Intervijas

24 septembris

Vārda dienas:
Agris, Agrita

Horoskopi

Strēlnieks
23. novembris
- 21. decembris

Rūpīgāk koncentrējies veicamajiem pienākumiem un netērē laiku otršķirīgām lietām! Komunikācijā ar sadarbības partneriem centies būt nopietnāks un konstruktīvāk pamatot savu skatu punktu, nodrošināties ar pārliecinošu argumentāciju. Ja tev kārtojami ar tieslietām saistīti jautājumi, zvaigznes iesaka pieaicināt zinošu speciālistu, atturēties no kārdinājuma ietaupīt. No darba brīvajā laikā ieteicamas sportiskas aktivitātes, jo tās vislabāk palīdzēs tev atbrīvoties no liekās spriedzes.

Otrdiena
Nakts
2 .. 4 C
Rīts
5 .. 7 C
Diena
9 .. 11 C
Vakars
5 .. 7 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Latvija | 11. septembris 2019 | 14:07

Brīvdienās būs pavēss, bieži vējains laiks, brīžiem līs

vk.com

Nedēļas otrajā pusē laiku Latvijā noteiks cikloni, tādēļ bieži būs mākoņains, vējains, brīžiem līs un kļūs vēsāks, liecina prognozes.

Ceturtdien temperatūra pēcpusdienā vēl būs no +17 grādiem piekrastē līdz +20..+21 grādam Latgalē un līs tikai vietām un brīžiem, bet piektdien būs mazāk saules, daudzviet līs, vietām arī stipri un temperatūra sasniegs vairs tikai +12..+16 grādus.

Brīvdienās arī ik pa laikam turpinās līt, pūtīs brāzmaini rietumu vēji, piekrastē līdz 15-18 metriem sekundē un gaisa temperatūra dienās būs +11..+16 grādi, svētdienas pēcpusdienā Kurzemes piekrastē līdz +18 grādiem, bet naktis būs sevišķi dzestras - sestdienas agrā rītā +6..+11 grādi, bet svētdien ap saullēktu tikai +4..+9 grādi, siltāks būs jūras piekrastē Kurzemē un Rīgas līča piekrastē Vidzemē, kur gaiss atdzisīs līdz +12..+15 grādiem.

Nākamnedēļ kļūs vēl vēsāks, nedēļas vidū Vidzemē temperatūra dienās var nesasniegt pat +10 grādu atzīmi.
 

LSM

Pievienot komentāru