Zvaigžņu viesi

16.februārī Daugavpilī Minskas teātris rādīs komēdiju

2020.gada 16.februārī plkst. 17.00 Daugavpils teātrī notiks izrāde pēc Jevg ...

Daugavpils teātris uzsāk sadarbību ar J. Kupalas Nacionālo akadēmisko teātri (Minska)

Noslēdzot 2019. gadu, ir panākta savstarpēja vienošanās par turpmāku sadarb ...

Intervijas

17 februāris

Vārda dienas:
Donats, Konstance

Horoskopi

Jaunava
24. augusts
- 23. septembris

Panākumos lielu nozīmi spēlēs saskanīgas attiecības ar kolēģiem, priekšniecību. Tev var tikt uzticēti jauni pienākumi, kurus uztversi kā sava veida izaicinājumu. Pat, ja nonāksi saspringtākās situācijās, lieliski spēsi noorientēties un pieņemt pareizos lēmumus. Ģimenes lietās var valdīt neliels haoss, nenoteiktība. Lielākoties tas būs pamatojams ar tavu mainīgo garastāvokli un dažkārt pārlieku principiālo nostāju. Zvaigznes iesaka būt draudzīgākam, iejūtīgākam pret partneri.

Svētdiena
Diena
4 .. 6 C
Vakars
4 .. 6 C
Vējš
4 .. 6 m/s
Pirmdiena
Nakts
6 .. 8 C
Rīts
7 .. 9 C
Vējš
6 .. 8 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Kultūra | 22. augusts 2019 | 12:12

Anastasijas Sazankovas ziedu fantāzijas tiks prezentētas jubilejas izstādē

BKC

Daugavpils Baltkrievu kultūras centrā (BKC) vasaras beigās, piektdien, 2019.gada 30.augustā plkst. 17.30, tiks atklāta dzejnieces un mākslinieces, Latgales brīvo mākslinieku asociācijas un Baltkrievu kultūrizglītības biedrības “Uzdim” biedres Anastasijas Sazankovas personālizstāde “Ziedu fantāzijas”. Tā būs viņas jubilejas izstāde, jau 20. pēc skaita.

Anastasija Sazankova dzimusi Vitebskas apgabalā. Pabeigusi medicīnas profesionālo skolu Polockā, pēc tam Valsts medicīnas universitāti Minskā, Tālmācības tautas mākslas universitāti Maskavā. Visu savu dzīvi strādājusi par ārstu un pat ir izdevusi grāmatu par ārstniecības augiem. Viņa aktīvi piedalās pilsētas sabiedriskajā dzīvē, glezno, raksta dzejoļus, publicē grāmatas.

A.Sazankova – daudzpusīga personība un talantīgs cilvēks, produktīva māksliniece, kura bieži viesojas Baltkrievu namā, kur ir notikušas jau vairākas viņas mākslas darbu izstādes un grāmatu prezentācijas. Anastasijas Sazankovas gleznas ir piepildītas ar gaišo mīlestību pret dzimto Baltkrieviju un tās unikālo dabu.

Kārtējās izstādes tēma – ziedi, kurus māksliniece mīl ar visu dvēseli. Tāpēc arī skatītāju uzmanībai tiks prezentēti vairāk nekā 50 mākslas darbi dažādās tehnikās, kurus apvieno unikālā gaisma, siltums un maigums. Iepazīšanās ar gleznām notiks mūzikas un dzejas pavadījumā.

Gleznu izstāde “Ziedu fantāzijas” būs apskatāma BKC līdz 2019.gada 31.oktobrim pēc adreses: Alejas iela 68-1A, Daugavpils. Ieeja bezmaksas.

Pasākuma laikā tiks veikta filmēšana un fotografēšana.
 

Baltkrievu kultūras centrs

Pievienot komentāru