Intervijas

23 septembris

Vārda dienas:
Vanda, Veneranda, Venija

Horoskopi

Skorpions
24. oktobris
- 22. novembris

Pie apvāršņa var parādīties, kāda ļoti simpātiska pretējā dzimuma būtne, kura tā vien piesaistīs tavu uzmanību. Precētajiem Skorpioniem vajadzētu būt godprātīgiem, nekrist kārdinājumā. Savukārt brīviem zīmes pārstāvji, pie vēlēšanās, spēs piedzīvot patiesi krāšņu romānu. Darba lietās viss ritēs savu gaitu, attiecīgi nekādi lielie uztraukumi, pavērsieni nav gaidāmi. Lai profesionālajā plānā viss būtu patiesi labvēlīgi, centies uzturēt harmoniskākas attiecības ar kolēģiem.

Pirmdiena
Nakts
1 .. 3 C
Rīts
3 .. 5 C
Diena
9 .. 11 C
Vakars
4 .. 6 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sports | 21. jūnijs 2019 | 21:55

Karatē. Sezonas apkopojums

Daugavpils Karatē Akadēmijā „LFSKA” (prezidents Andrejs Komars, 7. dans) notika svinīgs pasākums, kas veltīts sporta sezonas notikumu apkopojumam. Desmit mēnešu garumā (no 2018. gada septembra līdz 2019. gada jūnijam) Akadēmijas sportisti aktīvi piedalījās republikas un starptautiskās sacensībās.

Lai noteiktu labākos „LFSKA” sportistus, Akadēmijā ir izstrādāta speciāla reitinga sistēma, kur, lai sportists saņemtu reitinga punktus, viņam nepieciešams uzrādīt labus rezultātus reitinga turnīros divās sporta karatē disciplīnās: Kata (kompleksi) un Kumite (divcīņas).
        Saskaņā ar sporta sezonas rezultātiem, pirmā vieta reitingā ir Sergejam Kirejevam, kurš, pateicoties veiksmīgiem startiem turnīros, kopā nopelnīja 62 reitinga punktus (21 punkti Kata un 41 punkti Kumite disciplīnās). Otrā vieta reitingā Edvīnam Juršensam – 36 punkti (7 Kata un 29 Kumite), trešā vieta Veronikai Bogdanovai – 30 punkti (18 Kata un 12 Kumite). Tālāk pirmajā desmitniekā iekļuva arī Igors Šarovs, Alina Čelnova, Andrejs Ļaļins, Edvard Juršens, Danila Makarenkovs, Vilnis Kokins un Artemijs Jevsejevs.

          Visiem karatistiem, iekļuvušajiem pirmajā desmitniekā, tika pasniegti piemiņas kausi ar viņu izcīnīto reitinga numuru aizvadītajā sporta sezonā, labākajiem trīs sportistiem - arī vērtīgas balvas.

         Daugavpils Karatē Akadēmijas „LFSKA” administrācija pateicas visiem sportistiem un pasniedzējiem, kā arī partneriem un sponsoriem par sporta sezonā kopīgi ieguldītu lielu un panākumiem pilnu darbu!

 

          Detalizētāka informācija pieejama Akadēmijas „LFSKA” mājaslapā: www.karateshotokan.lv

 

 

Foto: Sergejs Kirejevs - Pirmā vieta reitingā!

 

Autors: info “LFSKA”

Daugavpils
 

Pievienot komentāru