Intervijas

15 oktobris

Vārda dienas:
Eda, Hedviga, Helvijs

Horoskopi

Strēlnieks
23. novembris
- 21. decembris

Rūpīgāk koncentrējies veicamajiem pienākumiem un netērē laiku otršķirīgām lietām! Komunikācijā ar sadarbības partneriem centies būt nopietnāks un konstruktīvāk pamatot savu skatu punktu, nodrošināties ar pārliecinošu argumentāciju. Ja tev kārtojami ar tieslietām saistīti jautājumi, zvaigznes iesaka pieaicināt zinošu speciālistu, atturēties no kārdinājuma ietaupīt. No darba brīvajā laikā ieteicamas sportiskas aktivitātes, jo tās vislabāk palīdzēs tev atbrīvoties no liekās spriedzes.

Otrdiena
Nakts
11 .. 13 C
Rīts
9 .. 11 C
Diena
12 .. 14 C
Vakars
9 .. 11 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sabiedrība | 4. jūlijs 2019 | 19:05

Pieteikumus siltumsistēmu nomaiņai var iesniegt līdz 30. augustam

Vasaras periodā SIA „DDzKSU” speciālisti, paralēli māju ikdienas apsaimniekošanas darbiem, veic arī plānveida remontu, sagatavojot dzīvojamo fondu nākamajai apkures sezonai. Iedzīvotāji, kuri vēlas pieteikt remontdarbus apkures sistēmās, aicināti to darīt vasaras mēnešos. Tiek pieņemti iesniegumi gan individuālajiem darbiem dzīvokļos, gan māju apkures un ūdensvada sistēmu sakārtošanai.

Ja mājas iedzīvotāji vēlas samazināt siltuma zaudējumus, var pieteikt apkures sistēmas izolācijas nomaiņu. Vasaras periodā tiek veikta arī ūdensapgādes sistēmu atjaunošana. Šāda veida darbiem iespējams saņemt Domes līdzfinansējumu līdz pat 30%.

Ja vēlaties nomainīt vai pārnest individuālos apkures radiatorus un dvieļu žāvētājus, arī tas būs jāsaskaņo ar SIA „DDzKSU”. Darbību secība ir šāda: vispirms ir jāsagatavo projekts, kurā būs noteikts, kādas tieši iekārtas uzstādāmas dzīvoklī un kādā veidā tās tiks montētas. Montāžas darbus var izpildīt gan SIA „DDzKSU” darbinieki, gan individuālie speciālisti un uzņēmēji. Pirms apkures iekārtu demontāžas obligāti ir jāvienojas ar SIA „DDzKSU” par ūdens noliešanas datumu un laiku. Pēdējā diena, kad var iesniegt pieteikumu šī pakalpojuma saņemšanai, ir 30. augusts. Ja iesniegums tiek rakstīts vēlāk, ūdens noliešana būs iespējama tikai tad, kad apkures sezona būs noslēgusies.

Konsultācijas par visiem jautājumiem saistībā ar mājas vai dzīvokļa apkures un ūdensapgādes sistēmu remontu un nomaiņu var saņemt personīgi SIA „DDzKSU” tehniskajā nodaļā (Liepājas ielā 21), vai zvanot pa tālr. 654 34043, 654 07273.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru