Intervijas

14 decembris

Vārda dienas:
Auseklis, Gaisma

Horoskopi

Strēlnieks
23. novembris
- 21. decembris

Rūpīgāk koncentrējies veicamajiem pienākumiem un netērē laiku otršķirīgām lietām! Komunikācijā ar sadarbības partneriem centies būt nopietnāks un konstruktīvāk pamatot savu skatu punktu, nodrošināties ar pārliecinošu argumentāciju. Ja tev kārtojami ar tieslietām saistīti jautājumi, zvaigznes iesaka pieaicināt zinošu speciālistu, atturēties no kārdinājuma ietaupīt. No darba brīvajā laikā ieteicamas sportiskas aktivitātes, jo tās vislabāk palīdzēs tev atbrīvoties no liekās spriedzes.

Piektdiena
Diena
.. 2 C
Vakars
.. 2 C
Vējš
5 .. 7 m/s
Sestdiena
Nakts
.. 2 C
Rīts
.. 2 C
Vējš
5 .. 7 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Latvija | 7. augusts 2019 | 12:07

Nedēļas otrajā pusē saulainākais un siltākais laiks gaidāms sestdien

Publicitātes foto

Nedēļas otrajā pusē saulainākais un siltākais laiks gaidāms sestdien, liecina prognozes.

Ceturtdien virs Lietuvas un Baltkrievijas strauji veidosies jauns ciklons, kas mazliet skars Latviju, tādēļ ceturtdienas gaitā vietām, galvenokārt Latgalē, iespējams stiprs lietus un pērkona negaiss, citviet valstī līs tikai vietām un nedaudz. Arī piektdien daudzviet īslaicīgs lietus. Gaisa temperatūra šajās dienās būs +18..+23 grādu robežās, bet Latgalē, kur ceturtdien līs stiprāk, būs par dažiem grādiem vēsāks.

Sestdien mūsu reģionā atmosfēras spiediens īslaicīgi paaugstināsies, mākoņi izklīdīs, spīdēs saule un temperatūra sasniegs +20..+25 grādus.

Svētdien ieradīsies kārtējais ciklons no Atlantijas okeāna, daudzviet gaidāms neliels lietus un kļūs vēsāks - temperatūra sasniegs +18..+22 grādus.

Nākamnedēļ laiks joprojām būs nepastāvīgs, bieži mākoņains, brīžiem līs, turklāt kļūs arī mazliet vēsāks - temperatūra dienās daudzviet Latvijā nesasniegs +20 grādus.


LSM

Pievienot komentāru