Intervijas

24 jūnijs

Jāņu diena

Vārda dienas:
Jānis

Horoskopi

Dvīņi
21. maijs
- 21. jūnijs

Galvenais esi apdomīgs un kā nākas izplāno savas aktivitātes, neatstāj vietu nejaušībai! Saskarsmē ar apkārtējiem viegli radīsi kopīgu valodu, jo īpaši labi sapratīsies ar gados jaunāko paaudzi. Nav izslēgts, ka šī nedēļa var būt zīmīgāka Dvīņiem, kuri saistīti ar skatuves dzīvi, dizainu, arhitektūru un masu medijiem. Mīlas dzīvē ies kā pa kalniem un lejām. Iespējams, tu pārāk saasināti uztversi notiekošo, izteiksi partnerim ne visai pamatotus pārmetumus.

Pirmdiena
Nakts
14 .. 16 C
Rīts
19 .. 21 C
Diena
23 .. 25 C
Vakars
20 .. 22 C
Vējš
.. 2 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sabiedrība | 7. jūnijs 2019 | 20:24

Daugavpilī sāka darboties pilsētas svētku tirdziņš

No 7.līdz 9.jūnijam Daugavpils svin 744. dzimšanas dienu. Svētku laikā daugavpilieši un pilsētas viesi varēs ne vien baudīt daudzveidīgus koncertus un izklaides, bet arī apmeklēt svētku tirdziņu, kas izpletās pilsētas centrā. Šogad tajā piedalās ap 350 tirgotājiem, kas piedāvā iegādāties visdažādākās preces.

Tirgotājiem no Latvijas un Lietuvas, kas ir Daugavpilī rīkojamo tirdziņu tradicionālie dalībnieki, šogad piebiedrojās Igaunijas, Baltkrievijas, Ukrainas un Polijas pārstāvji – katrs ar savu interesantu piedāvājumu.

Aktīva tirdzniecība ir sākusies Rīgas ielas posmā no Vienības ielas līdz dambim. Tirgotāji izvietojušies arī Teātra ielā gar Dubrovina parku un Muzeja ielā iepretim Saskaņas pamatskolai. Te var iegādāties neparastus suvenīrus, gardumus un dažādas saimniecībā noderīgas lietas.

Dubrovina parkā, Vienības dārzā (blakus ugunsdzēsēju stacijai) un A.Pumpura skvērā darbojas āra kafejnīcas.

Šodien tirdziņš strādās līdz pusnaktij, sestdien, 8.jūnijā – no plkst.10.00 līdz 24.00, svētdien, 9.jūnijā – no plkst.10.00 līdz aptuveni 20.00.

Organizatori norāda, ka vairāki tirgotāji ieradīsies sestdien, 8.maijā, līdz ar to ir vērts apmeklēt tirdziņu vairākas reizes, jo te varēs atrast arvien jaunas interesantas preces.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru