Intervijas

22 septembris

Baltu vienības diena

Vārda dienas:
Maigurs, Mārica, Māris

Horoskopi

Skorpions
24. oktobris
- 22. novembris

Pie apvāršņa var parādīties, kāda ļoti simpātiska pretējā dzimuma būtne, kura tā vien piesaistīs tavu uzmanību. Precētajiem Skorpioniem vajadzētu būt godprātīgiem, nekrist kārdinājumā. Savukārt brīviem zīmes pārstāvji, pie vēlēšanās, spēs piedzīvot patiesi krāšņu romānu. Darba lietās viss ritēs savu gaitu, attiecīgi nekādi lielie uztraukumi, pavērsieni nav gaidāmi. Lai profesionālajā plānā viss būtu patiesi labvēlīgi, centies uzturēt harmoniskākas attiecības ar kolēģiem.

Svētdiena
Nakts
11 .. 13 C
Rīts
11 .. 13 C
Diena
7 .. 9 C
Vakars
5 .. 7 C
Vējš
5 .. 7 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Kultūra | 9. jūlijs 2019 | 22:40

Nākotne paņems ne visus

Asa un traģiskā Slavomira Mrožeka luga. Jaunā forma par mūsu sabiedrību, kura pakapeniski grimst demografiskajā krīzē un migrācijas viļņos, šo problēmu jauna paaudze uzskata par vienu no visaktuālākiem.

Lugas varoņi mēģina izvēlēties šo cilvēku, kam jāpaliek un “jāceļ valsti”, bet bezrezultatīvi grimst savējos egoistiskajos velmjos un bailēs, neredzot par ko viņi kļūst. Tadai sabiedrībai kā nekad ir nepieciešams jauns varonis, jauns Kristus, jauns Juzefs, jauns Kārlis kurš varētu izglābt no šī haosa..... vai tādie cilvēki ir starp mums?
-valoda: latviešu, krievu, poļu-
-IEEJA BEZ MAKSAS-

Izrādi atbalstīja: Polijas Parlaments un Fundacja Pomoc Polakom na Wschodzie. 

Preses relīze

Pievienot komentāru