Intervijas

18 jūlijs

Vārda dienas:
Rozālija, Roze

Horoskopi

Strēlnieks
23. novembris
- 21. decembris

Rūpīgāk koncentrējies veicamajiem pienākumiem un netērē laiku otršķirīgām lietām! Komunikācijā ar sadarbības partneriem centies būt nopietnāks un konstruktīvāk pamatot savu skatu punktu, nodrošināties ar pārliecinošu argumentāciju. Ja tev kārtojami ar tieslietām saistīti jautājumi, zvaigznes iesaka pieaicināt zinošu speciālistu, atturēties no kārdinājuma ietaupīt. No darba brīvajā laikā ieteicamas sportiskas aktivitātes, jo tās vislabāk palīdzēs tev atbrīvoties no liekās spriedzes.

Ceturtdiena
Nakts
13 .. 15 C
Rīts
15 .. 17 C
Diena
19 .. 21 C
Vakars
18 .. 20 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Latvija | 12. jūlijs 2019 | 19:39

Brīvdienās būs aukstas naktis, dienas lielākoties saulainas

LETA

Brīvdienās naktis joprojām būs aukstas un vietām atkal sagaidāmi aukstuma rekordi, bet dienas - pārsvarā saulainas, liecina prognozes.

Naktīs gaiss atdzisīs līdz +7..+12 grādiem, bet sestdienas agrā rītā pirms saullēkta vietām Vidzemē un Latgalē līdz +4..+6 grādiem. Dienās +15..+20 grādi, vietām, galvenokārt Zemgalē un Latgalē līdz +22 grādiem.

Naktis būs bez lietus, taču daudzviet veidosies migla, bet dienās lielāki gubu mākoņi vietām nesīs īslaicīgu lietus. Lielāka lietus iespējamība Vidzemē un Latgalē, tomēr kopumā abas brīvdienas varēs saukt par saulainām.

Nākamās nedēļas sākumā lielu izmaiņu laika apstākļos nebūs, naktis joprojām dzestras, bet bez aukstuma rekordiem, dienās temperatūra tikai vietām un nedaudz pārsniegs +20 grādu atzīmi, laiks lielākoties saulains, bet īslaicīgs lietus dažviet gaidāms.

LSM

Pievienot komentāru