Intervijas

18 augusts

Vārda dienas:
Elena, Ellena, Helēna, Liena, Liene

Horoskopi

Skorpions
24. oktobris
- 22. novembris

Pie apvāršņa var parādīties, kāda ļoti simpātiska pretējā dzimuma būtne, kura tā vien piesaistīs tavu uzmanību. Precētajiem Skorpioniem vajadzētu būt godprātīgiem, nekrist kārdinājumā. Savukārt brīviem zīmes pārstāvji, pie vēlēšanās, spēs piedzīvot patiesi krāšņu romānu. Darba lietās viss ritēs savu gaitu, attiecīgi nekādi lielie uztraukumi, pavērsieni nav gaidāmi. Lai profesionālajā plānā viss būtu patiesi labvēlīgi, centies uzturēt harmoniskākas attiecības ar kolēģiem.

Svētdiena
Nakts
12 .. 14 C
Rīts
17 .. 19 C
Diena
22 .. 24 C
Vakars
18 .. 20 C
Vējš
1 .. 3 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Jaunumi Sabiedrība | 4. jūnijs 2019 | 19:44

Daugavpils pludmales vasaras sezonā priecēs ar tīru ūdeni un sakoptu vidi

Nākamnedēļ virs divām Daugavpils pludmalēm, „Stropu viļņa” un Stropu centrālās pludmales, tiks pacelti zilie karogi. Arī pārējās pilsētas peldvietas vasaras tveicīgās dienās priecēs atpūtniekus ar tīru ūdeni un labiekārtotu apkārtni.

Daugavpils „Komunālās saimniecības pārvalde” katru gadu, vasaras sezonu sagaidot, pārbauda ūdens kvalitāti pilsētas teritorijā esošajās ūdenstilpēs. Pirmās pārbaudes rezultāti apliecina: ūdens priekus var droši baudīt visās 12 daugavpiliešu iecienītajās peldvietās. Ūdens kvalitātei vērīgi sekos līdzi visas peldēšanas sezonas garumā. Neatstāj bez uzmanības arī dzeramā ūdens avotus Mežciemā, Čerepovā un bijušās artilērijas bāzes teritorijā Jaunbūvē.

Baudot vasaras atpūtu, svarīga ir ne vien ūdens kvalitāte, bet arī peldvietas apkārtne. Papildus lielajam promenādes izbūves projektam, kas tiek īstenots pie Lielā Stropu ezera, pašvaldība veic šeit virkni citu pasākumu teritorijas labiekārtošanai. Pavisam drīz tiks pabeigti zemes darbi jaunizveidotajā pludmalē Ogres ielas rajonā. Šeit ir noņemta zemes virskārta, iztīrītas niedres un tiek iebērta 40 cm bieza smilšu kārta.

Turpinās Stropu centrālās pludmales labiekārtošana. Apmeklētāju ērtībai šeit uzstādīta maksas tualete. Drīzumā pludmalē parādīsies jaunas ģērbtuves un soliņi, bet jaunu un tīru smilšu sega, izstiepjoties gar promenādi, savienos centrālo pludmali ar peldvietu pie slimnīcas.

Daugavpils teritorijā ir trīs oficiālās pludmales: Stropu Vilnis, Centrālā Stropu pludmale un Šuņezera pludmale pie bijušās 7. pamatskolas ēkas. Taču uzkoptas un sakārtotas tiek arī pārējās pilsētnieku iecienītās peldvietas: Komunālās saimniecības pārvalde regulāri tās apseko, rūpējas par sanitāro tīrību, un, vajadzības gadījumā, atjauno un uzstāda infrastruktūras elementus, lai pilētas iedzīvotāji un viesi varētu droši un ar komfortu baudīt vasarīgu atpūtu pie dabas.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Daugavpils
 

Pievienot komentāru