Intervijas

20 oktobris

Vārda dienas:
Leonīda, Leonīds

Horoskopi

Auns
21. marts
- 20. aprīlis

Ja vēlies mierīgi sadzīvot ar apkārtējiem, tad noteikti atturies no vēlmes pamācīt līdzgaitniekus pareizai dzīvei. Vēlamāk pievērst uzmanību paša nebūšanām, izrādīt centienus sakārtot mīlas lauciņā notiekošo. Tev šonedēļ daudz labāk padosies individuālas aktivitātes nevis kolektīvs darbs. Sevišķi labi spēsi apliecināt tie Auni, kuri saistīti ar dzīves radošo pusi, strādā reklāmas, mārketinga lauciņā.

Svētdiena
Nakts
10 .. 12 C
Rīts
10 .. 12 C
Diena
16 .. 18 C
Vakars
12 .. 14 C
Vējš
.. 2 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sabiedrība | 8. augusts 2019 | 11:27

Taps vides objekts - piemineklis Jezuītu baznīcai

Daugavpils.lv

Daugavpils cietokšņa teritorijā 1737. gadā tika uzbūvēta Jezuītu baznīca, Daugavpils kļuva par nozīmīgu garīgo centru. 2. Pasaules karā baznīca tika nopostīta un 1951. gadā drupas tika nojauktas.

Šobrīd baznīcas vietā ir uzkalns un plāksne ar aprakstu par baznīcu. Pilsētbūvniecības un vides komisijas sēdē tika skatīts ierosinājums uzstādīt pieminekli Jezuītu baznīcai. Komisijas locekļi sprieda par pieminekļa uzstādīšanas vietu. Baznīcas pamati ir privātīpašums. Bet blakus ir arī pašvaldības zeme. Komisija lēma veikt pārrunas ar zemes īpašnieku par iespēju uzstādīt šo vides objektu uz baznīcas pamatiem. Paralēli tiks izsludināts skiču projekts ar teritorijas labiekārtojuma risinājumiem.

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru