Intervijas

18 augusts

Vārda dienas:
Elena, Ellena, Helēna, Liena, Liene

Horoskopi

Ūdensvīrs
21. janvāris
- 18. februāris

Šī nedēļa nav pati piemērotākā, lai uzsāktu jaunus projektus vai dotos ārzemju braucienos. Daudz labāk padosies labi zināmi, ierasti darbi, visdažādāko formalitāšu kārtošana, birokrātiskās lietas. Ja nepieciešams, vari apmeklēt valsts iestādes, pievērsties ar grāmatvedību, dzīves organizatorisko pusi saistītajam. Attiecību jomā tieksies pēc lielākas brīvības, nelabprāt uzņemsies jaunas saistības.

Svētdiena
Nakts
12 .. 14 C
Rīts
17 .. 19 C
Diena
22 .. 24 C
Vakars
18 .. 20 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sabiedrība | 7. jūnijs 2019 | 20:24

Daugavpilī sāka darboties pilsētas svētku tirdziņš

No 7.līdz 9.jūnijam Daugavpils svin 744. dzimšanas dienu. Svētku laikā daugavpilieši un pilsētas viesi varēs ne vien baudīt daudzveidīgus koncertus un izklaides, bet arī apmeklēt svētku tirdziņu, kas izpletās pilsētas centrā. Šogad tajā piedalās ap 350 tirgotājiem, kas piedāvā iegādāties visdažādākās preces.

Tirgotājiem no Latvijas un Lietuvas, kas ir Daugavpilī rīkojamo tirdziņu tradicionālie dalībnieki, šogad piebiedrojās Igaunijas, Baltkrievijas, Ukrainas un Polijas pārstāvji – katrs ar savu interesantu piedāvājumu.

Aktīva tirdzniecība ir sākusies Rīgas ielas posmā no Vienības ielas līdz dambim. Tirgotāji izvietojušies arī Teātra ielā gar Dubrovina parku un Muzeja ielā iepretim Saskaņas pamatskolai. Te var iegādāties neparastus suvenīrus, gardumus un dažādas saimniecībā noderīgas lietas.

Dubrovina parkā, Vienības dārzā (blakus ugunsdzēsēju stacijai) un A.Pumpura skvērā darbojas āra kafejnīcas.

Šodien tirdziņš strādās līdz pusnaktij, sestdien, 8.jūnijā – no plkst.10.00 līdz 24.00, svētdien, 9.jūnijā – no plkst.10.00 līdz aptuveni 20.00.

Organizatori norāda, ka vairāki tirgotāji ieradīsies sestdien, 8.maijā, līdz ar to ir vērts apmeklēt tirdziņu vairākas reizes, jo te varēs atrast arvien jaunas interesantas preces.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru