Zvaigžņu viesi

Daugavpils teātris uzsāk sadarbību ar J. Kupalas Nacionālo akadēmisko teātri (Minska)

Noslēdzot 2019. gadu, ir panākta savstarpēja vienošanās par turpmāku sadarb ...

Intervijas

28 janvāris

Vārda dienas:
Kārlis, Spodris

Horoskopi

Ūdensvīrs
21. janvāris
- 18. februāris

Šī nedēļa nav pati piemērotākā, lai uzsāktu jaunus projektus vai dotos ārzemju braucienos. Daudz labāk padosies labi zināmi, ierasti darbi, visdažādāko formalitāšu kārtošana, birokrātiskās lietas. Ja nepieciešams, vari apmeklēt valsts iestādes, pievērsties ar grāmatvedību, dzīves organizatorisko pusi saistītajam. Attiecību jomā tieksies pēc lielākas brīvības, nelabprāt uzņemsies jaunas saistības.

Otrdiena
Diena
1 .. 3 C
Vakars
1 .. 3 C
Vējš
3 .. 5 m/s
Trešdiena
Nakts
2 .. 4 C
Rīts
1 .. 3 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sabiedrība | 23. augusts 2019 | 18:51

Jaunnedēļ sāksies Rīgas ielas posma pārbūve gar tirdzniecības centru „Solo”

Nākamnedēļ sāksies Rīgas ielas pārbūve posmā no Cietokšņa ielas līdz Ģimnāzijas ielai. Saskaņā ar projektētāju ieceri, rekonstrukcijas rezultātā gaidāmas ievērojamas pārmaiņas: gājējiem paredzētā ielas daļa paplašināsies, tā kļūs vizuāli pievilcīgāka, parādīsies jaunas āra kafejnīcas un apzaļumošanas elementi. Tirdzniecības un izklaides vietām bagātajā pilsētas centrā palielināsies arī auto stāvvietu skaits.

Rīgas ielas braucamā daļa sašaurināsies līdz vienai joslai un kustība tiks organizēta vienā virzienā no Cietokšņa ielas uz Ģimnāzijas ielu. Vienvirziena būs arī Ģimnāzijas ielas posms no Rīgas ielas līdz Saules ielai. Cietokšņa ielā kustība mainīta netiks. Visas izmaiņas ieviestas, ņemot vērā tehniskās projektēšanas laikā veikto ceļu satiksmes organizācijas analīzi šajā pilsētas daļā.

Darbus veiks pašvaldības uzņēmums SIA „Labiekārtošana-D”. Vispirms tiks demontēts ceļa segums, pēc tam – nomainītas komunikācijas: no jauna izbūvēs lietus ūdens kanalizācijas un ielu apgaismojuma tīklus. Līdz ar rekonstrukcijas sākumu, šajā ceļa posmā būs noteikti satiksmes ierobežojumi. Iedzīvotājus aicina sekot aktuālai informācijai pašvaldības mājas lapā www.daugavpils.lv un plašsaziņas līdzekļos, kā arī pārvietoties atbilstoši uzstādītajām ceļa zīmēm

Līdz šī gada beigām ir ieplānots uzklāt ceļa cieto segumu. Nākamgad sekos labiekārtošanas darbi. Objekta nodošana paredzēta 2020.gada aprīļa beigās.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru