Intervijas

23 oktobris

Vārda dienas:
Daina, Dainida, Dainis

Horoskopi

Zivis
19. februāris
- 20. marts

Šonedēļ pieaugs tavas analītiskās dotības, saimnieciskās prasmes. Nav izslēgts, tiksi pamanīts no augstākstāvošo puses. Savu neapšaubāmi pierādīs tie Zivs zīmes pārstāvji, kuri saistīti ar zinātnes, tūrisma un loģistikas jomu. Pilnīgi iespējams, aktualizēsies ar nekustamo īpašumu, mantojumiem vai ģimenes biznesu saistītās lietas. Ja esi plānojis veikt kādu lielāku pirkumu, tad zini ka tam piemērotāka būs nedēļas otrā puse. Brīvdienās labprāt pavadīsi laiku vienatnē.

Otrdiena
Nakts
8 .. 10 C
Rīts
10 .. 12 C
Diena
15 .. 17 C
Vakars
12 .. 14 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Kultūra | 5. septembris 2019 | 18:13

„Artišoks-2019”: sports, dejas, eksperimenti un „Bermudu divstūris”

Šo sestdien, 7.septembrī, visi aktīvās un interesantās atpūtas cienītāji tiek aicināti uz Dubrovina parku, kur no plkst.12.00 līdz 22.00 norisināsies lielākais jauniešu festivāls Daugavpilī „Artišoks - 2019”. Jaunatnes nodaļa, kas ir tradicionāls svētku rīkotājs, ir sarūpējusi interesantu programmu dažādām gaumēm.

„Artišoks” tiek rīkots ar mērķi iepazīstināt jauniešus ar iespējām lietderīgi un interesanti pavadīt brīvo laiku Daugavpils pilsētā, atbalstot visdažādākās intereses, radošo pieeju un aktīvu, veselīgu dzīvesveidu. Jauniešu organizācijas rīkos aktivitātes un darbnīcas, šeit varēs vērot iedvesmojošus paraugdemonstrējumus, meistarklases, šovus un sporta sacensības. Festivāla jautro noskaņu papildinās mūzika un dejas, kā arī mākslinieciski priekšnesumi uz lielās skatuves.

Diena sāksies sportiski. No plkst.12.00 varēs izmēģināt savus spēkus dažādās disciplīnās: boksā, futbolā, hokejā, airēšanā un svarbumbu celšanā. Lai piedalītos šajās sacensībās, būs jāpiereģistrējas pasākuma norises vietā.

No plkst.15.00 līdz 18.00 sekos Daugavpils un tuvējo pilsētu, kā arī Rīgas jauniešu organizāciju piedāvājuma prezentācija: aktīvākie dejotāji varēs dejot hip-hopu un modernās dejas, apmeklēt breika meistarklasi un ļauties zumbas karstajiem ritmiem, mūzikas cienītāji – iejusties dīdžeja lomā. Būs organizētas arī vairākas radošās darbnīcas. Tehnisko zinātņu cienītāji noteikti novērtēs iespēju piedalīties iedvesmojošos eksperimentos ar elektrību, labprāt apmeklēs neparasto automašīnu izstādi un izpētīs elektrociklu uzbūvi.

Lai neapmaldītos svētku virpulī, organizatori ir izstrādājuši speciālu karti, kas palīdzēs atrast tīkamāko izklaides punktu. Tā būs pieejama pasākuma norises vietā un interneta vietnēs www.daugavpils.lv, www.jaunatne.daugavpils.lv.

Plkst.18.00 uz lielās skatuves Dubrovina parkā sāksies pašmāju jauniešu priekšnesumi. Tie ieskandinās populārās grupas „Bermudu divstūris” koncertu, kas sāksies plkst.20.00. Vakara noslēgumā sekos DJ STYLEZZ (Maskava) priekšnesums.

Dalība visās aktivitātēs ir bez maksas. Papildus informācija – Jaunatnes nodaļas mājas lapā www.jaunatne.daugavpils.lv vai pa tālr. 26075318, 654 22300.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru