Zvaigžņu viesi

Daugavpils teātris uzsāk sadarbību ar J. Kupalas Nacionālo akadēmisko teātri (Minska)

Noslēdzot 2019. gadu, ir panākta savstarpēja vienošanās par turpmāku sadarb ...

Intervijas

20 janvāris

1991. gada barikāžu aizstāvju atceres diena

Vārda dienas:
Oļgerts, Aļģirds, Aļģis, Orests

Horoskopi

Strēlnieks
23. novembris
- 21. decembris

Rūpīgāk koncentrējies veicamajiem pienākumiem un netērē laiku otršķirīgām lietām! Komunikācijā ar sadarbības partneriem centies būt nopietnāks un konstruktīvāk pamatot savu skatu punktu, nodrošināties ar pārliecinošu argumentāciju. Ja tev kārtojami ar tieslietām saistīti jautājumi, zvaigznes iesaka pieaicināt zinošu speciālistu, atturēties no kārdinājuma ietaupīt. No darba brīvajā laikā ieteicamas sportiskas aktivitātes, jo tās vislabāk palīdzēs tev atbrīvoties no liekās spriedzes.

Svētdiena
Diena
3 .. 5 C
Vakars
2 .. 4 C
Vējš
4 .. 6 m/s
Pirmdiena
Nakts
1 .. 3 C
Rīts
.. 2 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Latvija | 21. augusts 2019 | 14:27

Nedēļas otrajā pusē laiks būs saulains un silts

D-fakti.lv

Pēc lietainās trešdienas, 21.augusta laiks Latvijā uzlabosies un nedēļas otrajā pusē būs pārsvarā saulains un silts, liecina prognozes.

Jau ceturtdien, 22.augustā mākoņi būs izklīduši, naktī un no rīta gan daudzviet gaidāma migla. Dienā gaisa temperatūra visā valstī būs ap +20 grādiem.

Nedēļas nogalē temperatūra paaugstināsies, piektdien, 23.augustā tā sasniegs +19..+24 grādus, bet brīvdienās kļūs vēl par 2-3 grādiem siltāks, vietām Kurzemē un Zemgalē līdz +26..+27 grādiem. Arī brīvdienu naktis būs siltas, temperatūra noslīdēs līdz +10..+15 grādi, bet piekrastē nebūs vēsāks par +17..+18 grādiem.

Pastāv iespēja, ka piektdien un sestdien izveidojas kāds neliels lietus mākonis, kas atnes īslaicīgu lietu, taču lielākajā valsts daļā nedēļas nogale paies pavisam bez nokrišņiem.

Valdošie šajās dienās būs mēreni dienvidrietumu vēji, svētdien - lēns mainīga virziena vējš.

Nākamās nedēļas sākumā laiks kļūs pat vēl nedaudz karstāks.

LSM

Pievienot komentāru