Intervijas

17 jūnijs

Latvijas Republikas okupācijas diena

Vārda dienas:
Artis, Artūrs

Horoskopi

Auns
21. marts
- 20. aprīlis

Tevi maz uztrauks tas, ko domā vai saka apkārtējie par tevi, galvenais, kam veltīsi visu uzmanību būs panākumi! Savukārt, tos vislabāk spēsi sasniegt tad, ja saglabāsi nosvērtību un neļausies sev raksturīgajai steigai, sakāpinātajām kaislībām. Naudas lietas vēlamāk kārtot nedēļas izskaņā. Taču lietišķās pārrunas labāk sekmēsies nedēļas sākumā un vidū. Brīvdienās droši aizmirsti par ikdienas pienākumiem un dari to, ko tava sirds kāro!

Pirmdiena
Nakts
17 .. 19 C
Rīts
18 .. 20 C
Diena
22 .. 24 C
Vakars
20 .. 22 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sabiedrība | 13. jūnijs 2019 | 21:03

Pašvaldība turpina caurbraucamo pagalmu un stāvvietu remontu programmu

Pirms dažām dienām Piekrastes ielā Jaunās Forštates mikrorajonā uzsākts ilgi gaidītais ceļa seguma remonts. Pagalmu teritorijā darbus veic „Daugavpils SpecATU”, tiem jābūt pabeigtiem līdz šī gada rudenim. Šeit plāno paplašināt ceļa braucamo daļu, palielināt auto stāvvietu skaitu, izbūvēt jaunas ietves un atjaunot ielu apgaismojuma sistēmu.

Piekrastes ielu, tāpat kā daudzas citas vietas pilsētā, remontē caurbraucamo pagalmu asfalta seguma atjaunošanas trīsgadu programmas ietvaros, ko īsteno pašvaldība.

Citā pilsētas daļā, Ķīmiķu mikrorajonā, līdz jūnija beigām jābūt pabeigtiem remontdarbiem pagalmos Jātnieku ielā 77, 77A, 79, 81 un 81A. Arī šeit darbus veic SIA Daugavpils SpecATU”. Darbiem noslēdzoties, šie pagalmi kļūs par lielisku piemēru pašvaldības programmas efektivitātei.

Patīkama ziņa tiem, kas dzīvo vai strādā Ziemeļu mikrorajonā un Cietoksnī: degradētas teritorijas vietā, starp Odu un Vaļņu ielām, drīz tiks pabeigta jaunas autostāvvietas izbūve. To varēs izmantot gan pilsētnieki un uzņēmēji, gan tūristi. Uzņēmumi „Latgales ceļdaris” un „Binders” lieliski tika galā ar uzdevumiem. Ieplānots, ka stāvvietai jābūt nodotai ekspluatācijā šā gada jūlija beigās – augusta sākumā, taču tas var notiks arī ātrāk.

Nesen Daugavpils domes deputāti akceptēja vēl piecu ielu remontu trīsgadu programmas ietvaros (Tartu iela 15, Rēzeknes iela 13, Viršu iela 48, Neretas iela 48 un Vienības iela 40A). Prioritāte ir caurbraucamiem pagalmiem, kas ir vissliktākajā stāvoklī. Pirmkārt ceļu būvnieki ķersies klāt teritorijai Tartu ielā 15.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru