Intervijas

20 novembris

Vārda dienas:
Anda, Andīna

Horoskopi

Vērsis
21. aprīlis
- 20. maijs

VĒRSIS Nevajadzētu ļaut neuzmanībai vai paviršībai radīt liekus kavēkļus. Jo īpaši piesardzīgam vajadzētu būt finansiālajos jautājumos. Saskarsmē ar apkārtējiem būsi draudzīgs un dzīvespriecīgs, kas vairos iespējas gūt jaunus paziņas, domubiedrus. Kopumā nedēļa vairāk piemērota radošu ieceru īstenošanai, kontaktu dibināšanai, dažādu kursu, semināru apmeklēšanai. Brīvdienās alksi pēc otrās pusītes sabiedrības.

Trešdiena
Nakts
5 .. 7 C
Rīts
5 .. 7 C
Diena
7 .. 9 C
Vakars
3 .. 5 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Kultūra | 25. jūlijs 2019 | 20:46

Muzikālais forums jaunajiem un pieredzējušiem bundziniekiem

Publicitātes foto

10. augustā plkst. 14:00 Daugavpils Kultūras pilī notiks muzikālais forums „Drum Talks!”, kas būs veltīts tiem, kam nav vienaldzīga sitamo instrumentu mūzika un skaņu. Šī neformālā pasākuma ietvaros tā vadītāji Vladimirs Rakovskis un Vadims Aleksandrovičs pastāstīs par dažādiem bungu spēles un mūzikas aspektiem kopumā. Uzmanība tiks pievērsta tādam tēmām kā skaņu ieguve, spēlēšana grupā, bundzinieka ergonomika, koordinācija un citām.

Daugavpilietis Vladimirs Rakovskis spēlē bungas kopš 15 gadu vecuma un pēc pārcelšanās uz Angliju viņam bija paveicies mācīties Britu un Īrijas Modernās mūzikas institūtā (BIMM) Londonā, kā arī spēlēt ar vietējām grupām. Šajā laikā mūziķis ieguva labu pieredzi un uzkrāja interesantu materiālu, ar ko viņš vēlas dalīties ar visiem mūzikas cienītājiem - gan ar tiem, kas vēlas spēlēt bungas, gan tiem, kas vienkārši mīl baudīt labu ritmu.

Pasākuma īpašais viesis - Vadims Aleksandrovičs, kas bija uzstājies kā bundzinieks tādās grupās kā Borowa MC, Baltie Lāči, Deniss Paškevičs un citi. Kopā mūziķi sniegs praktisku demonstrāciju un uzstāsies ar vairākām kompozīcijām, bet foruma dalībnieki varēs izmēģināt savus spēkus pie bungu komplekta.

Organizatori atzīmē - ja jūs plānojat piedalīties forumā, un jums ir kāds jautājums, ko vēlaties apspriest, sūtiet to uz e-pastu drum.talks.dpils@gmail.com - tā mūziķi varēs labāk sagatavoties pasākumam.

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru