Intervijas

23 septembris

Vārda dienas:
Vanda, Veneranda, Venija

Horoskopi

Skorpions
24. oktobris
- 22. novembris

Pie apvāršņa var parādīties, kāda ļoti simpātiska pretējā dzimuma būtne, kura tā vien piesaistīs tavu uzmanību. Precētajiem Skorpioniem vajadzētu būt godprātīgiem, nekrist kārdinājumā. Savukārt brīviem zīmes pārstāvji, pie vēlēšanās, spēs piedzīvot patiesi krāšņu romānu. Darba lietās viss ritēs savu gaitu, attiecīgi nekādi lielie uztraukumi, pavērsieni nav gaidāmi. Lai profesionālajā plānā viss būtu patiesi labvēlīgi, centies uzturēt harmoniskākas attiecības ar kolēģiem.

Pirmdiena
Nakts
1 .. 3 C
Rīts
3 .. 5 C
Diena
9 .. 11 C
Vakars
4 .. 6 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sports | 26. jūnijs 2019 | 23:17

Betsafe Drifta festivāls atgriežas Daugavpilī

13.jūlijā, septīto reizi drifts notiks Daugavpilī. Pēc gada pauzes drifteri tomēr atgriezīsies kartodromā „Blāzma”. 12.jūlijā tiks aizvadīti oficiālie treniņi, bet 13. jūlijā Daugavpilī notiks Betsafe Latvijas drifta kausa 4.posms un Lietuvas drifta kausa street klases ieskaites posms.

Latvijas drifta kauss Daugavpilī aizvadīs 4.posmu, trešais posms tika aizvadīts Biķerniekos, ļoti spraigs, ar agresīvām cīņām ne tikai Proam klasē , bet arī Street klasē, kura šogad trasē paspējusi demonstrēt lielisku sniegumu.
Daugavpilī uz starta ceram redzēt arī Daugavpils braucēju Jevgēņiju Sapunu, kurš 2015. gadā pārliecinoši uzvarēja Latvijas drifta kausa Proam klases kopvērtējumā un ieguva 1.vietu.

Sacensībās uz starta izies arī Lietuvas street klases ieskaite, kura mazliet atšķiras no Latvijas street klases tehniskajām prasībām. Lietuvas Street var braukt ar jebkuru aizmugurējās piedziņas automašīnu, kurā galvenais nosacījums ir tikai riepas izmēra platums- 205mm. Šīs atšķirības dēļ, Latvijas street klasē, kurā brauc standarta ielas automašīnas, Street klasei mēs redzēsim divas tandēmu sesijas, gan atsevišķus tandēmus LV Street klasē, gan tandēmus LT street klasē, kā arī tandēmus Proam klasē. Kopā sestdienā tiks aizvadīti kvalifikācijas braucieni abām ieskaites klasēm, un 3 atsevišķi tandēmu fināli.

Proam klasē kopvērtējuma līderis ir Rolands Bērziņš, viņam vēljoprojām ir viens no skaistākajiem drifta auto Latvijā, 6. sērijas BMW. Rolandam seko mūsu abi gados jaunākie drifteri Artūrs Bondars un Nikolass Bertāns, bet pirmajam trijniekam strauji ir pietuvojušies arī pārējie Proam klases braucēji, bet varbūt arī kopvērtējums tiks pamainīts pēc Daugavpils posma. Daugavpilī Latvijas Proam klases sportistiem pievienosies arī braucēji no Lietuvas un Igaunijas.

Street klasē pēc iepriekšējā posma par kopvērtējuma līderi kļuva Edgars Kroģeris, aiz sevis atstājot pirmo divu posmu kopvērtējuma līderi Gintu Kirgicki. Trešajā vietā ierindojas pagājušā gada debijas balvas ieguvējs Igors Vozņakovskis, kuram cieši seko arī Imants Bitmets. Street Daugavpilī aizvadīs savu 4.posmu, kam sekos posms Igaunijā, un noslēdzošais posms Biķerniekos. Neapšaubāmi, ka šajā Daugavpils posmā, cīņā par punktiem noteikti iesaistīsies katrs sezonas dalībnieks.

Kopā uz starta solās vairāk par 60 dalībniekiem, bet organizatori droši aicina sacensībām pietiekties arī jaunos censoņus no Latgales novada, jo street klasē savus spēkus var iemēģināt jebkurš braucējs, un tagad, kad sacensības notiek tik tuvu mājām, tiek dota vēl nebijusi iespēja pamēģināt spēkus šajā autosporta disciplīnā.
Daugavpilī būs atvērtais dalībnieku parks ar iespēju visiem aplūkot drifta automašīnas klātienē un satikt sportistus.

Sacensību oficiālie treniņi risināsies piektdienā, 12. jūlijā. Sestdien, 13. jūlijā, treniņi sāksies jau no paša rīta, bet sacensību atklāšana noteikta uz 14:00, kam sekos trīs atsevišķas tandēmu sesijas.

Biļetes iepriekšpārdošanā nopērkamas visās biļešu servisa kasēs un Circle K, pieaugušajiem 7 EUR, bērniem 3 EUR (16-18 g.v.) , biļetes sacensību dienā maksās mazliet dārgāk.

Vairāk informācijai par pasākumu sekojiet līdzi :
Facebook: Latvian Drift page
Twitter: Latvia drift
Draugiem.lv: Latvijas drifts
Instagram: latviadrift
un www.driftlatvia.com

Daugavpils
 

Pievienot komentāru