Intervijas

19 novembris

Vārda dienas:
Betija, Elizabete, Liza, Līze

Horoskopi

Mežāzis
22. decembris
- 20. janvāris

Šis tev būs interesants un veiksmīgs periods. Tavs noskaņojums ik pa brīdi kļūs patiesi radošs, inovatīvs. Arī profesionālie panākumi un atzinība no priekšniecības puses tev būs turpat vai garantēta. Saskarsmē ar līdzgaitniekiem valdīs harmonija, sevišķi jau attiecībās ar kolēģiem. Mīlas lauciņā nav izslēgtas nelielas domstarpības ar mīļoto, taču tās būs viegli atrisināmas, ja vien būsi pietiekoši piekāpīgs, pretimnākošs. Nedēļas nogale piemērota nelielam izbraucienam pie dabas.

Otrdiena
Nakts
4 .. 6 C
Rīts
3 .. 5 C
Diena
6 .. 8 C
Vakars
6 .. 8 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Kultūra | 5. septembris 2019 | 18:16

Noslēgusies lasītveicināšanas programma “Skaistā vasara bibliotēkā”

Līdz ar vasaru Latgales Centrālajā bibliotēkā un filiālēs noslēgusies kārtējā lasītveicināšanas programma “Skaistā vasara bibliotēkā”. Jau astoto gadu skolēni un bērnu vasaras nometņu grupas aizraujoši un darbīgi pavadīja brīvo laiku bibliotēkā, piedaloties dažāda satura pasākumos un aktivitātēs, gūstot jaunu pieredzi, iespaidus un draugus.

Pasākumi individuāliem programmas dalībniekiem notika ik ceturtdienu visās sešās Latgales Centrālās bibliotēkas (LCB) filiālēs, savukārt tematiskās nodarbības bērnu vasaras nometņu grupām pēc pieprasījuma rīkoja ne tikai filiāles, bet arī LCB, ASV Informācijas centrs un Ģimenes digitālo aktivitāšu centrs. Lasītveicināšanas programmā “Skaistā vasara bibliotēkā” šogad piedalījās 243 individuālie dalībnieki un rekordliels dalībnieku skaits no vasaras nometnēm – 1775 bērni.

No 6. jūnija līdz pat 22. augustam programmas individuālie dalībnieki piedalījās tematiskos un literāros pasākumos, lasīja un pārrunāja izlasīto, pārbaudīja zināšanas viktorīnās un konkursos, zīmēja un līmēja, veidoja un darināja radošajās darbnīcās, mērojās spēkiem galda spēļu un atjautības turnīros, ieguva jaunas zināšanas un iepazina jaunus domubiedrus. Programmas izskaņā aktīvākie grāmatu lasītāji un rosīgākie bērni saņēma pārsteiguma balvas.

Bērnu vasaras nometņu grupām programmas ietvaros bija pieejami vairāki tematiski, interaktīvi pasākumi. LCB tie saistošā veidā iepazina noslēpumaino zemūdens pasauli, ASV Informācijas centrs aicināja piekopt veselīgu dzīvesveidu, vienlaikus apvienojot to ar angļu valodas zināšanu papildināšanu, savukārt Ģimenes digitālo aktivitāšu centrs piedāvāja jautrību un piedzīvojumus, dodoties ekspedīcijā izzināt datoru pasauli.

Spilgtākie fotomirkļi no augusta pasākumiem LCB filiālēs ir apkopoti šeit.

Lasītveicināšanas programma “Skaistā vasara bibliotēkā” turpināsies arī nākamgad, kad pilsētas bibliotēkas atkal aicinās skolēnus lietderīgi un aizraujoši kopā pavadīt vasaras brīvlaiku. Uz tikšanos pēc gada!

Informāciju sagatavoja:
LCB vadītājas vietniece
Anna Pakere
65476341
anna.pakere@lcb.lv
www.facebook.com/lcb.lv

Daugavpils
 

Pievienot komentāru