Intervijas

18 jūlijs

Vārda dienas:
Rozālija, Roze

Horoskopi

Ūdensvīrs
21. janvāris
- 18. februāris

Šī nedēļa nav pati piemērotākā, lai uzsāktu jaunus projektus vai dotos ārzemju braucienos. Daudz labāk padosies labi zināmi, ierasti darbi, visdažādāko formalitāšu kārtošana, birokrātiskās lietas. Ja nepieciešams, vari apmeklēt valsts iestādes, pievērsties ar grāmatvedību, dzīves organizatorisko pusi saistītajam. Attiecību jomā tieksies pēc lielākas brīvības, nelabprāt uzņemsies jaunas saistības.

Ceturtdiena
Nakts
13 .. 15 C
Rīts
15 .. 17 C
Diena
19 .. 21 C
Vakars
18 .. 20 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Latvija | 10. jūlijs 2019 | 19:58

Nedēļas otra puse būs saulaināka, bet naktis - dzestrākas

D-fakti

Nedēļas otrajā pusē laiks Latvijā būs sausāks un dienas saulainākas, bet naktis kļūs dzestrākas, liecina prognozes.

Ceturtdien jau līs mazāk - tikai vietām un laiks būs saulaināks, turklāt arī mazliet siltāks - temperatūra valsts centrālajā daļā nedaudz pārsniegs +20 grādu atzīmi.

Nedēļas nogalē arī līs maz, piektdiena varētu paiet bez nokrišņiem pat visā Latvijā, taču, tā kā pie mums būs ieplūdusi ne tikai sausāka, bet arī vēsāka gaisa masa, naktīs kļūs jūtami vēsāks, temperatūrai noslīdot līdz +8..+13 grādiem, bet daudzviet Vidzemē un Latgalē piektdienas un sestdienas agrā rītā gaiss atdzisīs līdz pat +4..+7 grādiem. Dienās - +15..+20 grādi, svētdien vietām līdz +22 grādiem.

Nākamās nedēļas sākumā atkal biežāk gaidāms lietus un pērkona negaiss, temperatūra pēcpusdienās grozīsies ap +20 grādiem, bet nedēļas otrajā pusē ir cerības uz siltāku laiku.

Jūlija pirmajās desmit dienās vidējā temperatūra Latvijā bijusi mazliet zem +15 grādiem, kas ir aptuveni 3 grādus zem klimatiskās normas, padarot šo jūlija sākumu par vienu no aukstākajiem šajā gadsimtā.

LSM

Pievienot komentāru