Intervijas

17 jūlijs

Vārda dienas:
Aleksejs, Aleksis

Horoskopi

Svari
24. septembris
- 23. oktobris

Ik pa brīdi var pārņemt sajūta, ka tevī īsti neviens neieklausās vai pat apzināti ignorē. Taču šajā sakarā nevajadzētu pārāk pārdzīvot, tev gluži vienkārši būs tieksme visu nedaudz pārspīlēt, uztvert pārlieku saasināti. Zvaigznes iesaka rast uzticamu cilvēku, kuram izsūdzēt savas nebūšanas, no kura smelties morālu iedrošinājumu, uzmundrinājumu. Šonedēļ labākus rezultātus uzrādīs tie Svari, kuri nodarbojas ar starpniecības pakalpojumiem, nekustamo īpašumu.

Trešdiena
Nakts
12 .. 14 C
Rīts
14 .. 16 C
Diena
16 .. 18 C
Vakars
15 .. 17 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sports | 21. jūnijs 2019 | 21:55

Karatē. Sezonas apkopojums

Daugavpils Karatē Akadēmijā „LFSKA” (prezidents Andrejs Komars, 7. dans) notika svinīgs pasākums, kas veltīts sporta sezonas notikumu apkopojumam. Desmit mēnešu garumā (no 2018. gada septembra līdz 2019. gada jūnijam) Akadēmijas sportisti aktīvi piedalījās republikas un starptautiskās sacensībās.

Lai noteiktu labākos „LFSKA” sportistus, Akadēmijā ir izstrādāta speciāla reitinga sistēma, kur, lai sportists saņemtu reitinga punktus, viņam nepieciešams uzrādīt labus rezultātus reitinga turnīros divās sporta karatē disciplīnās: Kata (kompleksi) un Kumite (divcīņas).
        Saskaņā ar sporta sezonas rezultātiem, pirmā vieta reitingā ir Sergejam Kirejevam, kurš, pateicoties veiksmīgiem startiem turnīros, kopā nopelnīja 62 reitinga punktus (21 punkti Kata un 41 punkti Kumite disciplīnās). Otrā vieta reitingā Edvīnam Juršensam – 36 punkti (7 Kata un 29 Kumite), trešā vieta Veronikai Bogdanovai – 30 punkti (18 Kata un 12 Kumite). Tālāk pirmajā desmitniekā iekļuva arī Igors Šarovs, Alina Čelnova, Andrejs Ļaļins, Edvard Juršens, Danila Makarenkovs, Vilnis Kokins un Artemijs Jevsejevs.

          Visiem karatistiem, iekļuvušajiem pirmajā desmitniekā, tika pasniegti piemiņas kausi ar viņu izcīnīto reitinga numuru aizvadītajā sporta sezonā, labākajiem trīs sportistiem - arī vērtīgas balvas.

         Daugavpils Karatē Akadēmijas „LFSKA” administrācija pateicas visiem sportistiem un pasniedzējiem, kā arī partneriem un sponsoriem par sporta sezonā kopīgi ieguldītu lielu un panākumiem pilnu darbu!

 

          Detalizētāka informācija pieejama Akadēmijas „LFSKA” mājaslapā: www.karateshotokan.lv

 

 

Foto: Sergejs Kirejevs - Pirmā vieta reitingā!

 

Autors: info “LFSKA”

Daugavpils
 

Pievienot komentāru