Intervijas

15 septembris

Vārda dienas:
Gunvaldis, Gunvaris, Sandra, Sondra

Horoskopi

Ūdensvīrs
21. janvāris
- 18. februāris

Šī nedēļa nav pati piemērotākā, lai uzsāktu jaunus projektus vai dotos ārzemju braucienos. Daudz labāk padosies labi zināmi, ierasti darbi, visdažādāko formalitāšu kārtošana, birokrātiskās lietas. Ja nepieciešams, vari apmeklēt valsts iestādes, pievērsties ar grāmatvedību, dzīves organizatorisko pusi saistītajam. Attiecību jomā tieksies pēc lielākas brīvības, nelabprāt uzņemsies jaunas saistības.

Svētdiena
Nakts
9 .. 11 C
Rīts
10 .. 12 C
Diena
10 .. 12 C
Vakars
13 .. 15 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Latvija | 27. augusts 2019 | 12:12

Vasaras pēdējā nedēļa būs saulaina un karsta

LETA

Kalendārās vasaras pēdējā nedēļa Latvijā būs saulaina un karsta, liecina prognozes.

Visu nedēļu gaisa temperatūra pēcpusdienās sasniegs +22..+27 grādus, dažās dienās vietām līdz +29 grādiem. Tā kā vējš bieži būs lēns un naktīs iestāsies bezvējš, bieži veidosies migla. Temperatūra naktīs noslīdēs līdz +12..+17 grādiem, bet darba nedēļa valsts austrumos no rītiem būs vēsāks - līdz +8..+10 grādiem.

Vietām tiks sasniegti jauni vietējas nozīmes karstuma rekordi, tomēr arhīvu dati liecina, ka augusta nogalē citos gados temperatūra sasniegusi +31..+33 grādus, tādēļ nacionālas nozīmes rekordi, visticamāk paliks nepārspēti.

Vairāk mākoņu būs ceturtdien, 29.augustā un piektdien, 30.augustā, kad vietām gaidāms arī īslaicīgs lietus un pērkona negaiss, taču tas nebūs plašs un skars nelielu Latvijas daļu.

Pašreizējās prognozes liecina, ka līdz ar jaunās nedēļas un skolas laika sākumu, temperatūra pazemināsies, būs vairāk mākoņu un pirmajā skolas dienā vietām arī līs un nebūs siltāks par +17..+23 grādiem.


LSM

Pievienot komentāru