Intervijas

18 novembris

Latvijas Republikas proklamēšanas diena

Vārda dienas:
Aleksandrs, Dolores

Horoskopi

Mežāzis
22. decembris
- 20. janvāris

Šis tev būs interesants un veiksmīgs periods. Tavs noskaņojums ik pa brīdi kļūs patiesi radošs, inovatīvs. Arī profesionālie panākumi un atzinība no priekšniecības puses tev būs turpat vai garantēta. Saskarsmē ar līdzgaitniekiem valdīs harmonija, sevišķi jau attiecībās ar kolēģiem. Mīlas lauciņā nav izslēgtas nelielas domstarpības ar mīļoto, taču tās būs viegli atrisināmas, ja vien būsi pietiekoši piekāpīgs, pretimnākošs. Nedēļas nogale piemērota nelielam izbraucienam pie dabas.

Pirmdiena
Nakts
7 .. 9 C
Rīts
8 .. 10 C
Diena
9 .. 11 C
Vakars
5 .. 7 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Politika | 6. septembris 2019 | 17:22

Polijas Senāta delegācija apmeklēja Daugavpili

5. septembrī oficiālajā vizītē Daugavpili pirmo reizi apmeklēja Polijas Senāta spīķeris Staņislavs Karčevskis. Vizītes laikā Polijas delegācija iepazinās ar Daugavpils Valsts poļu ģimnāzijas un Poļu kultūras centra darbību, pieminēja poļu karavīrus, kuri krita cīņās par Daugavpils atbrīvošanu, kā arī tikās ar pilsētas vadības pārstāvjiem.

Vizītes sākumā delegācija apmeklēja piemiņas krustu poļu karavīriem Slobodkā, kur ziedu nolikšanā piedalījās arī Polijas vēstniece Latvijā Monika Mihališina. Pēc tam delegācija devās uz Poļu kultūras centru un Polijas ģimnāziju. Pie renovētās pamatskolas ēkas Marijas ielā 1E notika Otrā pasaules kara varoņa Vladislava Ragiņa pieminekļa svinīga atklāšana. Pieminekli veidoja tēlnieks Romualds Gibovskis. Ceremonijai sekoja mācību ēkas un sporta zāles apskate.

Lai gan ģimnāzijas sākumskolas ēkas remonts ir praktiski pabeigts, galīgo lēmumu par pieņemšanu ekspluatācijā vēl ir jāsniedz Būvniecības Valsts kontroles birojam (BVKB).

Konkursā uz darbu pabeigšanu ģimnāzijas sporta zālē uzvarēja uzņēmums SIA «Borg», kuram jāpabeidz darbi objektā triju mēnešu laikā no līguma parakstīšanas brīža. Pēc tam būs vajadzīgs vēl kāds laiks, lai nokārtotu visas formalitātes un pārbaudes.

Pateicoties Daugavpils pilsētas domes, Polijas Senāta un fonda «Palīdzība poļiem Austrumos» saliedētam darbam, Polijas ģimnāzijas otrā ēka kļūs par vienu no modernākajām izglītības iestādēm pilsētā.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru