Intervijas

26 augusts

Vārda dienas:
Broņislava, Broņislavs, Natālija, Tālija

Horoskopi

Ūdensvīrs
21. janvāris
- 18. februāris

Šī nedēļa nav pati piemērotākā, lai uzsāktu jaunus projektus vai dotos ārzemju braucienos. Daudz labāk padosies labi zināmi, ierasti darbi, visdažādāko formalitāšu kārtošana, birokrātiskās lietas. Ja nepieciešams, vari apmeklēt valsts iestādes, pievērsties ar grāmatvedību, dzīves organizatorisko pusi saistītajam. Attiecību jomā tieksies pēc lielākas brīvības, nelabprāt uzņemsies jaunas saistības.

Pirmdiena
Nakts
13 .. 15 C
Rīts
17 .. 19 C
Diena
23 .. 25 C
Vakars
18 .. 20 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Kultūra | 14. augusts 2019 | 21:40

Daugavpils cietoksnis šajā nedēļas nogalē pārtaps par jautrības salu

Festivāls sāksies ar “Klaunu kuģa” braucienu pa Daugavu: plkst.13.00 tas dosies no Vienības tilta uz Cietoksni, lai stundu vēlāk ieņemtu to un līdz pat plkst.23.00 pārvērstu par nebeidzamas jautrības un līksmības salu.

Galvenā darbība norisināsies uz divām skatuvēm, kas būs uzstādītas Cietokšņa dārzā un iepretim Marka Rotko mākslas centram, taču arī pārējās Cietokšņa vietās jautrība sitīs augstu vilni: te varēs sastapt pantomīmas meistarus, dzīvās skulptūras, Cietokšņa garu, vērot trako ķīmiķu neparastos eksperimentus, piedalīties klaunu kvestā un baudīt daudzas citas izklaides. Festivāla viesus priecēs labākie cirka un ielu teātra mākslinieki no dažādām pasaules valstīm.

Šo sestdien, 17.augustā, Daugavpilī pirmo reizi norisināsies Starptautiskais ielu teātra un klaunādes festivāls. Organizatori rosīgi strādā pie tā, lai pašmāju skatuves mākslinieki un viesi no sešām valstīm sanāktu kopā un dāvātu daugavpiliešiem nebēdnīgas jautrības svētkus, kā arī godinātu mūsu slaveno novadnieku Nikolaju Poļakovu, kura radītais tēls Klauns Koko kļuva par nezūdošu pasaules cirka leģendu.

 

Pasākuma pilna programma pieejama www.daugavpils.lv un www.kultura.daugavpils.lv. Visas festivāla aktivitātes ir bez maksas. Pilsētas iedzīvotāju ērtībai ir padomāts arī par sabiedriskā transporta papildreisiem.

Organizatori sola neaizmirstamus svētkus gan bērniem, gan pieaugušajiem, un aicina visus jautri aizvadīt vasaru, sagaidot rudeni un jauno mācību gadu pozitīvā noskaņā.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa

Daugavpils
 

Pievienot komentāru