Zvaigžņu viesi

Daugavpils teātris uzsāk sadarbību ar J. Kupalas Nacionālo akadēmisko teātri (Minska)

Noslēdzot 2019. gadu, ir panākta savstarpēja vienošanās par turpmāku sadarb ...

Intervijas

23 janvāris

Vārda dienas:
Grieta, Strauta

Horoskopi

Skorpions
24. oktobris
- 22. novembris

Pie apvāršņa var parādīties, kāda ļoti simpātiska pretējā dzimuma būtne, kura tā vien piesaistīs tavu uzmanību. Precētajiem Skorpioniem vajadzētu būt godprātīgiem, nekrist kārdinājumā. Savukārt brīviem zīmes pārstāvji, pie vēlēšanās, spēs piedzīvot patiesi krāšņu romānu. Darba lietās viss ritēs savu gaitu, attiecīgi nekādi lielie uztraukumi, pavērsieni nav gaidāmi. Lai profesionālajā plānā viss būtu patiesi labvēlīgi, centies uzturēt harmoniskākas attiecības ar kolēģiem.

Trešdiena
Diena
1 .. 3 C
Vakars
.. 2 C
Vējš
5 .. 7 m/s
Ceturtdiena
Nakts
-1 .. -3 C
Rīts
.. -2 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Notikumi | 6. septembris 2019 | 22:32

Daugavpilī likvidē nelikumīga alkohola ražotni

Publicitātes foto

Cīnoties ar nelikumīgu akcizēto preču apriti, Valsts policija regulāri veic dažādus preventīvus un operatīvus pasākumus. Nedēļas laikā šādus pasākumus sekmīgi realizēja VP LRP Daugavpils iecirkņa likumsargi, likvidējot Daugavpilī nelegālā alkohola ražošanas un tirdzniecības vietu, ka arī konfiscējot ievērojamu daudzumu nelegālo alkoholisko dzērienu.

VP Daugavpils iecirkņa likumsargi ieguva informāciju, ka Daugavpilī, iespējams, kādā dzīvoklī tiek ražoti un tirgoti nelikumīgi alkoholiskie dzērienu. Minētās informācijas pārbaudei, policisti ieradās noradītajā adresē, lai iepriekš uzsāktā kriminālprocesa ietvaros veiktu nekustamā īpašuma apskati. Kratīšanas laikā policisti konstatēja, ka dzīvoklī vienā no istabām ir ierīkota speciāli aprīkota alkohola ražotne, tiek glabāti nelikumīgi alkoholiskie dzērieni, ka arī to izgatavošanai izmantojamās izejvielas. Kopumā notikuma vietā konfiscēts ap 552 litriem brāgas, 22.6 litri gatavās produkcijas – kandžas, alkohola ražošanas ierīces, cukurs un arī citas alkohola ražošanā izmantojamas izejvielas. Turpat tika aizturēts arī iespējamais vainīgais – 1967.gadā dzimušais vietējais iedzīvotājs. Pēc likumsargu rīcībā esošās informācijas, saražoto alkoholu vīrietis bija tirgojis turpat savā dzīvesvietā.

Šobrīd policisti turpina izmeklēšanu, lai precīzi noteiktu konfiscēto vielu skaitu un sastāvu ir nozīmētas nepieciešamās ekspertīzes, savukārt iespējamam vainīgajam par minētiem likumpārkāpumiem draud kriminālatbildība.
 

LRPP

Pievienot komentāru