Intervijas

22 septembris

Baltu vienības diena

Vārda dienas:
Maigurs, Mārica, Māris

Horoskopi

Svari
24. septembris
- 23. oktobris

Ik pa brīdi var pārņemt sajūta, ka tevī īsti neviens neieklausās vai pat apzināti ignorē. Taču šajā sakarā nevajadzētu pārāk pārdzīvot, tev gluži vienkārši būs tieksme visu nedaudz pārspīlēt, uztvert pārlieku saasināti. Zvaigznes iesaka rast uzticamu cilvēku, kuram izsūdzēt savas nebūšanas, no kura smelties morālu iedrošinājumu, uzmundrinājumu. Šonedēļ labākus rezultātus uzrādīs tie Svari, kuri nodarbojas ar starpniecības pakalpojumiem, nekustamo īpašumu.

Pirmdiena
Diena
16 .. 18 C
Vakars
13 .. 15 C
Vējš
4 .. 6 m/s
Otrdiena
Nakts
11 .. 13 C
Rīts
12 .. 14 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Notikumi | 6. septembris 2019 | 22:32

Daugavpilī likvidē nelikumīga alkohola ražotni

Publicitātes foto

Cīnoties ar nelikumīgu akcizēto preču apriti, Valsts policija regulāri veic dažādus preventīvus un operatīvus pasākumus. Nedēļas laikā šādus pasākumus sekmīgi realizēja VP LRP Daugavpils iecirkņa likumsargi, likvidējot Daugavpilī nelegālā alkohola ražošanas un tirdzniecības vietu, ka arī konfiscējot ievērojamu daudzumu nelegālo alkoholisko dzērienu.

VP Daugavpils iecirkņa likumsargi ieguva informāciju, ka Daugavpilī, iespējams, kādā dzīvoklī tiek ražoti un tirgoti nelikumīgi alkoholiskie dzērienu. Minētās informācijas pārbaudei, policisti ieradās noradītajā adresē, lai iepriekš uzsāktā kriminālprocesa ietvaros veiktu nekustamā īpašuma apskati. Kratīšanas laikā policisti konstatēja, ka dzīvoklī vienā no istabām ir ierīkota speciāli aprīkota alkohola ražotne, tiek glabāti nelikumīgi alkoholiskie dzērieni, ka arī to izgatavošanai izmantojamās izejvielas. Kopumā notikuma vietā konfiscēts ap 552 litriem brāgas, 22.6 litri gatavās produkcijas – kandžas, alkohola ražošanas ierīces, cukurs un arī citas alkohola ražošanā izmantojamas izejvielas. Turpat tika aizturēts arī iespējamais vainīgais – 1967.gadā dzimušais vietējais iedzīvotājs. Pēc likumsargu rīcībā esošās informācijas, saražoto alkoholu vīrietis bija tirgojis turpat savā dzīvesvietā.

Šobrīd policisti turpina izmeklēšanu, lai precīzi noteiktu konfiscēto vielu skaitu un sastāvu ir nozīmētas nepieciešamās ekspertīzes, savukārt iespējamam vainīgajam par minētiem likumpārkāpumiem draud kriminālatbildība.
 

LRPP

Pievienot komentāru