Intervijas

17 oktobris

Vārda dienas:
Gaitis, Karīna

Horoskopi

Vēzis
22. jūnijs
- 22. jūlijs

Nedēļas sākumā svarīgi pēc iespējas precīzāk ievērot augstākstāvošo norādes, neizrādīt neapmierinātību ar priekšniecības lēmumiem. Iespējams, tiksi mudināts apgūt jaunas iemaņas, lai varētu uzņemties atbildīgākus pienākumus. Sākot ar nedēļas vidu, var pieaugt interese par garīgajām lietām, reliģiju. Nav izslēgts, kāds Vēža zīmes pārstāvis nolems apmeklēt astrologu vai gaišreģi. Nedēļas izskaņā tavu prātu pilnībā nodarbinās mājas dzīvē notiekošais.

Ceturtdiena
Nakts
14 .. 16 C
Rīts
11 .. 13 C
Diena
12 .. 14 C
Vakars
12 .. 14 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Politika | 26. jūlijs 2019 | 18:39

Vēlēšanas ne jau miera dēļ, bet pilsētas un tās iedzīvotāju normālas dzīves dēļ

Domājot par pilsētu, šodien pieņēmu vienīgo pareizo lēmumu un izsludināju vicemēru pārvēlēšanas, lai izveidotu vienotu komandu, kurā darbosies cilvēki, kas gatavi nolikt malā savas politiskās ambīcijas un neatskatoties uz partijām, manā vadībā strādāt pilsētas labā.

Es apzināti nepiedalījos nevienā no balsojumiem, lai neviens nevarētu man pārmest politiskās simpātijas vai antipātijas. Nekādu koalīciju ne arvienu neesmu izveidojis, neesam arī atkāpušies ne no vienas mūsu iepriekš paustās principiālas pozīcijas. Arī turpmāk es darbošos tajā pašā virzienā, kā līdz šim.

Vēlreiz gribu atgādināt iemeslus, kāpēc pieņēmu šādu lēmumu.

Jau uzreiz pēc 2017.gada vēlēšanām bija skaidrs, ka pašvaldības darbs nebūs vienkāršs. Domē tika ievēlētas trīs partijas, neviena no tām neieguva absolūto vairākumu, kas ļāva pastāvīgi konkurēt par varu.

Šodien Daugavpilī notika vicemēru vēlēšanas. Šis lēmums ļaus pilsētai dzīvot līdz 2021.gadam bez pārvēlēšanām un „koruptīvām shēmām”. Par vicemēriem kļuva J. Lāčplēsis, I.Prelatovs un J.Dukšinskis. Par katru no viņiem nobalsoja 11 no 14 klātesošajiem deputātiem.

Es joprojām esmu pārliecināts, ka politiskas virves vilkšana katram uz savu pusi un cīņa par varu, nelabvēlīgi ietekmēs situāciju pilsētā. Ceru, ka man ir izdevies atrast pareizo risinājumu. Laiks rādīs.

Ar cieņu
Daugavpils mērs Andrejs Elksniņš

Daugavpils
 

Pievienot komentāru