Intervijas

23 augusts

Vārda dienas:
Ralfs, Valgudis, Vitālijs

Horoskopi

Svari
24. septembris
- 23. oktobris

Ik pa brīdi var pārņemt sajūta, ka tevī īsti neviens neieklausās vai pat apzināti ignorē. Taču šajā sakarā nevajadzētu pārāk pārdzīvot, tev gluži vienkārši būs tieksme visu nedaudz pārspīlēt, uztvert pārlieku saasināti. Zvaigznes iesaka rast uzticamu cilvēku, kuram izsūdzēt savas nebūšanas, no kura smelties morālu iedrošinājumu, uzmundrinājumu. Šonedēļ labākus rezultātus uzrādīs tie Svari, kuri nodarbojas ar starpniecības pakalpojumiem, nekustamo īpašumu.

Ceturtdiena
Nakts
10 .. 12 C
Rīts
14 .. 16 C
Diena
19 .. 21 C
Vakars
15 .. 17 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Notikumi | 26. jūlijs 2019 | 18:01

Valsts policija aizdomās par transportlīdzekļu dedzināšanu Latgalē aiztur sešas personas

Пресс-фото

Jūlija sākumā Valsts policija saņēma informāciju, ka Daugavpils pilsētas teritorijā ir nodedzināti vairāki transportlīdzekļi. Pēc kāda laika līdzīgi gadījumi bija reģistrēti arī VP Ludzas iecirkņa apkalpojamā teritorijā. Šonedēļ aizdomās par saistību ar minētiem noziedzīgiem nodarījumiem Daugavpilī aizturēti trīs vīrieši, savukārt izmeklējot ļaunprātīgo automašīnu dedzināšanu Kārsavā un Briģu pagastā, aizturētas vēl trīs personas. Izmeklēšana turpinās.

Laika posmā no 10. līdz 12.jūlijam VP Daugavpils iecirknī tika saņemta informācija, ka Daugavpilī, tumšajā diennakts laikā, nezināmas personas aizdedzināja vairāku iedzīvotāju transportlīdzekļus. Saistībā ar notikušo ierosināti kriminālprocesi pēc KL 185.panta 2.daļas – par citu personu mantu tīšu bojāšanu un iznicināšanu bīstamā veidā, nozīmētas nepieciešamās ekspertīzes, ka arī uzsākti operatīvie ļaundaru meklēšanas pasākumi. Veicot apjomīgas operatīvas un izmeklēšanas darbības, šonedēļ aizdomās par ļaunprātīgu transportlīdzekļu dedzināšanu, Daugavpilī aizturēts kāds 1991.gadā dzimis vīrietis, ka arī divi iespējamie šo dedzināšanu pasūtītāji – 1989.gadā un 1991.gadā dzimušie vīrieši. Jāpiebilst, ka visas trīs personas iepriekš jau bija nonākušas likumsargu redzeslokā. Pašlaik VP Daugavpils iecirknis turpina izmeklēšanu, un skaidro visus notikumu apstākļus.

Plašāku informāciju par šiem gadījumiem izmeklēšanas interesēs policija pagaidām nesniedz.

Vēl viens dedzināšanas gadījums bija reģistrēts Ludzas novada Briģu pagastā. Pēc likumsargu rīcībā esošas informācijas, divi vietējie iedzīvotāji bija izdarījuši zādzību no Audi markas transportlīdzekļa, taču vēlāk, mēģinot iznīcināt noziedzīga nodarījuma pēdas, transportlīdzekli aizdedzinājuši. Aizdomās par saistību ar šiem noziedzīgiem nodarījumiem VP Ludzas iecirkņa policisti šonedēļ aizturēja 1988.gadā un 1997.gadā dzimušos vīriešus, kuri arī iepriekš bija nonākusi likumsargu redzeslokā.
20.jūlijā VP Ludzas iecirknis bija saņēmis informāciju, ka Kārsavā kādas mājas pagalmā ir nodedzināta VW markas automašīna. Šoreiz saistībā ar notikušo aizturēts 1985.gadā dzimis vīrietis. Arī šī persona iepriekš bija nonākusi policijas redzeslokā.

Pašlaik likumsargi turpina visu iepriekš minēto kriminālprocesu izmeklēšanu, savukārt aizturētiem vīriešiem draud kriminālatbildība.

Atgādinām, ka pēc KL 185.panta 2.daļas, par svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu, ja tā izdarīta ar dedzināšanu vai citādā vispārbīstamā veidā vai ja tā izdarīta lielā apmērā, vai ja tās rezultātā vainīgā neuzmanības dēļ iestājusies cilvēka nāve vai izraisītas citas smagas sekas, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz desmit gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.
 

LRPP

Pievienot komentāru