Intervijas

14 oktobris

Vārda dienas:
Vilhelmīne, Minna

Horoskopi

Mežāzis
22. decembris
- 20. janvāris

Šis tev būs interesants un veiksmīgs periods. Tavs noskaņojums ik pa brīdi kļūs patiesi radošs, inovatīvs. Arī profesionālie panākumi un atzinība no priekšniecības puses tev būs turpat vai garantēta. Saskarsmē ar līdzgaitniekiem valdīs harmonija, sevišķi jau attiecībās ar kolēģiem. Mīlas lauciņā nav izslēgtas nelielas domstarpības ar mīļoto, taču tās būs viegli atrisināmas, ja vien būsi pietiekoši piekāpīgs, pretimnākošs. Nedēļas nogale piemērota nelielam izbraucienam pie dabas.

Pirmdiena
Nakts
7 .. 9 C
Rīts
13 .. 15 C
Diena
17 .. 19 C
Vakars
12 .. 14 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Latvija | 10. jūlijs 2019 | 19:58

Nedēļas otra puse būs saulaināka, bet naktis - dzestrākas

D-fakti

Nedēļas otrajā pusē laiks Latvijā būs sausāks un dienas saulainākas, bet naktis kļūs dzestrākas, liecina prognozes.

Ceturtdien jau līs mazāk - tikai vietām un laiks būs saulaināks, turklāt arī mazliet siltāks - temperatūra valsts centrālajā daļā nedaudz pārsniegs +20 grādu atzīmi.

Nedēļas nogalē arī līs maz, piektdiena varētu paiet bez nokrišņiem pat visā Latvijā, taču, tā kā pie mums būs ieplūdusi ne tikai sausāka, bet arī vēsāka gaisa masa, naktīs kļūs jūtami vēsāks, temperatūrai noslīdot līdz +8..+13 grādiem, bet daudzviet Vidzemē un Latgalē piektdienas un sestdienas agrā rītā gaiss atdzisīs līdz pat +4..+7 grādiem. Dienās - +15..+20 grādi, svētdien vietām līdz +22 grādiem.

Nākamās nedēļas sākumā atkal biežāk gaidāms lietus un pērkona negaiss, temperatūra pēcpusdienās grozīsies ap +20 grādiem, bet nedēļas otrajā pusē ir cerības uz siltāku laiku.

Jūlija pirmajās desmit dienās vidējā temperatūra Latvijā bijusi mazliet zem +15 grādiem, kas ir aptuveni 3 grādus zem klimatiskās normas, padarot šo jūlija sākumu par vienu no aukstākajiem šajā gadsimtā.

LSM

Pievienot komentāru