Intervijas

3 jūnijs

Horoskopi

Skorpions
24. oktobris
- 22. novembris

Pie apvāršņa var parādīties, kāda ļoti simpātiska pretējā dzimuma būtne, kura tā vien piesaistīs tavu uzmanību. Precētajiem Skorpioniem vajadzētu būt godprātīgiem, nekrist kārdinājumā. Savukārt brīviem zīmes pārstāvji, pie vēlēšanās, spēs piedzīvot patiesi krāšņu romānu. Darba lietās viss ritēs savu gaitu, attiecīgi nekādi lielie uztraukumi, pavērsieni nav gaidāmi. Lai profesionālajā plānā viss būtu patiesi labvēlīgi, centies uzturēt harmoniskākas attiecības ar kolēģiem.

Trešdiena
Diena
12 .. 14 C
Vakars
12 .. 14 C
Vējš
2 .. 4 m/s
Ceturtdiena
Nakts
8 .. 10 C
Rīts
14 .. 16 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 10. jūnijs 2019 | 22:57

Daugavpils nosvinēja 744.dzimšanas dienu

Daugavpils.lv

No 7.līdz 9.jūnijam Daugavpils svinēja 744. dzimšanas dienu. Pilsētas svētki priecēja ar saulainu laiku, interesantām izklaidēm un neatkārtojamu kopā būšanas sajūtu.

No 7.līdz 9.jūnijam Daugavpils svinēja 744. dzimšanas dienu. Pilsētas svētki priecēja ar saulainu laiku, interesantām izklaidēm un neatkārtojamu kopā būšanas sajūtu.
Nedēļu pirms pilsētas svētkiem Daugavpils vārds tika ieskandināts pilsētas dievnamos, kur garīgā un klasiskā mūzika skanēja koru, operas solistu un virtuozo mūziķu izpildījumā.

Uz trīs dienām Daugavpils kļuva par jautrības un izklaižu galvaspilsētu: A.Pumpura skvērs pārtapa par Ģimenes parku, kur bērnu smiekli mijās ar mūzikas skaņām un spalgajām balsīm, kas liecināja par lielu jautrību atrakciju pilsētiņā. Lielie un mazie stiprinieki neatlaidīgi cīnījās par uzvaru spēkavīru čempionātā un sacensībās „Mazais stiprinieks”, kā arī aizstāvēja pilsētas godu „Latvijas Spēcīgākās pilsētas” Daugavpils posmā.

Plašajā svētku tirdziņā varēja iegadāties gan gardu cienastu svētku galdam, gan interesantus suvenīrus.

Dubrovina parkā varēja baudīt koncertus un laisku atpūtu pie strūklakas, kā arī iestiprināties kādā no āra kafejnīcām. Koncertskatuve darbojās arī Rīgas un Viestura ielu krustojumā. Daudzveidīgas aktivitātes norisinājās arī daudzās citās pilsētas vietās.

Par muzikālo krāšņumu gādāja pilsētas radošo kolektīvu talantīgie dalībnieki, kā arī Latvijas un ārzemju mūzikas lielmeistari: piektdienas vakaru uz Vienības laukuma lielās skatuves ieskandināja grupa „Carnival Youth” un leģendārā „Jumprava”. Vakara turpinājumu varēja baudīt radoši, apmeklējot Mākslas nakti Daugavpils cietoksnī.

Sestdien vairāk nekā 3 000 cilvēku vienojās svētku gājienā, kura dalībnieku vidū bija ne vien pilsētas organizācijas, uzņēmumi un mācību iestādes, bet arī 16 sadraudzības pilsētu pārstāvji no 9 valstīm.

Pēc gājiena sekoja svētku svinīgā atklāšana, kur, uzrunājot klātesošos, Domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš uzsvēra ikviena daugavpilieša svarīgo lomu pilsētas dzīvē un novēlēja labklājību un laimi visiem Daugavpils iedzīvotājiem.

Vakara koncerts, kurā uzstājās Eirovīzijas dalībniece Aminata un Krievijas popzvaigzne Poļina Gagarina, pulcēja Daugavpils sirdī neparasti kuplu svētku dalībnieku skaitu.

Pēc koncerta sekoja svētku kulminācija – krāšņs svētku salūts virs Daugavas.

Svētdienu pilsēta aizvadīja sporta zīmē: spītējot karstajam laikam, drošsirdīgi metās cīņā bokseri, basketbolisti un spīdvejisti, bet izpletņlēcēji sarīkoja paraugdemonstrējumus Esplanādes parkā.

Grupas „Musiqq” koncerts un mūzikas un deju izrāde „Māsa Kerija” kļuva par lielisku noslēgumu skaistajiem, sirsnīgajiem un ģimeniskajiem Daugavpils pilsētas svētkiem.

Daugavpils.lv

Pievienot komentāru