Intervijas

26 maijs

Vārda dienas:
Eduards, Edvards, Varis

Horoskopi

Vērsis
21. aprīlis
- 20. maijs

VĒRSIS Nevajadzētu ļaut neuzmanībai vai paviršībai radīt liekus kavēkļus. Jo īpaši piesardzīgam vajadzētu būt finansiālajos jautājumos. Saskarsmē ar apkārtējiem būsi draudzīgs un dzīvespriecīgs, kas vairos iespējas gūt jaunus paziņas, domubiedrus. Kopumā nedēļa vairāk piemērota radošu ieceru īstenošanai, kontaktu dibināšanai, dažādu kursu, semināru apmeklēšanai. Brīvdienās alksi pēc otrās pusītes sabiedrības.

Pirmdiena
Diena
15 .. 17 C
Vakars
11 .. 13 C
Vējš
.. 2 m/s
Otrdiena
Nakts
6 .. 8 C
Rīts
13 .. 15 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Jaunumi Sabiedrība | 7. jūnijs 2019 | 20:24

Daugavpilī sāka darboties pilsētas svētku tirdziņš

No 7.līdz 9.jūnijam Daugavpils svin 744. dzimšanas dienu. Svētku laikā daugavpilieši un pilsētas viesi varēs ne vien baudīt daudzveidīgus koncertus un izklaides, bet arī apmeklēt svētku tirdziņu, kas izpletās pilsētas centrā. Šogad tajā piedalās ap 350 tirgotājiem, kas piedāvā iegādāties visdažādākās preces.

Tirgotājiem no Latvijas un Lietuvas, kas ir Daugavpilī rīkojamo tirdziņu tradicionālie dalībnieki, šogad piebiedrojās Igaunijas, Baltkrievijas, Ukrainas un Polijas pārstāvji – katrs ar savu interesantu piedāvājumu.

Aktīva tirdzniecība ir sākusies Rīgas ielas posmā no Vienības ielas līdz dambim. Tirgotāji izvietojušies arī Teātra ielā gar Dubrovina parku un Muzeja ielā iepretim Saskaņas pamatskolai. Te var iegādāties neparastus suvenīrus, gardumus un dažādas saimniecībā noderīgas lietas.

Dubrovina parkā, Vienības dārzā (blakus ugunsdzēsēju stacijai) un A.Pumpura skvērā darbojas āra kafejnīcas.

Šodien tirdziņš strādās līdz pusnaktij, sestdien, 8.jūnijā – no plkst.10.00 līdz 24.00, svētdien, 9.jūnijā – no plkst.10.00 līdz aptuveni 20.00.

Organizatori norāda, ka vairāki tirgotāji ieradīsies sestdien, 8.maijā, līdz ar to ir vērts apmeklēt tirdziņu vairākas reizes, jo te varēs atrast arvien jaunas interesantas preces.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru