Intervijas

26 maijs

Vārda dienas:
Eduards, Edvards, Varis

Horoskopi

Strēlnieks
23. novembris
- 21. decembris

Rūpīgāk koncentrējies veicamajiem pienākumiem un netērē laiku otršķirīgām lietām! Komunikācijā ar sadarbības partneriem centies būt nopietnāks un konstruktīvāk pamatot savu skatu punktu, nodrošināties ar pārliecinošu argumentāciju. Ja tev kārtojami ar tieslietām saistīti jautājumi, zvaigznes iesaka pieaicināt zinošu speciālistu, atturēties no kārdinājuma ietaupīt. No darba brīvajā laikā ieteicamas sportiskas aktivitātes, jo tās vislabāk palīdzēs tev atbrīvoties no liekās spriedzes.

Pirmdiena
Diena
15 .. 17 C
Vakars
11 .. 13 C
Vējš
.. 2 m/s
Otrdiena
Nakts
6 .. 8 C
Rīts
13 .. 15 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Notikumi | 14. augusts 2019 | 22:59

Daugavpilī sadurts vīrietis; policija aiztur iespējamo vainīgo

Пресс-фото

Valsts policija saņēma informāciju, ka Daugavpilī kādā dzīvoklī NMPD mediķi konstatējuši vīrieša līķi ar iespējamo vardarbīgo nāvi. Notikuma vietā nekavējoties ieradās VP Daugavpils iecirkņa likumsargi, kuri saistībā ar notikušo uzsāka kriminālprocesu un operatīvo pasākumu rezultātā šonedēļ aizturēja iespējamo vainīgo personu.

10.augusta vakarā ap pulksten 22.24, Valsts policija saņēma informāciju no mediķiem, ka Daugavpilī, kādā dzīvoklī, ir atrasts 1964.gadā dzimušā vīrieša līķis ar vardarbīgas nāves pazīmēm – vairākām durtām brūcēm ķermeņa apvidū. Saistībā ar notikušo tika ierosināts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 116.panta, par citas personas tīšu prettiesisku nonāvēšanu, un uzsāktas nepieciešamās izmeklēšanas darbības.

Pēc šobrīd policijas rīcībā esošās informācijas, sestdienas vakarā cietušā dzīvesvietā ieradās divas personas – sieviete, ar kuru pirms apmēram 25 gadiem cietušajam ir bijusi konfliktsituācija, un viņam nepazīstams vīrietis. Vīrietis, kurš visdrīzāk tobrīd atradās alkoholisko dzērienu ietekmē, sācis konfliktēt ar cietušo, tostarp pieminot augstāk minēto, pirms vairākiem gadu desmitiem notikušo konfliktsituāciju. Pēc brīža, atriebības motīvu vadīts, vīrietis bija izvilcis nazi, un nodarījis cietušajam kopumā 5 naža dūrienus, pēc ka ar sievieti atstājis notikuma vietu.

Operatīvo un izmeklēšanas pasākumu laikā, likumsargi, noskaidroja sievietes un iespējamās slepkavas personību, kā rezultātā šonedēļ sadarbībā ar VP Rīgas reģiona pārvaldes darbiniekiem, Rīgā, tika atrasts un aizturēts kāds 1980.gadā dzimis vīrietis. Jāpiebilst, ka viņš iepriekš jau nonāca policijas redzeslokā, un ir bijis tiesāts par sevišķi smaga noziedzīga nodarījuma izdarīšanu. Pašlaik policijā turpinās izmeklēšana, ir nozīmētas nepieciešamās ekspertīzes un tiek skaidrota aizturēta vīrieša, ka arī 1975.gadā dzimušas sievietes saistība ar minēto noziedzīgo nodarījumu. Vakar ar tiesas lēmumu vīrietim ir piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums, savukārt sievietei – drošības līdzeklis, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu.

Pēc Krimināllikuma 116.panta, par citas personas tīšu prettiesisku nonāvēšanu (slepkavību) — soda ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz divdesmit gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.
 

LRPP

Pievienot komentāru