Intervijas

22 augusts

Vārda dienas:
Everts, Rudīte

Horoskopi

Dvīņi
21. maijs
- 21. jūnijs

Interesanta un aizraujoša nedēļa. Vienīgais, kas var likt zināmus šķēršļus panākumiem, ir tavs slinkums un nevēlēšanās mainīt kaut ko savā ikdienā. Ja pārvarēsi minēto problēmu, tad ātri vien spēsi sasniegt pavisam citu dzīves kvalitāti. Zvaigznes iesaka mācīties ne tikai no savām, bet arī citu kļūdām, kā arī rūpīgāk ieklausīties dzīves pieredzējušāku tuvinieku padomos. Nedēļa nogalē var rasties iespēja iesaistīties kādā aizraujošā piedzīvojumā.

Ceturtdiena
Nakts
10 .. 12 C
Rīts
14 .. 16 C
Diena
19 .. 21 C
Vakars
15 .. 17 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sabiedrība | 13. jūnijs 2019 | 21:03

Pašvaldība turpina caurbraucamo pagalmu un stāvvietu remontu programmu

Pirms dažām dienām Piekrastes ielā Jaunās Forštates mikrorajonā uzsākts ilgi gaidītais ceļa seguma remonts. Pagalmu teritorijā darbus veic „Daugavpils SpecATU”, tiem jābūt pabeigtiem līdz šī gada rudenim. Šeit plāno paplašināt ceļa braucamo daļu, palielināt auto stāvvietu skaitu, izbūvēt jaunas ietves un atjaunot ielu apgaismojuma sistēmu.

Piekrastes ielu, tāpat kā daudzas citas vietas pilsētā, remontē caurbraucamo pagalmu asfalta seguma atjaunošanas trīsgadu programmas ietvaros, ko īsteno pašvaldība.

Citā pilsētas daļā, Ķīmiķu mikrorajonā, līdz jūnija beigām jābūt pabeigtiem remontdarbiem pagalmos Jātnieku ielā 77, 77A, 79, 81 un 81A. Arī šeit darbus veic SIA Daugavpils SpecATU”. Darbiem noslēdzoties, šie pagalmi kļūs par lielisku piemēru pašvaldības programmas efektivitātei.

Patīkama ziņa tiem, kas dzīvo vai strādā Ziemeļu mikrorajonā un Cietoksnī: degradētas teritorijas vietā, starp Odu un Vaļņu ielām, drīz tiks pabeigta jaunas autostāvvietas izbūve. To varēs izmantot gan pilsētnieki un uzņēmēji, gan tūristi. Uzņēmumi „Latgales ceļdaris” un „Binders” lieliski tika galā ar uzdevumiem. Ieplānots, ka stāvvietai jābūt nodotai ekspluatācijā šā gada jūlija beigās – augusta sākumā, taču tas var notiks arī ātrāk.

Nesen Daugavpils domes deputāti akceptēja vēl piecu ielu remontu trīsgadu programmas ietvaros (Tartu iela 15, Rēzeknes iela 13, Viršu iela 48, Neretas iela 48 un Vienības iela 40A). Prioritāte ir caurbraucamiem pagalmiem, kas ir vissliktākajā stāvoklī. Pirmkārt ceļu būvnieki ķersies klāt teritorijai Tartu ielā 15.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru