Intervijas

19 augusts

Vārda dienas:
Imanta, Melānija

Horoskopi

Ūdensvīrs
21. janvāris
- 18. februāris

Šī nedēļa nav pati piemērotākā, lai uzsāktu jaunus projektus vai dotos ārzemju braucienos. Daudz labāk padosies labi zināmi, ierasti darbi, visdažādāko formalitāšu kārtošana, birokrātiskās lietas. Ja nepieciešams, vari apmeklēt valsts iestādes, pievērsties ar grāmatvedību, dzīves organizatorisko pusi saistītajam. Attiecību jomā tieksies pēc lielākas brīvības, nelabprāt uzņemsies jaunas saistības.

Pirmdiena
Nakts
15 .. 17 C
Rīts
19 .. 21 C
Diena
25 .. 27 C
Vakars
21 .. 23 C
Vējš
3 .. 5 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sabiedrība | 7. jūnijs 2019 | 20:33

Daugavpils pilsētas svētki aicina!

Šonedēļ Daugavpils svin 744. dzimšanas dienu. Pilsētas svētkus 2. jūnijā ieskandināja svētku dievkalpojums “Veltījums pilsētai”. Koncertu cikls “Ieskandinām Daugavpili dievnamos” turpinās visas nedēļas garumā. Savukārt no 7. līdz 9.jūnijam gaidāma svētku “Daugavpils – mana pils” kulminācija: koncerti visdažādākajām gaumēm, svētku gājiens, izklaides bērniem un pieaugušajiem, tirdziņš, un, protams, grandioza uguņošana Daugavmalā.

Trīs dienu garumā, sākot ar piektdienas pēcpusdienu, notiks koncerti Vienības laukumā, Dubrovina parkā un A.Pumpura skvērā, kas uz svētku laiku pārtaps Ģiemenes parkā ar āra kafejnīcām, piepūšamām atrakcijām un dažādām izklaidēm bērniem. Pilsētas centrā darbosies svētku tirdziņš, kur varēs iegādāties neparastus suvenīrus, gardumus un dažādas saimniecībā noderīgas lietas. Jaunbūves mikrorajonā pilsētas svētkiem veltītu koncertu piektdien organizē Krievu kultūras centrs.

Vienības laikumā pašlaik notiek rosīga gatavošanās svētkiem un lielās skatuves uzstadīšana. Uz tās piektdienas vakarā kāps leģendārā latviešu grupa “Jumprava”.

Savukārt Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs aicina uz Mākslas nakti, kas sāksies plkst.22.00.

Sestdien Ģimenes parkā un Daugavpils teātra apkārtnē sacentīsies Latvijas lielie spēkavīri un mazie stiprinieki, kā arī norisināsies sacensību “Latvijas spēcīgāka pilsēta” Daugavpils posms. Pa pilsētas ielām izbrauks motociklistu parāde.

Plkst.14.00 Daugavpils uzņēmumi, organizācijas, skolas un daudzi citi vienosies tradicionālajā pilsētas svētku gājienā, kas sāksies pie Dzelzceļa stacijas un noslēgsies Vienības laukumā. Gājiena noslēgumā sekos svētku oficiālā atklāšana un koncerts.

Vakarā visi aicināti uz svētku lielkoncertu: uz lielās skatuves Vienības laukumā kāps Eirovīzijas dalībniece - dziedātāja Aminata, un Krievijas popzvaigzne Polina Gagarina, bet plkst.23.00 sāksies grandiozais svētku salūts virs Daugavas.

Svētdienu Daugavpils aizvadīs sporta zīmē: atbalstītāji varēs just līdzi basketbolistiem, bokseriem un spīdvejistiem, bet plkst.13.00 vērot Esplanādes parkā izplētņlēcēju paraugdemonstrējumus.

Dienas un svētku noslēgumā – grupas “Musiqq” koncerts, kā arī mūzikas un dejas izrāde “Māsa Kerija” uz Vienības laukuma lielās skatuves.

Pilna svētku programma pieejama Daugavpils pilsētas domes mājas lapā www.daugavpils.lv. Nosvinēsim Daugavpils pilsētas svētkus kopā!

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru