Intervijas

13 jūlijs

Vārda dienas:
Margarita, Margrieta

Horoskopi

Skorpions
24. oktobris
- 22. novembris

Pie apvāršņa var parādīties, kāda ļoti simpātiska pretējā dzimuma būtne, kura tā vien piesaistīs tavu uzmanību. Precētajiem Skorpioniem vajadzētu būt godprātīgiem, nekrist kārdinājumā. Savukārt brīviem zīmes pārstāvji, pie vēlēšanās, spēs piedzīvot patiesi krāšņu romānu. Darba lietās viss ritēs savu gaitu, attiecīgi nekādi lielie uztraukumi, pavērsieni nav gaidāmi. Lai profesionālajā plānā viss būtu patiesi labvēlīgi, centies uzturēt harmoniskākas attiecības ar kolēģiem.

Svētdiena
Diena
17 .. 19 C
Vakars
15 .. 17 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Pirmdiena
Nakts
11 .. 13 C
Rīts
13 .. 15 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 2. septembris 2019 | 19:38

Daugavpils mērs sveic visus Zinību dienā!

Šodien septiņpadsmit pilsētas skolās savas pirmās skolas gaitas uzsāk 858 pirmklasnieki. Šī diena viņiem, viņu vecākiem un vecvecākiem būs neaizmirstama, jo sākas jauns dzīves posms. Viņus sagaida zināšanas, atklājumi, aizraujoši piedzīvojumi un jauni draugi.

Vecāko klašu skolēni pēc garajām vasaras brīvdienām piepilda skolu gaiteņus ar jautrām čalām un interesi par to, kāds būs jaunais mācību gads. Katram tas būs savādāks, jo ikviens bērns ir unikāls, bet ar pārliecību varu teikt, visiem mums sāksies jaunu atklājumu laiks.

Dārgie vecāki! Daugavpils var lepoties ar savu jauno paaudzi, to mūsu bērni ir pierādījuši nevienu reizi vien. Mūsu skolas valsts reitingos ik gadu ierindojas pirmajās vietās. Mūsu bērni olimpiādēs regulāri izcīna godalgotas vietas. Piemēram, šogad 3.vidusskolas, Krievu liceja- vidusskolas, 13.viduskolas skolēni līdzvērtīgi ar tādu pilsētu, kā Ņujorka, Deli, Helsinki, Šanhaja, Berlīne, Maskava, Madride skolēniem piedalās starptautiskajā ķīmijas, fizikas, informātikas un matemātikas olimpiādē. Tikai draudzība un savstarpējā sapratne ļaus mums kopā sasniegt gan augstus rezultātus izglītībā, gan pilsētas attīstībā. Ar pārliecību varu teikt, ka neskatoties uz gaidāmajām reformām izglītības sistēmā, ko uzspiež dažādas ministrijas, pilsēta vienmēr un visur iestāsies par savējiem. Visu ko mums centīsies atņemt, mēs aizstāvēsim. Pilsēta atradīs naudu skolēnu bezmaksas ēdināšanai, pat tajā gadījumā, ja kāds tur augšā vēlas šai programmai paredzētos līdzekļus tērēt jauna cietuma celtniecībai.

Cienījamie pedagogi! Esiet aktīvāki cīnoties par savām tiesībām. Ar savu piemēru māciet cīnīties arī skolēniem. Jūsu darbs, kā daudzu citu profesiju pārstāvju darbs nav pienācīgi novērtēts, bet bez jums drīz nebūs, kas māca mūsu bērnus, izskolo mums tik nepieciešamos ārstus.

Šajā dienā vēlu jums visiem neatlaidību un jaunas zināšanas! Sveicu visus svētkos!

 

 

Ar cieņu,

Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs

Andrejs Elksniņš

Daugavpils
 

Pievienot komentāru