Intervijas

30 septembris

Vārda dienas:
Elma, Elna, Menarda

Horoskopi

Vērsis
21. aprīlis
- 20. maijs

VĒRSIS Nevajadzētu ļaut neuzmanībai vai paviršībai radīt liekus kavēkļus. Jo īpaši piesardzīgam vajadzētu būt finansiālajos jautājumos. Saskarsmē ar apkārtējiem būsi draudzīgs un dzīvespriecīgs, kas vairos iespējas gūt jaunus paziņas, domubiedrus. Kopumā nedēļa vairāk piemērota radošu ieceru īstenošanai, kontaktu dibināšanai, dažādu kursu, semināru apmeklēšanai. Brīvdienās alksi pēc otrās pusītes sabiedrības.

Otrdiena
Diena
16 .. 18 C
Vakars
9 .. 11 C
Vējš
1 .. 3 m/s
Trešdiena
Nakts
8 .. 10 C
Rīts
11 .. 13 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 7. jūnijs 2019 | 20:33

Daugavpils pilsētas svētki aicina!

Šonedēļ Daugavpils svin 744. dzimšanas dienu. Pilsētas svētkus 2. jūnijā ieskandināja svētku dievkalpojums “Veltījums pilsētai”. Koncertu cikls “Ieskandinām Daugavpili dievnamos” turpinās visas nedēļas garumā. Savukārt no 7. līdz 9.jūnijam gaidāma svētku “Daugavpils – mana pils” kulminācija: koncerti visdažādākajām gaumēm, svētku gājiens, izklaides bērniem un pieaugušajiem, tirdziņš, un, protams, grandioza uguņošana Daugavmalā.

Trīs dienu garumā, sākot ar piektdienas pēcpusdienu, notiks koncerti Vienības laukumā, Dubrovina parkā un A.Pumpura skvērā, kas uz svētku laiku pārtaps Ģiemenes parkā ar āra kafejnīcām, piepūšamām atrakcijām un dažādām izklaidēm bērniem. Pilsētas centrā darbosies svētku tirdziņš, kur varēs iegādāties neparastus suvenīrus, gardumus un dažādas saimniecībā noderīgas lietas. Jaunbūves mikrorajonā pilsētas svētkiem veltītu koncertu piektdien organizē Krievu kultūras centrs.

Vienības laikumā pašlaik notiek rosīga gatavošanās svētkiem un lielās skatuves uzstadīšana. Uz tās piektdienas vakarā kāps leģendārā latviešu grupa “Jumprava”.

Savukārt Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs aicina uz Mākslas nakti, kas sāksies plkst.22.00.

Sestdien Ģimenes parkā un Daugavpils teātra apkārtnē sacentīsies Latvijas lielie spēkavīri un mazie stiprinieki, kā arī norisināsies sacensību “Latvijas spēcīgāka pilsēta” Daugavpils posms. Pa pilsētas ielām izbrauks motociklistu parāde.

Plkst.14.00 Daugavpils uzņēmumi, organizācijas, skolas un daudzi citi vienosies tradicionālajā pilsētas svētku gājienā, kas sāksies pie Dzelzceļa stacijas un noslēgsies Vienības laukumā. Gājiena noslēgumā sekos svētku oficiālā atklāšana un koncerts.

Vakarā visi aicināti uz svētku lielkoncertu: uz lielās skatuves Vienības laukumā kāps Eirovīzijas dalībniece - dziedātāja Aminata, un Krievijas popzvaigzne Polina Gagarina, bet plkst.23.00 sāksies grandiozais svētku salūts virs Daugavas.

Svētdienu Daugavpils aizvadīs sporta zīmē: atbalstītāji varēs just līdzi basketbolistiem, bokseriem un spīdvejistiem, bet plkst.13.00 vērot Esplanādes parkā izplētņlēcēju paraugdemonstrējumus.

Dienas un svētku noslēgumā – grupas “Musiqq” koncerts, kā arī mūzikas un dejas izrāde “Māsa Kerija” uz Vienības laukuma lielās skatuves.

Pilna svētku programma pieejama Daugavpils pilsētas domes mājas lapā www.daugavpils.lv. Nosvinēsim Daugavpils pilsētas svētkus kopā!

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru