Intervijas

24 septembris

Vārda dienas:
Agris, Agrita

Horoskopi

Vērsis
21. aprīlis
- 20. maijs

VĒRSIS Nevajadzētu ļaut neuzmanībai vai paviršībai radīt liekus kavēkļus. Jo īpaši piesardzīgam vajadzētu būt finansiālajos jautājumos. Saskarsmē ar apkārtējiem būsi draudzīgs un dzīvespriecīgs, kas vairos iespējas gūt jaunus paziņas, domubiedrus. Kopumā nedēļa vairāk piemērota radošu ieceru īstenošanai, kontaktu dibināšanai, dažādu kursu, semināru apmeklēšanai. Brīvdienās alksi pēc otrās pusītes sabiedrības.

Otrdiena
Nakts
2 .. 4 C
Rīts
5 .. 7 C
Diena
9 .. 11 C
Vakars
5 .. 7 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Politika | 9. septembris 2019 | 22:33

Daugavpils izstājas no Latvijas Pašvaldību savienības

Daugavpils.lv

Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš šo ceturtdien, 12. septembrī, Daugavpils pilsētas domes sēdē plāno pieņemt lēmumu par Daugavpils pilsētas pašvaldības izstāšanos no Latvijas Pašvaldību savienības.

Argumentējot pašvaldības lēmumu, Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš uzsver : „Katru gadu Daugavpils pārskaita Latvijas Pašvaldību savienībai (LPS) 70-80 tūkstošus euro. Šodien es neredzu nevienu argumentu, lai pilsēta turpinātu darboties šajā organizācijā. Teikšu atklāti - LPS pārstāv un apkalpo šauras intereses, bet nekādi ne visu iedzīvotāju, visu pašvaldību, vai pat Latgales prioritātes. Ir acīmredzami, ka netiek atbalstīta Latgales ekonomiskās zonas attīstība, haotiska ir pozīcija administratīvi-teritoriālās reformas jautājumā un nevēlēšanās samazināt pašvaldību deputātu skaitu, nespēja pat bērnu pusdienas skolās aizstāvēt.

Ja jau kuluāros cīņa par valsts finansējumu notiek pēc principa “katrs pats par sevi”, tad darīšu to atklāti. Šos 70-80 tūkstošus euro gadā mēs ar lielu prieku tērēsim kādam ducim bērnu laukumu.”

Pievienot komentāru