Intervijas

15 oktobris

Vārda dienas:
Eda, Hedviga, Helvijs

Horoskopi

Dvīņi
21. maijs
- 21. jūnijs

Interesanta un aizraujoša nedēļa. Vienīgais, kas var likt zināmus šķēršļus panākumiem, ir tavs slinkums un nevēlēšanās mainīt kaut ko savā ikdienā. Ja pārvarēsi minēto problēmu, tad ātri vien spēsi sasniegt pavisam citu dzīves kvalitāti. Zvaigznes iesaka mācīties ne tikai no savām, bet arī citu kļūdām, kā arī rūpīgāk ieklausīties dzīves pieredzējušāku tuvinieku padomos. Nedēļa nogalē var rasties iespēja iesaistīties kādā aizraujošā piedzīvojumā.

Otrdiena
Nakts
11 .. 13 C
Rīts
9 .. 11 C
Diena
12 .. 14 C
Vakars
9 .. 11 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Latvija | 12. jūlijs 2019 | 19:39

Brīvdienās būs aukstas naktis, dienas lielākoties saulainas

LETA

Brīvdienās naktis joprojām būs aukstas un vietām atkal sagaidāmi aukstuma rekordi, bet dienas - pārsvarā saulainas, liecina prognozes.

Naktīs gaiss atdzisīs līdz +7..+12 grādiem, bet sestdienas agrā rītā pirms saullēkta vietām Vidzemē un Latgalē līdz +4..+6 grādiem. Dienās +15..+20 grādi, vietām, galvenokārt Zemgalē un Latgalē līdz +22 grādiem.

Naktis būs bez lietus, taču daudzviet veidosies migla, bet dienās lielāki gubu mākoņi vietām nesīs īslaicīgu lietus. Lielāka lietus iespējamība Vidzemē un Latgalē, tomēr kopumā abas brīvdienas varēs saukt par saulainām.

Nākamās nedēļas sākumā lielu izmaiņu laika apstākļos nebūs, naktis joprojām dzestras, bet bez aukstuma rekordiem, dienās temperatūra tikai vietām un nedaudz pārsniegs +20 grādu atzīmi, laiks lielākoties saulains, bet īslaicīgs lietus dažviet gaidāms.

LSM

Pievienot komentāru