Intervijas

5 jūnijs

Vārda dienas:
Igors, Ingvars, Margots

Horoskopi

Mežāzis
22. decembris
- 20. janvāris

Šis tev būs interesants un veiksmīgs periods. Tavs noskaņojums ik pa brīdi kļūs patiesi radošs, inovatīvs. Arī profesionālie panākumi un atzinība no priekšniecības puses tev būs turpat vai garantēta. Saskarsmē ar līdzgaitniekiem valdīs harmonija, sevišķi jau attiecībās ar kolēģiem. Mīlas lauciņā nav izslēgtas nelielas domstarpības ar mīļoto, taču tās būs viegli atrisināmas, ja vien būsi pietiekoši piekāpīgs, pretimnākošs. Nedēļas nogale piemērota nelielam izbraucienam pie dabas.

Piektdiena
Diena
18 .. 20 C
Vakars
16 .. 18 C
Vējš
3 .. 5 m/s
Sestdiena
Nakts
14 .. 16 C
Rīts
16 .. 18 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Kultūra | 5. augusts 2019 | 23:36

Daugavpilī ir sācies "Muzikālais augusts"

Daugavpils.lv

Ar pēdējā vasaras mēneša pirmo dienu Daugavpilī sākas "Muzikālais augusts". Šo tradicionālo pilsētas pasākumu ciklu Andreja Pumpura skvērā atklāja enerģiskā džez-fanka grupa “Very Cool People” un ugunīgā Aija Andrejeva.

Tuvākajā laikā daugavpiliešus un pilsētas viesus gaida pieci unikāli koncerti katrai gaumei.

8. augustā plkst. 18.30 Daugavpils teātrī kopā ar Latvijas Radio Bigbendu uzstāsies amerikāņu džeza dīva Šeina Stīla (Shayna Steele).

15. augustā plkst. 18.00 uz klasiskā trio uzstāšanos Vienības nama koncertzālē tiek laipni aicināti visi klasiskās mūzikas cienītāji. Bet jau nākamajā dienā, 16. augustā, no plkst.17.30 Daugavpils teātrī skanēs Raimonda Paula dziesmu koncerts, kurā piedalīsies arī pats maestro.

22. augustā plkst. 17.30 teātrī notiks divu izcilo Latvijas solistu - Aināra Mielava (17:30) un Marijas Naumovas (19:30) koncerti.

Par «Muzikālā augusta» pēdējo akordu mēneša beigās (29.08) kļūs Lietuvas Nacionālā filharmonijas kameransambļa «Musica Humana» (18:00) un izcilo Krievijas un Lietuvas muzikantu un vokālistu uzvedumi Pētera Čaikovska operā «Jolanta» (19:30), kas notiks Vienības nama koncertzālē.

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru