Intervijas

18 novembris

Latvijas Republikas proklamēšanas diena

Vārda dienas:
Aleksandrs, Dolores

Horoskopi

Lauva
23. jūlijs
- 23. augusts

Zvaigznes iesaka nedaudz kritiskāk izvērtēt sadarbības partneru piedāvājumus, tā kā tie var izrādīties ne līdz galam pārdomāti, slēpt sevī zemūdens akmeņus. Pareizāk rīkosies tie Lauvas zīmes pārstāvji, kuri pieturēsies pie labi zināmām, pārbaudītām vērtībām un atturēsies no nevajadzīgiem eksperimentiem. Finansiālajā plānā nav izslēgti negaidīti pavērsieni, proti, vari saskarties gan ar pēkšņiem izdevumiem, gan tikt pat negaidītām iespējām papildus nopelnīt.

Pirmdiena
Nakts
7 .. 9 C
Rīts
8 .. 10 C
Diena
9 .. 11 C
Vakars
5 .. 7 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Kultūra | 14. augusts 2019 | 21:40

Daugavpils cietoksnis šajā nedēļas nogalē pārtaps par jautrības salu

Festivāls sāksies ar “Klaunu kuģa” braucienu pa Daugavu: plkst.13.00 tas dosies no Vienības tilta uz Cietoksni, lai stundu vēlāk ieņemtu to un līdz pat plkst.23.00 pārvērstu par nebeidzamas jautrības un līksmības salu.

Galvenā darbība norisināsies uz divām skatuvēm, kas būs uzstādītas Cietokšņa dārzā un iepretim Marka Rotko mākslas centram, taču arī pārējās Cietokšņa vietās jautrība sitīs augstu vilni: te varēs sastapt pantomīmas meistarus, dzīvās skulptūras, Cietokšņa garu, vērot trako ķīmiķu neparastos eksperimentus, piedalīties klaunu kvestā un baudīt daudzas citas izklaides. Festivāla viesus priecēs labākie cirka un ielu teātra mākslinieki no dažādām pasaules valstīm.

Šo sestdien, 17.augustā, Daugavpilī pirmo reizi norisināsies Starptautiskais ielu teātra un klaunādes festivāls. Organizatori rosīgi strādā pie tā, lai pašmāju skatuves mākslinieki un viesi no sešām valstīm sanāktu kopā un dāvātu daugavpiliešiem nebēdnīgas jautrības svētkus, kā arī godinātu mūsu slaveno novadnieku Nikolaju Poļakovu, kura radītais tēls Klauns Koko kļuva par nezūdošu pasaules cirka leģendu.

 

Pasākuma pilna programma pieejama www.daugavpils.lv un www.kultura.daugavpils.lv. Visas festivāla aktivitātes ir bez maksas. Pilsētas iedzīvotāju ērtībai ir padomāts arī par sabiedriskā transporta papildreisiem.

Organizatori sola neaizmirstamus svētkus gan bērniem, gan pieaugušajiem, un aicina visus jautri aizvadīt vasaru, sagaidot rudeni un jauno mācību gadu pozitīvā noskaņā.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa

Daugavpils
 

Pievienot komentāru