Intervijas

26 augusts

Vārda dienas:
Broņislava, Broņislavs, Natālija, Tālija

Horoskopi

Auns
21. marts
- 20. aprīlis

Ja vēlies mierīgi sadzīvot ar apkārtējiem, tad noteikti atturies no vēlmes pamācīt līdzgaitniekus pareizai dzīvei. Vēlamāk pievērst uzmanību paša nebūšanām, izrādīt centienus sakārtot mīlas lauciņā notiekošo. Tev šonedēļ daudz labāk padosies individuālas aktivitātes nevis kolektīvs darbs. Sevišķi labi spēsi apliecināt tie Auni, kuri saistīti ar dzīves radošo pusi, strādā reklāmas, mārketinga lauciņā.

Pirmdiena
Nakts
13 .. 15 C
Rīts
17 .. 19 C
Diena
23 .. 25 C
Vakars
18 .. 20 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Notikumi | 14. augusts 2019 | 22:59

Daugavpilī sadurts vīrietis; policija aiztur iespējamo vainīgo

Пресс-фото

Valsts policija saņēma informāciju, ka Daugavpilī kādā dzīvoklī NMPD mediķi konstatējuši vīrieša līķi ar iespējamo vardarbīgo nāvi. Notikuma vietā nekavējoties ieradās VP Daugavpils iecirkņa likumsargi, kuri saistībā ar notikušo uzsāka kriminālprocesu un operatīvo pasākumu rezultātā šonedēļ aizturēja iespējamo vainīgo personu.

10.augusta vakarā ap pulksten 22.24, Valsts policija saņēma informāciju no mediķiem, ka Daugavpilī, kādā dzīvoklī, ir atrasts 1964.gadā dzimušā vīrieša līķis ar vardarbīgas nāves pazīmēm – vairākām durtām brūcēm ķermeņa apvidū. Saistībā ar notikušo tika ierosināts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 116.panta, par citas personas tīšu prettiesisku nonāvēšanu, un uzsāktas nepieciešamās izmeklēšanas darbības.

Pēc šobrīd policijas rīcībā esošās informācijas, sestdienas vakarā cietušā dzīvesvietā ieradās divas personas – sieviete, ar kuru pirms apmēram 25 gadiem cietušajam ir bijusi konfliktsituācija, un viņam nepazīstams vīrietis. Vīrietis, kurš visdrīzāk tobrīd atradās alkoholisko dzērienu ietekmē, sācis konfliktēt ar cietušo, tostarp pieminot augstāk minēto, pirms vairākiem gadu desmitiem notikušo konfliktsituāciju. Pēc brīža, atriebības motīvu vadīts, vīrietis bija izvilcis nazi, un nodarījis cietušajam kopumā 5 naža dūrienus, pēc ka ar sievieti atstājis notikuma vietu.

Operatīvo un izmeklēšanas pasākumu laikā, likumsargi, noskaidroja sievietes un iespējamās slepkavas personību, kā rezultātā šonedēļ sadarbībā ar VP Rīgas reģiona pārvaldes darbiniekiem, Rīgā, tika atrasts un aizturēts kāds 1980.gadā dzimis vīrietis. Jāpiebilst, ka viņš iepriekš jau nonāca policijas redzeslokā, un ir bijis tiesāts par sevišķi smaga noziedzīga nodarījuma izdarīšanu. Pašlaik policijā turpinās izmeklēšana, ir nozīmētas nepieciešamās ekspertīzes un tiek skaidrota aizturēta vīrieša, ka arī 1975.gadā dzimušas sievietes saistība ar minēto noziedzīgo nodarījumu. Vakar ar tiesas lēmumu vīrietim ir piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums, savukārt sievietei – drošības līdzeklis, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu.

Pēc Krimināllikuma 116.panta, par citas personas tīšu prettiesisku nonāvēšanu (slepkavību) — soda ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz divdesmit gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.
 

LRPP

Pievienot komentāru