Zvaigžņu viesi

Daugavpils teātris uzsāk sadarbību ar J. Kupalas Nacionālo akadēmisko teātri (Minska)

Noslēdzot 2019. gadu, ir panākta savstarpēja vienošanās par turpmāku sadarb ...

Intervijas

20 februāris

Vārda dienas:
Vitauts, Smuidra, Smuidris

Horoskopi

Mežāzis
22. decembris
- 20. janvāris

Šis tev būs interesants un veiksmīgs periods. Tavs noskaņojums ik pa brīdi kļūs patiesi radošs, inovatīvs. Arī profesionālie panākumi un atzinība no priekšniecības puses tev būs turpat vai garantēta. Saskarsmē ar līdzgaitniekiem valdīs harmonija, sevišķi jau attiecībās ar kolēģiem. Mīlas lauciņā nav izslēgtas nelielas domstarpības ar mīļoto, taču tās būs viegli atrisināmas, ja vien būsi pietiekoši piekāpīgs, pretimnākošs. Nedēļas nogale piemērota nelielam izbraucienam pie dabas.

Ceturtdiena
Diena
5 .. 7 C
Vakars
1 .. 3 C
Vējš
2 .. 4 m/s
Piektdiena
Nakts
.. 2 C
Rīts
.. 2 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Kultūra | 9. septembris 2019 | 22:39

20. septembrī Daugavpilī notiks Maskavas diena

Daugavpils.lv

Maskavas valdība 17.-20. septembrī rīko Maskavas dienas Baltijas valstīs. Kopš 2003. gada Krievijas Federācijas centrālais administratīvais apgabals ir Daugavpils sadraudzības reģions, tāpēc pasākumi norisināsies arī Daugavpilī.

Maskavas Ārējo ekonomisko un starptautisko sakaru departaments sadarbībā ar Daugavpils pilsētas domi Maskavas dienu Baltijas valstīs ietvaros 2019.gada 20.septembrī plāno rīkot aktivitātes arī Daugavpilī.

Maskavas valdība 20.septembrī plkst. 17:00 Daugavpils kultūras pilī aicina apmeklēt Maskavas dienām Baltijas valstīs veltītu izstādi, kā arī plkst.18:00 ielūdz uz Maskavas dienām Baltijas valstīs veltīto Maskavas Kazaku kora koncertu.

Ieeja uz pasākumu ar ielūgumiem. Bezmaksas ielūgumu var saņemt Daugavpils pilsētas domes informācijas birojā (Kr.Valdemāra 1, 1 stāvā t.65404399) un Daugavpils Kultūras pilī (Smilšu 92 t. 65 443 809). Ielūgumu skaits ir ierobežots.

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru