Intervijas

24 septembris

Vārda dienas:
Agris, Agrita

Horoskopi

Vērsis
21. aprīlis
- 20. maijs

VĒRSIS Nevajadzētu ļaut neuzmanībai vai paviršībai radīt liekus kavēkļus. Jo īpaši piesardzīgam vajadzētu būt finansiālajos jautājumos. Saskarsmē ar apkārtējiem būsi draudzīgs un dzīvespriecīgs, kas vairos iespējas gūt jaunus paziņas, domubiedrus. Kopumā nedēļa vairāk piemērota radošu ieceru īstenošanai, kontaktu dibināšanai, dažādu kursu, semināru apmeklēšanai. Brīvdienās alksi pēc otrās pusītes sabiedrības.

Otrdiena
Nakts
2 .. 4 C
Rīts
5 .. 7 C
Diena
9 .. 11 C
Vakars
5 .. 7 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Kultūra | 5. septembris 2019 | 18:13

„Artišoks-2019”: sports, dejas, eksperimenti un „Bermudu divstūris”

Šo sestdien, 7.septembrī, visi aktīvās un interesantās atpūtas cienītāji tiek aicināti uz Dubrovina parku, kur no plkst.12.00 līdz 22.00 norisināsies lielākais jauniešu festivāls Daugavpilī „Artišoks - 2019”. Jaunatnes nodaļa, kas ir tradicionāls svētku rīkotājs, ir sarūpējusi interesantu programmu dažādām gaumēm.

„Artišoks” tiek rīkots ar mērķi iepazīstināt jauniešus ar iespējām lietderīgi un interesanti pavadīt brīvo laiku Daugavpils pilsētā, atbalstot visdažādākās intereses, radošo pieeju un aktīvu, veselīgu dzīvesveidu. Jauniešu organizācijas rīkos aktivitātes un darbnīcas, šeit varēs vērot iedvesmojošus paraugdemonstrējumus, meistarklases, šovus un sporta sacensības. Festivāla jautro noskaņu papildinās mūzika un dejas, kā arī mākslinieciski priekšnesumi uz lielās skatuves.

Diena sāksies sportiski. No plkst.12.00 varēs izmēģināt savus spēkus dažādās disciplīnās: boksā, futbolā, hokejā, airēšanā un svarbumbu celšanā. Lai piedalītos šajās sacensībās, būs jāpiereģistrējas pasākuma norises vietā.

No plkst.15.00 līdz 18.00 sekos Daugavpils un tuvējo pilsētu, kā arī Rīgas jauniešu organizāciju piedāvājuma prezentācija: aktīvākie dejotāji varēs dejot hip-hopu un modernās dejas, apmeklēt breika meistarklasi un ļauties zumbas karstajiem ritmiem, mūzikas cienītāji – iejusties dīdžeja lomā. Būs organizētas arī vairākas radošās darbnīcas. Tehnisko zinātņu cienītāji noteikti novērtēs iespēju piedalīties iedvesmojošos eksperimentos ar elektrību, labprāt apmeklēs neparasto automašīnu izstādi un izpētīs elektrociklu uzbūvi.

Lai neapmaldītos svētku virpulī, organizatori ir izstrādājuši speciālu karti, kas palīdzēs atrast tīkamāko izklaides punktu. Tā būs pieejama pasākuma norises vietā un interneta vietnēs www.daugavpils.lv, www.jaunatne.daugavpils.lv.

Plkst.18.00 uz lielās skatuves Dubrovina parkā sāksies pašmāju jauniešu priekšnesumi. Tie ieskandinās populārās grupas „Bermudu divstūris” koncertu, kas sāksies plkst.20.00. Vakara noslēgumā sekos DJ STYLEZZ (Maskava) priekšnesums.

Dalība visās aktivitātēs ir bez maksas. Papildus informācija – Jaunatnes nodaļas mājas lapā www.jaunatne.daugavpils.lv vai pa tālr. 26075318, 654 22300.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru