriecīgs, kas vairos iespējas gūt jaunus paziņas, domubiedrus. Kopumā nedēļa vairāk piemērota radošu ieceru īstenošanai, kontaktu dibināšanai, dažādu kursu, semināru apmeklēšanai. Brīvdienās alksi pēc otrās pusītes sabiedrības.

Pirmdiena
Vakars
5 .. 7 C
Vējš
6 .. 8 m/s
Otrdiena
Nakts
3 .. 5 C
Rīts
2 .. 4 C
Diena
6 .. 8 C
Vējš
5 .. 7 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Latvija | 11. septembris 2019 | 14:07

Brīvdienās būs pavēss, bieži vējains laiks, brīžiem līs

vk.com

Nedēļas otrajā pusē laiku Latvijā noteiks cikloni, tādēļ bieži būs mākoņains, vējains, brīžiem līs un kļūs vēsāks, liecina prognozes.

Ceturtdien temperatūra pēcpusdienā vēl būs no +17 grādiem piekrastē līdz +20..+21 grādam Latgalē un līs tikai vietām un brīžiem, bet piektdien būs mazāk saules, daudzviet līs, vietām arī stipri un temperatūra sasniegs vairs tikai +12..+16 grādus.

Brīvdienās arī ik pa laikam turpinās līt, pūtīs brāzmaini rietumu vēji, piekrastē līdz 15-18 metriem sekundē un gaisa temperatūra dienās būs +11..+16 grādi, svētdienas pēcpusdienā Kurzemes piekrastē līdz +18 grādiem, bet naktis būs sevišķi dzestras - sestdienas agrā rītā +6..+11 grādi, bet svētdien ap saullēktu tikai +4..+9 grādi, siltāks būs jūras piekrastē Kurzemē un Rīgas līča piekrastē Vidzemē, kur gaiss atdzisīs līdz +12..+15 grādiem.

Nākamnedēļ kļūs vēl vēsāks, nedēļas vidū Vidzemē temperatūra dienās var nesasniegt pat +10 grādu atzīmi.
 

LSM

Pievienot komentāru