Zvaigžņu viesi

Daugavpils teātris uzsāk sadarbību ar J. Kupalas Nacionālo akadēmisko teātri (Minska)

Noslēdzot 2019. gadu, ir panākta savstarpēja vienošanās par turpmāku sadarb ...

Intervijas

23 janvāris

Vārda dienas:
Grieta, Strauta

Horoskopi

Dvīņi
21. maijs
- 21. jūnijs

Interesanta un aizraujoša nedēļa. Vienīgais, kas var likt zināmus šķēršļus panākumiem, ir tavs slinkums un nevēlēšanās mainīt kaut ko savā ikdienā. Ja pārvarēsi minēto problēmu, tad ātri vien spēsi sasniegt pavisam citu dzīves kvalitāti. Zvaigznes iesaka mācīties ne tikai no savām, bet arī citu kļūdām, kā arī rūpīgāk ieklausīties dzīves pieredzējušāku tuvinieku padomos. Nedēļa nogalē var rasties iespēja iesaistīties kādā aizraujošā piedzīvojumā.

Trešdiena
Diena
1 .. 3 C
Vakars
.. 2 C
Vējš
5 .. 7 m/s
Ceturtdiena
Nakts
-1 .. -3 C
Rīts
.. -2 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Latvija | 3. augusts 2019 | 23:15

Svētdien atkal kļūs vēsāks, bet nākamnedēļ atgriezīsies vasarīgāks laiks

D-fakti.lv

Brīvdienās Latvijā ar ziemeļu vējiem atkal ieplūdīs vēsāks gaiss, ko īpaši jutīs svētdien, bet nākamās nedēļas vidū atgriezīsies vasarīgāks laiks, liecina prognozes.

Sestdien vietām, pārsvarā Kurzemē nedaudz līs, bet bieži uzspīdēs saule, temperatūra sasniegs +17..+21 grādu, savukārt svētdien temperatūra pazemināsies, īpaši dzestra būs nakts, kad gaiss atdzisīs līdz +5..+10 grādiem, piekrastē gan siltāks - +12..+15 grādi. Dienā Vidzemē un Latgalē mākoņu kļūs vairāk, brīžiem līs un temperatūra sasniegs tikai +12..+17 grādus, vietām Kurzemes dienvidos līdz +19 grādiem.

Valdošie būs lēni ziemeļu vēji. Naktīs un no rītiem daudzviet veidosies migla.

Arī pirmdienas nakts vēl būs līdzīgi auksta, bet turpmāk kļūs siltāks. Pašreizējās prognozes liecina, ka trešdien temperatūra vietām jau tuvosies +25 grādu atzīmei, taču ik dienas vietām gaidāms lietus un negaiss.

LSM

Pievienot komentāru