Intervijas

23 augusts

Vārda dienas:
Ralfs, Valgudis, Vitālijs

Horoskopi

Dvīņi
21. maijs
- 21. jūnijs

Interesanta un aizraujoša nedēļa. Vienīgais, kas var likt zināmus šķēršļus panākumiem, ir tavs slinkums un nevēlēšanās mainīt kaut ko savā ikdienā. Ja pārvarēsi minēto problēmu, tad ātri vien spēsi sasniegt pavisam citu dzīves kvalitāti. Zvaigznes iesaka mācīties ne tikai no savām, bet arī citu kļūdām, kā arī rūpīgāk ieklausīties dzīves pieredzējušāku tuvinieku padomos. Nedēļa nogalē var rasties iespēja iesaistīties kādā aizraujošā piedzīvojumā.

Ceturtdiena
Nakts
10 .. 12 C
Rīts
14 .. 16 C
Diena
19 .. 21 C
Vakars
15 .. 17 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sabiedrība | 8. augusts 2019 | 11:27

Taps vides objekts - piemineklis Jezuītu baznīcai

Daugavpils.lv

Daugavpils cietokšņa teritorijā 1737. gadā tika uzbūvēta Jezuītu baznīca, Daugavpils kļuva par nozīmīgu garīgo centru. 2. Pasaules karā baznīca tika nopostīta un 1951. gadā drupas tika nojauktas.

Šobrīd baznīcas vietā ir uzkalns un plāksne ar aprakstu par baznīcu. Pilsētbūvniecības un vides komisijas sēdē tika skatīts ierosinājums uzstādīt pieminekli Jezuītu baznīcai. Komisijas locekļi sprieda par pieminekļa uzstādīšanas vietu. Baznīcas pamati ir privātīpašums. Bet blakus ir arī pašvaldības zeme. Komisija lēma veikt pārrunas ar zemes īpašnieku par iespēju uzstādīt šo vides objektu uz baznīcas pamatiem. Paralēli tiks izsludināts skiču projekts ar teritorijas labiekārtojuma risinājumiem.

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru