Intervijas

9 aprīlis

Vārda dienas:
Alla, Valērijs, Žubīte

Horoskopi

Zivis
19. februāris
- 20. marts

Šonedēļ pieaugs tavas analītiskās dotības, saimnieciskās prasmes. Nav izslēgts, tiksi pamanīts no augstākstāvošo puses. Savu neapšaubāmi pierādīs tie Zivs zīmes pārstāvji, kuri saistīti ar zinātnes, tūrisma un loģistikas jomu. Pilnīgi iespējams, aktualizēsies ar nekustamo īpašumu, mantojumiem vai ģimenes biznesu saistītās lietas. Ja esi plānojis veikt kādu lielāku pirkumu, tad zini ka tam piemērotāka būs nedēļas otrā puse. Brīvdienās labprāt pavadīsi laiku vienatnē.

Ceturtdiena
Diena
9 .. 11 C
Vakars
5 .. 7 C
Vējš
4 .. 6 m/s
Piektdiena
Nakts
.. 2 C
Rīts
3 .. 5 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

At kādu garastāvokli Jūs satiekat pavasari?

 

Jaunumi Sports | 2. septembris 2019 | 19:14

Sporta piepildītas brīvdienas!

Aizvadītajā sestdienā, pilsētas Centrālajā parkā, pirmo reizi notika “Daugavpils Sporta festivāls”. Skaistā un saulainā dienā parks bija piepildīts ar sportu, sacensībām un pozitīvām emocijām. Festivālā piedalījās ne tikai liels skaits sportistu un biedrību, bet arī skatītāju un atbalstītāju.

Sporta festivāla laikā Daugavpils sporta skolas iepazīstināja ar saviem sporta veidiem, uzņemšanu jaunajā mācību gadā un citu aktuālu informāciju. Tāpat tika demonstrēti arī dažādi sporta skolu sporta veidi, kā, piemēram, lai labāk iepazītu volejbolu, notika neliels volejbola turnīrs, svarcēlāji, cīkstoņi un paukotāji rīkoja treniņus. Lai labāk iepazītu boksu, sacensību “Domes kauss” otrā diena tika rīkota tieši sporta festivāla laikā. Mākslas un sporta vingrošana priecēja festivāla apmeklētājus ne tikai ar paraugdemonstrējumiem, bet arī izpildīja dažādus vingrojumus un lēcienus. Pie sporta skolu teltīm bija novērojama nepārtraukta rosība un apmeklētāju interese.

Sporta biedrības un klubi, savukārt, iepazīstināja ar savu darbību un sportu. Liela interese bija par motoru sportu- festivāla apmeklētāji vēlējās vairāk uzzināt par spīdveju un autosportu. Mazākajām festivāla apmeklētājām bija lieliska iespēja kopā ar mākslas vingrotājām, izpildīt savus pirmos vingrinājumus un kustības. Par īpašam sacensībām bija parūpējušies svarbumbu cēlāji, tādā veidā ieinteresējot apmeklētājus pievērsties tieši viņu sporta veidam. Daudzas no biedrībām un klubiem pēc pasākuma arī atzina, ka jau festivāla laikā savam pulkam esot pievienojuši jaunus dalībniekus un sportistus, kas jaunajā sezonā uzsāks treniņus. Liels prieks, ka daudzas sporta biedrības un klubi, visas dienas garumā rūpējās par to, lai notiktu treniņi un apmeklētājiem būtu interesanti tos vērot.

Paralēli sporta festivālam norisinājās arī spēkavīru sacensības “Best Nordic Strong Man”, kurās piedalījās 7 spēkavīri, sacenšoties vairākos vingrinājumos. Šajās sacensībās uzvarēja spēkavīrs Artis Plivda. Taču ļoti pozitīvi bija vērtēts tas, ka kamēr spēkavīri atpūtās, arī lielākiem un mazākiem apmeklētājiem bija iespēja piedalīties, kāda vingrojumā un iegūt balvas. Tāpat norisinājās arī ielu basketbola čempionāta pēdējais posms, kur visas dienas garumā tika noskaidroti uzvarētāji dažādās vecuma grupās. Festivāla apmeklētājiem, kuriem īpaši rūp un interesē veselība, bija iespēja apmeklēt onkoloģijas telti, kurā notika sarunas par veselību un kopā ar uztura speciālistu varēja iepazīt un nobaudīt veselīgas uzkodas. Tāpat, kā jau minējām, kopā ar Sporta festivāla, notika arī boksa sacensības “Domes kauss”. Sacensības notika tieši pie Ledus halles, tādā veidā pulcējot lielu uzmanību sportistiem un boksam kopumā. Un kā atzina boksa treneris, tad tas sniedza arī rezultātus, jo bija liela interese par boksu un nodarbībām jaunajā mācību gadā.

Šis Sporta festivāls sniedza lielisku iespēju pilsētas iedzīvotājiem un visiem iepazīties ar Daugavpils Sporta skolām un iespējām tajās. Tāpat varēja izvēlēties sev jaunas sporta nodarbības un aktivitātes. Liels prieks, ka jau festivāla laikā daudzas ģimenes ar bērniem, izvēlējās sev piemērotāko sporta nodarbi.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru