Intervijas

18 jūlijs

Vārda dienas:
Rozālija, Roze

Horoskopi

Jaunava
24. augusts
- 23. septembris

Panākumos lielu nozīmi spēlēs saskanīgas attiecības ar kolēģiem, priekšniecību. Tev var tikt uzticēti jauni pienākumi, kurus uztversi kā sava veida izaicinājumu. Pat, ja nonāksi saspringtākās situācijās, lieliski spēsi noorientēties un pieņemt pareizos lēmumus. Ģimenes lietās var valdīt neliels haoss, nenoteiktība. Lielākoties tas būs pamatojams ar tavu mainīgo garastāvokli un dažkārt pārlieku principiālo nostāju. Zvaigznes iesaka būt draudzīgākam, iejūtīgākam pret partneri.

Ceturtdiena
Nakts
13 .. 15 C
Rīts
15 .. 17 C
Diena
19 .. 21 C
Vakars
18 .. 20 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Latvija | 5. jūlijs 2019 | 17:44

Oranžais brīdinājums: piekrastē brāzmas var sasniegt 25-28 m/s

Piektdien Latvijā gaidāms vējains laiks, stiprākās brāzmas plosīsies pēcpusdienā un vakarā. Kurzemes ziemeļos un Vidzemes rietumos vējš būs tik spēcīgs, ka izsludināts oranžais brīdinājums, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.

Rietumu vēja brāzmas valsts lielākajā daļā sasniegs 14-19 metrus sekundē (m/s), bet piekrastē 20-25 m/s, Ziemeļkurzemes krastā līdz 25-28 m/s. No jūras attālākos reģionos vēja brāzmas virs 20 m/s lokāli var sagādāt stipra lietus un negaisa mākoņi.

Brīžiem līs visā valstī, vietām gaidāms arī negaiss, krusa un intensīvas lietusgāzes.

Maksimālā gaisa temperatūra +12..+17 grādi.

Rīgā vēja pastiprināšanās sāksies pēcpusdienā, bet stiprākās brāzmas - 20-23 m/s gaidāmas vakarpusē. Maksimālā temperatūra - ap +15 grādiem. Gaidāms arī lietus, kas brīžiem var būt stiprs, kopā ar negaisu un krusu.

Lielā vēja dēļ paaugstināsies ūdens līmenis piekrastē, tādēļ pludmalēs, kas ir iekārtotas vasaras sezonai, var rasties postījumi. Vējš var lauzt koku zarus un atsevišķus kokus, tos gāžot uz autoceļiem un elektrolīnijām.

Vasarā koki nav tik noturīgi pret stiprām vēja brāzmām, jo ir salapojuši. Ziemā šādas brāzmas radītu mazāk postījumu.

LSM
 

Pievienot komentāru