Intervijas

14 jūlijs

Vārda dienas:
Oskars, Ritvars, Anvars

Horoskopi

Skorpions
24. oktobris
- 22. novembris

Pie apvāršņa var parādīties, kāda ļoti simpātiska pretējā dzimuma būtne, kura tā vien piesaistīs tavu uzmanību. Precētajiem Skorpioniem vajadzētu būt godprātīgiem, nekrist kārdinājumā. Savukārt brīviem zīmes pārstāvji, pie vēlēšanās, spēs piedzīvot patiesi krāšņu romānu. Darba lietās viss ritēs savu gaitu, attiecīgi nekādi lielie uztraukumi, pavērsieni nav gaidāmi. Lai profesionālajā plānā viss būtu patiesi labvēlīgi, centies uzturēt harmoniskākas attiecības ar kolēģiem.

Pirmdiena
Diena
18 .. 20 C
Vakars
15 .. 17 C
Vējš
2 .. 4 m/s
Otrdiena
Nakts
10 .. 12 C
Rīts
15 .. 17 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 8. augusts 2019 | 11:27

Taps vides objekts - piemineklis Jezuītu baznīcai

Daugavpils.lv

Daugavpils cietokšņa teritorijā 1737. gadā tika uzbūvēta Jezuītu baznīca, Daugavpils kļuva par nozīmīgu garīgo centru. 2. Pasaules karā baznīca tika nopostīta un 1951. gadā drupas tika nojauktas.

Šobrīd baznīcas vietā ir uzkalns un plāksne ar aprakstu par baznīcu. Pilsētbūvniecības un vides komisijas sēdē tika skatīts ierosinājums uzstādīt pieminekli Jezuītu baznīcai. Komisijas locekļi sprieda par pieminekļa uzstādīšanas vietu. Baznīcas pamati ir privātīpašums. Bet blakus ir arī pašvaldības zeme. Komisija lēma veikt pārrunas ar zemes īpašnieku par iespēju uzstādīt šo vides objektu uz baznīcas pamatiem. Paralēli tiks izsludināts skiču projekts ar teritorijas labiekārtojuma risinājumiem.

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru