Intervijas

12 augusts

Vārda dienas:
Klāra, Vizma

Horoskopi

Lauva
23. jūlijs
- 23. augusts

Zvaigznes iesaka nedaudz kritiskāk izvērtēt sadarbības partneru piedāvājumus, tā kā tie var izrādīties ne līdz galam pārdomāti, slēpt sevī zemūdens akmeņus. Pareizāk rīkosies tie Lauvas zīmes pārstāvji, kuri pieturēsies pie labi zināmām, pārbaudītām vērtībām un atturēsies no nevajadzīgiem eksperimentiem. Finansiālajā plānā nav izslēgti negaidīti pavērsieni, proti, vari saskarties gan ar pēkšņiem izdevumiem, gan tikt pat negaidītām iespējām papildus nopelnīt.

Trešdiena
Diena
17 .. 19 C
Vakars
15 .. 17 C
Vējš
2 .. 4 m/s
Ceturtdiena
Nakts
12 .. 14 C
Rīts
15 .. 17 C
Vējš
.. 2 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 7. jūnijs 2019 | 20:24

Daugavpilī sāka darboties pilsētas svētku tirdziņš

No 7.līdz 9.jūnijam Daugavpils svin 744. dzimšanas dienu. Svētku laikā daugavpilieši un pilsētas viesi varēs ne vien baudīt daudzveidīgus koncertus un izklaides, bet arī apmeklēt svētku tirdziņu, kas izpletās pilsētas centrā. Šogad tajā piedalās ap 350 tirgotājiem, kas piedāvā iegādāties visdažādākās preces.

Tirgotājiem no Latvijas un Lietuvas, kas ir Daugavpilī rīkojamo tirdziņu tradicionālie dalībnieki, šogad piebiedrojās Igaunijas, Baltkrievijas, Ukrainas un Polijas pārstāvji – katrs ar savu interesantu piedāvājumu.

Aktīva tirdzniecība ir sākusies Rīgas ielas posmā no Vienības ielas līdz dambim. Tirgotāji izvietojušies arī Teātra ielā gar Dubrovina parku un Muzeja ielā iepretim Saskaņas pamatskolai. Te var iegādāties neparastus suvenīrus, gardumus un dažādas saimniecībā noderīgas lietas.

Dubrovina parkā, Vienības dārzā (blakus ugunsdzēsēju stacijai) un A.Pumpura skvērā darbojas āra kafejnīcas.

Šodien tirdziņš strādās līdz pusnaktij, sestdien, 8.jūnijā – no plkst.10.00 līdz 24.00, svētdien, 9.jūnijā – no plkst.10.00 līdz aptuveni 20.00.

Organizatori norāda, ka vairāki tirgotāji ieradīsies sestdien, 8.maijā, līdz ar to ir vērts apmeklēt tirdziņu vairākas reizes, jo te varēs atrast arvien jaunas interesantas preces.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru