Intervijas

17 jūlijs

Vārda dienas:
Aleksejs, Aleksis

Horoskopi

Skorpions
24. oktobris
- 22. novembris

Pie apvāršņa var parādīties, kāda ļoti simpātiska pretējā dzimuma būtne, kura tā vien piesaistīs tavu uzmanību. Precētajiem Skorpioniem vajadzētu būt godprātīgiem, nekrist kārdinājumā. Savukārt brīviem zīmes pārstāvji, pie vēlēšanās, spēs piedzīvot patiesi krāšņu romānu. Darba lietās viss ritēs savu gaitu, attiecīgi nekādi lielie uztraukumi, pavērsieni nav gaidāmi. Lai profesionālajā plānā viss būtu patiesi labvēlīgi, centies uzturēt harmoniskākas attiecības ar kolēģiem.

Trešdiena
Nakts
12 .. 14 C
Rīts
14 .. 16 C
Diena
16 .. 18 C
Vakars
15 .. 17 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sabiedrība | 21. jūnijs 2019 | 21:41

Satiksmes ministrs atzinīgi novērtējis transporta infrastruktūras attīstību Daugavpilī

19.jūnijā trīs dienu darba vizītē Latgalē ieradās Latvijas Republikas satiksmes ministrs Tālis Linkaits. Pirmā diena bija aizvadīta Latvijas otrajā lielākajā pilsētā – Daugavpilī. Mūsu pilsētā ministrs ieradās no Rīgas ar vilcienu. Pēc dzelzceļa stacijas, tajā skaitā ar pašvaldības atbalstu izveidotās bērnu rotaļu istabas, apskates, ministrs devās uz Domi, kur ar priekšsēdētāju Andreju Elksniņu un viņa pirmo vietnieku Igoru Prelatovu tika apspriestas pilsētai svarīgākās tēmas un turpmākā sadarbība transporta nozares un ceļu uzturēšanas jomā.

Pēc tikšanās Domē ministrs kopā ar pilsētas vadību devās apskatīt jaunos transporta infrastruktūras objektus, kas top pilsētā. Viena no valsts prioritātēm šobrīd ir sabiedriskā transporta attīstība, tāpēc kopā ar AS “Daugavpils satiksme” vadību bija apmeklēts tramvaju depo, kur ministrijas pārstāvjiem bija iespēja apskatīt uzņēmuma ritošo sastāvu un arī vēsturiskos tramvaju vagonus. Īpaša uzmanība bija pievērsta jaunās tramvaja līnijas izbūves projektam Stropos. T.Linkaits pozitīvi novērtējis darbu gaitu un projekta ideju kopumā, uzsverot, ka videi draudzīga transporta attīstība noteikti gūs Satiksmes ministrijas atbalstu.

Dienas izskaņā Satiksmes ministrijas pārstāvji apmeklēja Marka Rotko mākslas centru. Pēc ekspozīcijas apskates ministrs devās uz tikšanos ar Latgales plānošanas reģiona pārstāvjiem, kur izskanēja dienas rezumējums: tuvāko gadu laikā Rīgu un Daugavpili, ko Satiksmes ministrijā uzskata par vienu no attīstības ziņā perspektīvākajiem virzieniem, savienos elektrificētais dzelzceļa transports, bet Skanstes tramvaja līnijas projekta apturēšanas rezultātā atbrīvojies vairāku miljonu eiro liels finansējums, visticamāk, daļēji tiks novirzīts Daugavpils tramvaju parka un tramvaja sliežu atjaunošanas projekta īstenošanai.

Latgales vizītes turpinājumā T.Linkaits apmeklēs Daugavpils novadu un Krāslavu.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru